Skocz do zawartości

Dzień dobry, nowy użytkownik, nowy Passat


Elephant

Rekomendowane odpowiedzi

Z jakiegos powodu siedzenia sa plaskie ... (moj tyl i tak jest #$%^&*(*&^% - wiec moze tak czuje), ale nie widzialem jeszcze siedzen tak plaskich na plecy jak Passat. Nawet A4 takich nie ma 8]

IMVHO z kamera to jest swietny patent :oki: - az dziwne ze inni nie poszli ta droga :hmm:

Widziałem nowa C klasę coupe i też ma kamerę wymontowana w tylny znaczek.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klapa otwierana gestem również działa tak sobie. Nieraz się trzeba omachać tą nogą tak długo że szybciej położe zakupy czy co tam w ręcę  i szybciej  nacisnę guzik :ogien:

 

 

Zwracam honor Passatowi w temacie otwierania klapy nogą. Tak się piszę brednie, gdy się jest tfffardzielem i nie czyta instrukcji obsługi :hehe::mlot:

Gdy przeczytałem to się dowiedziałem że należny inaczej machać nogą niż to wcześniej robiłem i klapa pięknie i za każdym razem teraz się otwiera :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwracam honor Passatowi w temacie otwierania klapy nogą. Tak się piszę brednie, gdy się jest tfffardzielem i nie czyta instrukcji obsługi :hehe::mlot:

Gdy przeczytałem to się dowiedziałem że należny inaczej machać nogą niż to wcześniej robiłem i klapa pięknie i za każdym razem teraz się otwiera :ok:

Jak inaczej masz machac noga ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak inaczej masz machac noga ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Uuuuu Kolego, można machać na różne sposoby i jak widać nie każdy sposób jest właściwy :)

 

Ja, przed przeczytaniem instrukcji obsługi machałem tak (i narzekałem)

 

 

 

A po przeczytaniu instrukcji robię to tak (i chwalę)

 

Edytowane przez Elephant
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest bardzo dobrze.

Średnie w kompie mam 5,8.

Ale można i tak przejechać i to wcale nie 'kapelusz mode'. Normalnie wyprzedzałem, ale prędkości przepisowe, delikatne przyśpieszanie, normalnie działająca klima, audio, ładowanie telefonu z Yanosikiem, itd .....

2016-06-22%2009.20.25.jpg

A ile twoje auto pali przy szybszej jeździe autostrada?

A4 z tym samym silnikiem przy prędkości 160-180 pali prawie 9l ropy.

Moja średnia z 66tys km to prawie 8.07fa45f85d00fe008d37fefa329d1ef99.jpg

Wysłane z mojego SM-T710 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwracam honor Passatowi w temacie otwierania klapy nogą. Tak się piszę brednie, gdy się jest tfffardzielem i nie czyta instrukcji obsługi :hehe::mlot:

Gdy przeczytałem to się dowiedziałem że należny inaczej machać nogą niż to wcześniej robiłem i klapa pięknie i za każdym razem teraz się otwiera :ok:

Większe znaczenie ma to, czy masz kluczyk przy sobie, bo jak jest za daleko, to jest problem z automatycznym otwieraniem klapy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A ile twoje auto pali przy szybszej jeździe autostrada?

A4 z tym samym silnikiem przy prędkości 160-180 pali prawie 9l ropy.

Moja średnia z 66tys km to prawie 8.0

Wysłane z mojego SM-T710 przy użyciu Tapatalka

 

 

Przy tej prędkości pali podobnie. Tak do 140km/h spalanie jest ok, tak ok. 7 litrów. Potem już znacząco wzrasta. Myślę że przy 160-180 również spali te 9 litrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większe znaczenie ma to, czy masz kluczyk przy sobie, bo jak jest za daleko, to jest problem z automatycznym otwieraniem klapy

 

Kluczyk mam zawsze w kieszeni. Obecnie przy poprawnym machaniu i 'kopaniu' zderzaka otwiera się szybko i sprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi jak sie maja twoje systemy a w szczegolnosci:

- aktywny tempomat - czy u ciebie potrafi zatrzymac samochod do 0 km/h? Czy potrafi rozpoznac stojacy samochod na swiatlach? Jesli przed toba auto zmienia pas to kidy rozpoczyna hamowanie? Do jakiej predkosci dziala?

U mine w A4 z 2014 roku, aktywny tempomat zwalnia do 20km/h, jest gong i radz sobie sam. Nie rozpoznaje stojacych samochodow na swiatlach - zero reakcji. Przy zmianie pasa ruchu przez auto przedemna rozpoczyna hamowanie jesli oba kola sa na moim pasie, jesli wolno zmienia pas to sie w niego chce wladowac. Dziala tylko do 200km/h

 

Z tymi stojącymi pojazdami to jest różnie. Nie mogę odkryć zasady działania.

