Skocz do zawartości

pokrowce na fotele szyte na miarę pod model auta


wszim

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś spotkał się z tymi pokrowcami słowackiej firmy MAD, lub zna opinie? Cena słona, ale na filmach i foto wyglądają bardzo dobrze. Ogromny wybór wzorów i materiałów pod rożne modele aut.

http://autopotahy.sk/

lub facebook https://www.facebook.com/autopotahyindividual

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie w Polsce chyba nie można. Natomiast Słowacja blisko a i sprzedaż wysyłkowa w esklepie jest. Mają też sprzedaż w Niemczech ale za jeszcze wyższą cenę

http://www.carseatcover.eu/contacts/

http://auto-sitzbezuge.de/kontakte/

 

CZUCZU. Czy tak ładnie leżały dopasowane do foteli jak w reklamach? Tak że na pierwsze spojrzenie nie odróżnisz od oryginalnej tapicerki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ale to zawsze pokrowiec, po czasie zsuwa się z fotela i irytuje.

 

Szyty pod model auta? To fachowiec d..a. Mam szyte w Radomiu. Po  5 latach nic nie zsuwa się. ale do zakładania fotele i siedzisko tylne było demontowane. Być może przód można było założyć bez demontażu ale szyjący je, wyjął fotele i pokrowce zakładał na stole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tapicer wyjdzie taniej?

Pod koniec 2015 dawałem do obszycia fotel wraz z podłokietnikiem (do Mercedesa 190 ale to raczej nieważne). We Wrocławiu u naprawdę dobrego fachowca mówili mi 550 zł za tą robotę. Finalnie zrobiłem w Wałbrzychu i zapłaciłem 350. A fotelik sobie wymyśliłem ze skórzanymi boczkami co cenę podniosło.

Radziłbym się zorientować w cenach w swojej okolicy bo wydać tyle kasy na pokrowce to chyba średni interes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec 2015 dawałem do obszycia fotel wraz z podłokietnikiem (do Mercedesa 190 ale to raczej nieważne). We Wrocławiu u naprawdę dobrego fachowca mówili mi 550 zł za tą robotę. Finalnie zrobiłem w Wałbrzychu i zapłaciłem 350. A fotelik sobie wymyśliłem ze skórzanymi boczkami co cenę podniosło.

Radziłbym się zorientować w cenach w swojej okolicy bo wydać tyle kasy na pokrowce to chyba średni interes.

Podrzuć proszę namiary na obu. W 3city dobrzy fachowcy krzyknęli mi około 1500.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec 2015 dawałem do obszycia fotel wraz z podłokietnikiem (do Mercedesa 190 ale to raczej nieważne). We Wrocławiu u naprawdę dobrego fachowca mówili mi 550 zł za tą robotę. Finalnie zrobiłem w Wałbrzychu i zapłaciłem 350. A fotelik sobie wymyśliłem ze skórzanymi boczkami co cenę podniosło.

Radziłbym się zorientować w cenach w swojej okolicy bo wydać tyle kasy na pokrowce to chyba średni interes.

Czyli nie taniej bo piszesz o cenie za jeden fotel. Mniejsza o to, bardziej chodzi mi o opinie nt. pokrowców firmy MAD Individual Auto Design.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie taniej bo piszesz o cenie za jeden fotel. Mniejsza o to, bardziej chodzi mi o opinie nt. pokrowców firmy MAD Individual Auto Design.

 

Ale na stronie, ktora podawales (z pokrowcami) to cena za 1 fotel widze wynosi kolo 170 euro czyli raczej drozej. Wiec ja wolalbym sobie zrobic fotel u tapicera. 

 

We Wroclawiu naprawde swietny fachowiec to Grzegorz Slawinski:

http://www.tapicer-samochodowy.com/kontakt.html

Kilka lat temu dawalem mu do obszywania sportowy fotelik Koeniga jak i kierownice i do tej pory sa jak nowe. Ale terminy maja wypelnione, trzeba czekac na swoja kolej :)

 

W Walbrzychu robiłem tutaj:

http://tapicerowanie.prv.pl/index.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do autora wątku pytanie podstawowe: po co chcesz te pokrowce? Przecież auto ma tapicerkę, które wytrzymują lata. W najgorszym przypadku zniszczy się fotel kierowcy bo jest najbardziej eksploatowany. Kiedy to się stanie, w ósmym, dziesiątym roku eksploatacji. Wtedy kupisz na allegro fotel za 200 zł i przełożysz. Te pokrowce to dla Ciebie, czy dla przyszłego nabywcy żeby był zachwycony w dniu zakupu, że fotele wyglądają jak nowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@spad. Niestety w chevrolecie orlando jakość tapicerki jest żenująco słaba. Po dwóch latach już pojawiły się wyblaknięcia od słońca i drobne usterki. Materiał jest cienki jak pergamin. Na rynku europejskim nie będzie już nowych chevrletów więc nie kupisz za dwa lata za 200zł foteli z nowego rocznikowo rozbitka. A nowe fotele od GM kosztują krocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ma sie małe dzieci (nic nie wiem o "stanie posiadania" kolegi wszim) to pokrowce to konieczność.

 

Ta, jasne. Mam dwójkę małych dzieci i nie widzę sensu posiadania pokrowca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam już małych dzieci. Tak jak pisałem problem jest bardziej natury słabej jakości materiałów użytych na tapicerkę. Miałem kilka aut i nigdy w tak krótkim czasie fotele nie ulegały destrukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Do autora wątku pytanie podstawowe: po co chcesz te pokrowce? Przecież auto ma tapicerkę, które wytrzymują lata.

 

Są auta gdzie tapicerka wytrzymuje lata, są takie gdzie jest słaba i szybko się niszczy.

Siłą rzeczy używane fotele tych pierwszych aut, w znośym (lub bardzo dobrym) stanie są łatwe i tańsze do kupienia, tych drugich albo wcale nie ma na rynku albo cena zabija.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do autora wątku pytanie podstawowe: po co chcesz te pokrowce? Przecież auto ma tapicerkę, które wytrzymują lata. W najgorszym przypadku zniszczy się fotel kierowcy bo jest najbardziej eksploatowany. Kiedy to się stanie, w ósmym, dziesiątym roku eksploatacji. Wtedy kupisz na allegro fotel za 200 zł i przełożysz. Te pokrowce to dla Ciebie, czy dla przyszłego nabywcy żeby był zachwycony w dniu zakupu, że fotele wyglądają jak nowe?

Ja np. do C8 nie mam szansy kupić używanego fotela kierowcy który nie byłby zniszczony podobnie jak mój. Taka konstrukcja. Poza tym trafienie fotela z taką tapicerką jak moja, to już jak wygrana w totka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.