Skocz do zawartości

Muli CCS


Mirek250890

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam do was pytanko nabyłem znow po latach ccs i mam pewien problem mianowicie gdy np wjade na ekspres i przyspieszam to wszystko fajnie ale od 4 biegu auto przyspiesza ale z takimi jakby przerwami. Czuc poprostu ze przyspiesza za chwile przymuli go po czym znow przyspiesza. Gazu nie widział silnik jezdzony przez poprzedniego wlasciciela na krótkie dystanse. Lewego powietrza nie łapie sprawdzałem, dalem nowy filtr paliwa i powietrza . Jedyne co to ma dziurke w wydechu ale nie wielka wiec mysle ze to nie bedzie powodem. Moze ktos z was mial podobna sytuacje ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo, z tym że przerywa chyba już od 3 biegu. Objawy to chwilowa przerwa w przyspieszaniu (jakby odcięcie dopływu paliwa). Nie jestem pewny, ale to się chyba nazywa "wypadanie zapłonu" i jest wynikiem awarii świecy, kabla WN lub cewki.

 

Ja jakiś czas temu miałem kłopot z odpaleniem samochodu. Po wymianie kabli i wyczyszczeniu świec samochód z trudem odpalił. Od czasu do czasu po uruchomieniu silnika zapala się kontrolka "wtrysku" i samochód dławi się przy przy przyspieszaniu. Wydaje mi się, że teraz do sprawdzenia pozostają jedynie cewki i w konsekwencji ich wymiana.

 

Przeczytaj artykuł na tej stronie: http://autokult.pl/24240,objawy-i-awarie-cewek-zaplonowychMoże pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

właśnie $ maławo ale do tej marki mam sentyment i zaawsze mowilem ze jeszcze sobie kupie ccs jako drugie no i mam tylko ze wychodza rozne rzeczy na podlodze. Z zewnatrz ani bąbla a podloga nie fajna :( Świece w dobrym stanie sa widac ze nowe ngk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem ale wiesz auto bylo od blacharza i gdzie byla duza dziura to zaspawal zeby tylko zakryc potem konserwacja pozaleeal co sie dalo i jak ogladalem przed zima to bylo wszystko super a teraz wychodzi to co bylo zamaskowane. Juz zastanawialem sie czy moze by bude wymienic ale sadac po tym jakie niekture cc sa stanie to ciezko bedzie kupic zdrowa bude dlatego sadze ze lepiej te pieniadze przeznaczyc na spawanie a przynajmniej bede wiedzial co mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.