Jeżeli jadę powoli w korku i dojeżdżam do stojącego korka to auto się zatrzymuje,

Jeżeli jadę z większą prędkością to nieraz nie ma żadnej reakcji przy zbliżaniu, a boję się czekać do ostatniej chwili i sprawdzić jego reakcję.

Nieraz przy większej prędkości przed zatrzymanym pojazdem mam ostrzeżenie asystenta antykolizyjnego aby hamować.

Natomiast jeżeli pojazd przedemną się porusza, nawet wolno dojeżdzając np. do świateł to ACC ładnie zawsze reaguje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • 2 tygodnie później...

No i kilka dni temu stukneło

 

2016-11-10%2014.25.11.jpg

 

 

 

Większych uwag brak. Są plusy, są rzeczy których kolejny raz bym nie zamówił.

Z większych 'problemów' to kilka dni temu pojawił się komunikat o niskim stanie płynu chłodzącego i faktycznie było ok. 1 cm poniżej minimum. Nie wiem co się stało ?? Czy wyciek, czy tak mało było od początku ?? Na ten moment dolałem na maksa i od kilku dni stan się utrzymuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Dziś po ok. 7 miesiącach użytkowania zaliczyłem pierwszy przegląd 30 tyś km. Przy okazji załapałem się na jakąś akcję serwisową związaną z oświetleniem wewnętrznym :nie_wiem:

Koszt przeglądu 890 zł.

Jeździmy dalej :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kilka dni temu stukneło
 
2016-11-10%2014.25.11.jpg
 
 
 
Większych uwag brak. Są plusy, są rzeczy których kolejny raz bym nie zamówił.
Z większych 'problemów' to kilka dni temu pojawił się komunikat o niskim stanie płynu chłodzącego i faktycznie było ok. 1 cm poniżej minimum. Nie wiem co się stało ?? Czy wyciek, czy tak mało było od początku ?? Na ten moment dolałem na maksa i od kilku dni stan się utrzymuje.

Czego byś nie zamówił? Co byś wziął koniecznie?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z perspektywy tego pół roku ....

 

Na pewno bym NIE wziął Area View. Zbędny bajer z kamerami kiepskiej jakości i niewiele widać na tym ekranie. Kiepska też jest nawigacja. Ale ona jest w zestawie. Dopłacałem za DP, ale to nie ze względu na navi a większy sam wyświetlacz. Ten mały po prostu brzydko w tym aucie wygląda.

 

Na pewno bym brał asystentów - odległości (tempomat aktywny), pasa ruchu, strefy martwej - korzystam non stop. System bezkluczykowy, elektryczna klapa, automatyka świateł + pełne światła led = świetnie się jeździ nocą. To wszystko musowo.

 

Może też bym zrezygnował z Active Display i po dołożeniu kwoty z Area View wziąłbym 4x4 ??

Silnik uważam za bardzo dobry wybór - spalanie 6,4 litra przy 190 KM = super

Edytowane przez Elephant
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z perspektywy tego pół roku ....
 
Na pewno bym NIE wziął Area View. Zbędny bajer z kamerami kiepskiej jakości i niewiele widać na tym ekranie. Kiepska też jest nawigacja. Ale ona jest w zestawie. Dopłacałem za DP, ale to nie ze względu na navi a większy sam wyświetlacz. Ten mały po prostu brzydko w tym aucie wygląda.
 
Na pewno bym brał asystentów - odległości (tempomat aktywny), pasa ruchu, strefy martwej - korzystam non stop. System bezkluczykowy, elektryczna klapa, automatyka świateł + pełne światła led = świetnie się jeździ nocą. To wszystko musowo.
 
Może też bym zrezygnował z Active Display i po dołożeniu kwoty z Area View wziąłbym 4x4 ??
Silnik uważam za bardzo dobry wybór - spalanie 6,4 litra przy 190 KM = super

To mniej więcej zgodne z moim wyobrażeniem. Asystenci choć nie idealne w moim Audi, pisałem wyżej, ale ACC i line assist musi być na bank. Te wszystkie nawigację fabryczne to o kant d... można rozbić. Ja nie używam, wolę Google maps. Automatyczne światła to już chyba standard? Ledow nie miałem więc się nie wypowiadam.
Za niedługo muszę się zdecydować na coś nowego dlatego się pytam.
Jeszcze ciekawie małe masz spalanie. Ja mam teraz 170hp z multitronikiem i średnie spalanie z 80kkm to 7.9

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety navi o porażka. Ja na stale wożę w aucie starego S2 który uruchamia się zawsze automatycznie z Yanoskiem i Waze. Nie dość że mam ostrzeganie przed korkami/policją/korkami to mam i super navi.

