Skocz do zawartości

Nowy Tiger Sport


mops

Rekomendowane odpowiedzi

Dodali opcję elektronicznej niani i na szczęście chyba za dużo nie popsuli ;-)

 

http://www.visordown.com/motorcycle-news-new-bikes/new-triumph-tiger-sport-revealed/30819.html

 

http://www.scigacz.pl/Nowy,Triumph,Tiger,Sport,oficjalnie,28068.html

 

 

2016_triumph_tiger_sport.jpg

 

Podoba się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak z trwaloscia tych silnikow? wycierajace sie walki rozrzadu to nie jest podobno plotka

 

pierwsze słyszę... Przy jakim przebiegu zaobserwowano takie zjawisko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25-30 kkm

Jakieś potwierdzenie? Jak ja szukałem to każdy chwalił te piece zarówno za osiągi jak i trwałość. Na forach też jakiegoś lamentu nie zauważyłem...

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie nie moge zlokalizowac gdzie ja to czytalem .....

tiger sport 1050 bardzo mi sie podoba ale kuuuurna jakos nie moge sie przekonac co do jakosci triumpha

 

Mogę napisac tylko, że 6tys na blacie i zero problemów. Nie sądzę by jakościowo odbiegał od innych marek, jakoś nie spotkałem sie z narzekaniem na jakosc wykonania motorków z Hickley. Problem może być z serwisem - Libert Motors w Wawie nie cieszy się pochlebną opinią. Nie wiem czy ew. narzekanie nie wynika z faktu, że ludzie kupują jakieś trupy po niezłych przejściach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do Liberty Motors i jakosci ich serwisu to chyba wszyscy sie wypowiadaja krytycznie

 

Póki gwarancja to przeglądy robie tam gdzie kupiłem czyli moto44.pl. Starają się. W przypadku Triumpha możesz za ok 150zł kupic kabelek, ściagasz TuneECU z neta za free i masz diagnostykę w garażu. 

 

Przy okazji to na chwilę obecnę w PL nie ma oficjalnego dystrybutora Triumpha. Inter-motors już nim nie jest i Triumph gada z kimś innym. Stąd wyprzedaże w inter-motors.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tyle o ile każdy triumph się wyróżnia od konkurencji...

SPort wygląda... jak każda japonia... wogóle mi się nie widzi.

btw. ruch się zaczyna w interesie, bo już 4 osoby dzwonily w sprawie mojej GSX :) jak sprzedam, to będę szukał Speed Tripla :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tyle o ile każdy triumph się wyróżnia od konkurencji...

SPort wygląda... jak każda japonia... wogóle mi się nie widzi.

btw. ruch się zaczyna w interesie, bo już 4 osoby dzwonily w sprawie mojej GSX :) jak sprzedam, to będę szukał Speed Tripla :)

Nie tylko wygląd się liczy ;) Gust jest jak d...a - każdy ma swoją ;)

Trzymam kciuki za speed'a ;)

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm .. nie wiem czy to sie liczy ....

Triumph Tiger 955i ...u mnie od chyba 5 lat.

Przebieg - okolo 107kkm

Problemy z silnikiem - 0

 

Co do wad Triumpha:

- slaba jakos gumowych oslonek (np mocowania lusterek)

- problem z uzywanymi czesciami (malo na rynku) - pozostaje ebay.de czy uk.

 

Jezeli chodzi o sam silnik to w kilku slowach .... mocny ..elastyczny .... ale troche pije.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to chyba do Berlina chwilowo :)

Serwisy działają normalnie (przynajmniej ten w P-niu). Inter-motors chyba ostro się pokłóciło z Triumphem. Będzie nowy dystrybutor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwisy działają normalnie (przynajmniej ten w P-niu). Inter-motors chyba ostro się pokłóciło z Triumphem. Będzie nowy dystrybutor.

Serwis może i działa, ale nie zrobi Ci chwilowo żadnej naprawy gwarancyjnej bo nie ma kto im tego autoryzować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwis może i działa, ale nie zrobi Ci chwilowo żadnej naprawy gwarancyjnej bo nie ma kto im tego autoryzować.

Przecież gwarantem jest Triumph. Serwis może się kontaktować bezpośrednio z producentem.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież gwarantem jest Triumph. Serwis może się kontaktować bezpośrednio z producentem.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Tylko tak Ci się wydaje. W tej chwili serwisy nie mają dostępu do TOL, nie mają jak zamówić części do naprawy gwarancyjnej i nie ma kto im autoryzować napraw, bo normalnie robi to importer którego Triumph jeszcze nie znalazł.

Szkoda tylko klientów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko tak Ci się wydaje. W tej chwili serwisy nie mają dostępu do TOL, nie mają jak zamówić części do naprawy gwarancyjnej i nie ma kto im autoryzować napraw, bo normalnie robi to importer którego Triumph jeszcze nie znalazł.

Szkoda tylko klientów...

 

No patrz, a "mój" serwis twierdzi, że w razie "W" robią wszystko w bezpośrednim kontakcie z Triumphem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No patrz, a "mój" serwis twierdzi, że w razie "W" robią wszystko w bezpośrednim kontakcie z Triumphem.

A który to serwis? Kolega ma problem z lagami w Tigerze XC to go tam skieruję, bo od innego serwisu dostał odpowiedź tak jak napisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A który to serwis? Kolega ma problem z lagami w Tigerze XC to go tam skieruję, bo od innego serwisu dostał odpowiedź tak jak napisałem.

moto44.pl w poznaniu

 

Zobacz na ich fanpage - właśnie ktos o to zamo zapytał pod ofertą na "starego" TS`a  https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1106559349375816&id=673757395989349&comment_id=1106563786042039&reply_comment_id=1106576146040803&comment_tracking=%7B%22tn%22%3A%22R1%22%7D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.