Skocz do zawartości

A może zamiast Yarka Jazz?


Keryp_

Rekomendowane odpowiedzi

Świetne auto. Bardzo przestronne. Żaden silnik nie zapewnia zadowalającej dynamiki, ale i tak bardzo lubię nim jeździć. 2013 rok, comfort. Ma wszystko co potrzeba, jedynie bez automatycznej klimy. Mega fajnie rozwiązane fotele. Przebieg na razie 35 tyś, więc jeszcze z 270 tyś zrobi bezawaryjnie zapewne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne auto. Bardzo przestronne. Żaden silnik nie zapewnia zadowalającej dynamiki, ale i tak bardzo lubię nim jeździć. 2013 rok, comfort. Ma wszystko co potrzeba, jedynie bez automatycznej klimy. Mega fajnie rozwiązane fotele. Przebieg na razie 35 tyś, więc jeszcze z 270 tyś zrobi bezawaryjnie zapewne ;)

 

1.5 w amerykanskiej wersji Fit costam jedzie. Europejskie faktycznie nic. Ale poza tym przestronne, wygodne i bezawaryjne auto. W egzemplarzach pierwszej generacji uwazac na rdze i lozyska w skrzyni biegow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.5 w amerykanskiej wersji Fit costam jedzie. Europejskie faktycznie nic. Ale poza tym przestronne, wygodne i bezawaryjne auto. W egzemplarzach pierwszej generacji uwazac na rdze i lozyska w skrzyni biegow.

nie przesadzaj

mam 1,4 100KM i jeździ nieźle....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zalezy od punktu odniesienia ;) @@A_Kras jezdzi autami z wiekszym wigorem ;)

to nich szuka auta sportowego a nie małego rodzinnego

 

jak ktoś szuka auta w teren to nie bierze ignisa 4x4 tylko jeepa jakiegoś albo patrola :]

 

pyta o małe autko dla małej rodzinki albo dla kobiety a oczekuje osiągów na poziomie ITR lub co najmniej CTR :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nich szuka auta sportowego a nie małego rodzinnego

 

jak ktoś szuka auta w teren to nie bierze ignisa 4x4 tylko jeepa jakiegoś albo patrola :]

 

pyta o małe autko dla małej rodzinki albo dla kobiety a oczekuje osiągów na poziomie ITR lub co najmniej CTR :]

 

Widzisz, ja bardzo chętnie widziałbym w Jazzie mocniejszy motor, bo przesiadając się z Accorda płaczę ze względu na osiągi. Poza tym to świetne auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jak mi się ktos pyta jakie ma kupić małe auto dla żony to pierwsze co mówie to Jazz  ;]

 

to naprawdę fajne i pakowne auto mające kilka małych wad które sa łatwe do usunięcia i nie są tak upierdliwe jak w niemieckiej motoryzacji  ;]

jak tam pomyśle to kupiłem już 4 jazzy ze znajomymi  ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co przesadzać z tą mocą w tym aucie ,moim zdaniem 1.4 jest wystarczający ;) jazz to nie ścigacz a miejskie auto idealne moim zdaniem dla kobiety z dziećmi :)

Do miasta daje rade. Ale w trasie troche brakuie pod butem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym namowil siostre na Jazza gdyby tam cos mocniejszego pod maska ladowalo, nawet ten 1.5 z amerykanskiej wersji by pewnie juz byl lepszy :) ale niestety. Autko mega praktyczne i przemyslane, ale silnikowo bryndza :(

 

K20 ładować, nawet tego słabszego ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mi się ktos pyta jakie ma kupić małe auto dla żony to pierwsze co mówie to Jazz  ;]

 

to naprawdę fajne i pakowne auto mające kilka małych wad które sa łatwe do usunięcia i nie są tak upierdliwe jak w niemieckiej motoryzacji  ;]

jak tam pomyśle to kupiłem już 4 jazzy ze znajomymi  ;]

 

to powiedz jakie wady bo siostra ma jazza i nie wiem co muszę usunąć :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.