Asystenci obowiązkowo.

Światła dziennie automatyczne to już standard. Ale pełne światła automatyczne to inna bajka. Przysłanianie aut jadących w nocy działa fajnie, a same światła led dają nieźle.

Tu masz linkę do mojego motostatu, można popatrzeć na spalanie --> http://www.motostat.pl/member/vehicles/stats/id/81607

Edytowane przez Elephant
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety navi o porażka. Ja na stale wożę w aucie starego S2 który uruchamia się zawsze automatycznie z Yanoskiem i Waze. Nie dość że mam ostrzeganie przed korkami/policją/korkami to mam i super navi.
Asystenci obowiązkowo.
Światła dziennie automatyczne to już standard. Ale pełne światła automatyczne to inna bajka. Przysłanianie aut jadących w nocy działa fajnie, a same światła led dają nieźle.
Tu masz linkę do mojego motostatu, można popatrzeć na spalanie --> http://www.motostat.pl/member/vehicles/stats/id/81607

To niestety moje pali dużo więcej. Zimą z boxem na dachu z tempomatem na 140 po autostradzie/s8 z Pragi do Łodzi mam średnie spalanie 10. Dziś jechałem Praga Kraków, droga pusta nie spieszy logo mi się max 140km/h, spalanie 7.6

PS. Światła automatyczne czyli sam włącza dzienne mijania plus sam przełącza na długie jak nic nie jedzie. To nie jest standard w klasie średniej?


Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że jak nie dopłacisz do Top Led to nie ma pełnej automatyki.

Jan mam z xenonowymi światłami. Działa w 95% ok w 5% mi mrugaja z przeciwka...

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W B8 chyba nie ma już xenonów. Standardem są światła Led Basic lub za dopłatą Top Led.

W każdym razie światła są mega. Kilka razy się zdarzyło, że  nawet jak jadę na mijania to migają. Ludzie nie są chyba jeszcze przyzwyczajeni do ledów - jednak inaczej one świecą, bielszym i mocniejszym światłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.01.2017 o 20:36, Elephant napisał:

W B8 chyba nie ma już xenonów. Standardem są światła Led Basic lub za dopłatą Top Led.

W każdym razie światła są mega. Kilka razy się zdarzyło, że  nawet jak jadę na mijania to migają. Ludzie nie są chyba jeszcze przyzwyczajeni do ledów - jednak inaczej one świecą, bielszym i mocniejszym światłem.

 

Bardziej chodzi o to że widzą świecący się zewnętrzny i wewnętrzny reflektor i myślą że walisz długimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A być może że o to chodzi - dwa reflektory = jedzie ma długich :ok:

 

 

Ahhhha, i jeszcze żenujący poziom obsługi w serwisie :no:

Ja rozumiem że to auto dla ludu, ale jednak po zakupie auta za 170 tyś zł spodziewałem się chociaż kawy w serwisie. Niestety. Mamy w firmie IS250-a i kawa, soczki, ciasteczka są tam standardem. Normą jest że zostawiają w aucie cukiereczki w firmowym pudełku Lexusa, że odprowadzają po przeglądzie i otwierają drzwi. Wyższa klasa obsługi.

Jedyne co usłyszałem w serwisie VW, to tam jest kasa a samochód znajdzie przed salonem. Do widzenia :no::no::no:

Edytowane przez Elephant
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.01.2017 o 21:11, Elephant napisał:

 

Ahhhha, i jeszcze żenujący poziom obsługi w serwisie :no:

 

 

Coraz więcej takich obserwacji, niestety zbieżnych z moją widzę...

Mam Passka B7 i Beetla, więc odwiedzam "mój" serwis dość często na przeglądy. Jak miałem 5 lat temu jeszcze passka B6, to zawsze jakiś rabat dali, doradzili, a teraz miałem wrażenie że jestem nieproszonym gościem, aa no i nagle przestali jakikolwiek rabat przyznawać niegdyś stałemu klientowi, a jak po serwisie mieli umyć auto to zaproponowali, że mogą go zawieźć na myjnię automatyczną do pobliskiej stacji shell :hehe:

Więc jestem na nie - lubię VW jako samochody, lubię jak są zaprojektowane, ale ze względu na jakość serwisu 5 razy pomyślę zanim wydam kasę na następnego Vw...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.01.2017 o 15:52, Elephant napisał:

Dzięki. Jest faktycznie na Radzymińskiej. Chętnie skorzystam następnym razem.

Mam nadzieję że zadzwonią z VW z jakąś ankietą - po zakupie dzwonili - to im powiem kilka słów 8-)

 

Ja jak zgłaszałem że mi się coś nie podoba, to jakimś dziwnym cudem nigdy przenigdy nie zadzwonili z żadną ankietą - patrz jaki zbieg okoliczności ;]

Natomiast z Toyoty zawsze dzwonią, jak raz zgłosiłem uwagi co do seriwsu, to za 10 minut miałem telefon z ASO żeby im auto podstawić i poprawią wszystko co mi sie nie podobało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dostałem 'zaproszenie' bezpośrednio z Chylińskich więc już tam pojadę. Akcja i wymiana jest bezpłatna, więc nie będę szukał. Ale na przegląd, za który ja płacę pojadę do innego serwisu - pewnie najbliżej - czyli właśnie na Radzymińską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jestem dumny z siebie, przeprowadziłem dość skomplikowaną operację wymiany żarówki oświetlającej komorę bagażnik ze standardowej na LEDową :skromny:

Ktoś tego nie przemyślał, nie dość że wpakował jedną paskudnie i ciemno świecącą żarówkę to po drugie lampka jest umieszczona w dachy i ledwie oświetla przestrzeń bagażnika.

Różnica jest niezła i polecam :ok:

 

stara żarówka

 

32993063500_4d68f0655f.jpg

 

nowa żarówka

 

32993063650_421698a32d.jpg

 

 

 

 

Edytowane przez Elephant
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
Grubo. Niestety sprawdza sie teza z duza iloscia elektroniki.  

Jakby dzisiejsze samochody miały funkcjonalność i wyposażenie z początku lat 90 to byłyby wieczne....
Za innowacje płaci się cenę....dlatego dziś niemieckie samochody są bardziej awaryjne niż te z Japonii które technologicznie są z 5 lat do tyłu.
Swego czasu miałem przyjemność obcować z Laguna II, i pomimo tego że jak na rok 2003 to mieli tyle rozwiązan które inni wprowadzali 5 lat później. Zapłacili za to renoma marki....(choć z dzisiejszego punktu widzenia milo wspominam to doświadczenie.)

Wysłane z mojego SM-T710 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No to świętujemy i dmuchamy torcik z jedną świeczką - dziś pierwsze urodziny. W ciągu roku przejechałem 45,5k km.

 

 

Wybór uważam za bardzo dobry. Choć kiedyś, za 3-4 lata jak będę zmieniał auto będę się mocno zastanawiał czy warto wydać znowu KUPĘ kasy na auto. Czy może jednak lepiej dobrze doposażonego kompakta ?? Ale jest sporo czasu na przemyślenie......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobili pstryk i znowu działa ;]

Tak poważnie - nic nie zrobili. Podłączyli pod komputer i okazało się że miał jakieś dwa błędu czujnika chyba z kolumny kierowniczej czy jakoś tak ?? :hmm:

Kazali obserwować, jeżeli się powtórzy to mam zostawić auto na 2-3 dni aby dobrać się do tego czujnika i go sprawdzić. Ale to podobno gruba robota. Kiepski jestem z mechaniki/elektroniki aut, ale nie bardzo rozumiem co ma czujnik w układzie kierowniczym do niedziałającego wyświetlacza ?? 8-)

 

 

Inna sprawa to obsługa serwisowa. Niestety VW znowu dostaje dużego minusa !!!!! :no:

Dzwonię do jednego serwisu i zgłaszam problem - Pan przzyjmuje, sprawdza i mogę Pana zapisać na diagnostykę za 5 czy 6 dni. Brak wolnych miejsc wcześniej :ogien:

Dzwonię do drugiego - proszę podjechać i zostawić auto na dzień (a to piątek i plany wyjazdowe na weekend). Jak będzie wolna chwila to go sprawdzimy. Eeeeee, a czym mam wrócić, czym mam jeździć ?? Sorry, nie pomożemy - nie mamy wolnego auta zastępczego :ogien:

Dzwonię na infolinię VW-assistance i zgłaszam problem, mówię że jest problem, serwisy nie mają miejsca, nie mają aut zastępczych co mam robić bo potrzebuje auta na weekend ?? Pan odpowiada aby jechać do najbliższego i żądać auta zastępczego.

Jadę więc, a tam twardo - brak miejsca do diagnostyki, brak auta zastępczego, brak kierownika serwisu :ogien:

Po krótkiej, ale wzburzonej rozmowie i po telefonie na VW-assistance jednak znalazł się ktoś kto zrobił diagnostykę. Okazało się że i kierownik się znalazł w międzyczasie i potem zresztą przepraszał za sytuację.

 

Ale trochę boli taka obsługa, bo całą robota to 15 minut a klient niestety ma problem i wszyscy go olewają :ogien:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Elephant napisał:

 

Ale trochę boli taka obsługa, bo całą robota to 15 minut a klient niestety ma problem i wszyscy go olewają :ogien:

 

No i dlatego właśnie przy następnym aucie pewnie skończy się na Toyocie, mimo że robią do d* auta, ale za to obsługę posprzedażową mają na należytym poziomie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Vadero napisał:

 

No i dlatego właśnie przy następnym aucie pewnie skończy się na Toyocie, mimo że robią do d* auta, ale za to obsługę posprzedażową mają na należytym poziomie...

 

Bardzo możliwe, mamy Lexusa w firmie i przeglądy to czysta przyjemność - miła poczekalnia z dobrą kawką, zawsze umyte auto, w środku firmowy odświeżacz, landrynki czy woda mineralna sygnowane Lexusem. Zawsze po serwisie odprowadzenie do auta. Wiem że to pierdoły i śmieszne rzeczy, ale milej tak jechać i spędzić czas, niż wydać 160k zł na auto a na przeciw Ciebie naburmuszony serwisant, który nie ma czasu, o kawę nikt nawet nie zapyta a na odchodne da ci kluczyki i powie 'auto stoi przed salonem po prawej stronie' :no::ogien::no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
Dnia 6/15/2017 o 13:56, Elephant napisał:

 

Bardzo możliwe, mamy Lexusa w firmie i przeglądy to czysta przyjemność - miła poczekalnia z dobrą kawką, zawsze umyte auto, w środku firmowy odświeżacz, landrynki czy woda mineralna sygnowane Lexusem. Zawsze po serwisie odprowadzenie do auta. Wiem że to pierdoły i śmieszne rzeczy, ale milej tak jechać i spędzić czas, niż wydać 160k zł na auto a na przeciw Ciebie naburmuszony serwisant, który nie ma czasu, o kawę nikt nawet nie zapyta a na odchodne da ci kluczyki i powie 'auto stoi przed salonem po prawej stronie' :no::ogien::no:

Koncowka jak w nissanie....zlewka pelna

Edytowane przez johnson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
Dnia 26.01.2017 o 15:48, Gordon_Shumway napisał:

Krotoski-Cichy :ok:

Mam w moim kwadracie w Nadarzynie, u Ciebie widzę że masz na Radzymińska 78 http://vw.waw.pl/

 

 

Właśnie piszę z serwisu Krotoski-Cichy. Przegląd 60k km.

Może nie jest idealnie, ale w porównaniu do Chylińskich przepaść na plus. Na dzień dobry pytanie o kawę, poczekalnia też wygodniejsza i cichsza niż na Modlińskiej, pytanie czy umyć samochód, itd ........ Jak na razie same plusy, pewnie przerzucę się na stale :ok:

 

Kuźwa, wymiana oleju w DSG 1300 zł 8]:ogien:8] Jakieś płynne złoto czy jak ????

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Elephant napisał:

Jak na razie same plusy, pewnie przerzucę się na stale :ok:

 

Czy tak wiele trzeba, żeby zadowolić Klienta ... IMO niewiele, ociupina dobrej woli i dobrego nastroju :ok: 

 

2 godziny temu, Elephant napisał:

 

Kuźwa, wymiana oleju w DSG 1300 zł 8]:ogien:8] Jakieś płynne złoto czy jak ????

 

Toś mnie pocieszył, tysch mam DSG :pad:;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.10.2017 o 19:23, Elephant napisał:

 

Właśnie piszę z serwisu Krotoski-Cichy. Przegląd 60k km.

Może nie jest idealnie, ale w porównaniu do Chylińskich przepaść na plus. Na dzień dobry pytanie o kawę, poczekalnia też wygodniejsza i cichsza niż na Modlińskiej, pytanie czy umyć samochód, itd ........ Jak na razie same plusy, pewnie przerzucę się na stale :ok:

 

Kuźwa, wymiana oleju w DSG 1300 zł 8]:ogien:8] Jakieś płynne złoto czy jak ????

 

Dla pocieszenia podam, że same części po rabatach w aso czyli olej i filtr di dsg to około 400zl 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.