Skocz do zawartości

Tekstylna 4biker moze ktos uzywal?


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Otóz po riszerczu lekkim na rynku kurtek tekstynych do powiedzmy 450zl  zostaly dwie marki:

1. Seca STREAM II, rozmiar L

2. 4biker model 4 AIR man rozmiar XL

Przekonałem sie, że bez przymierzania to mozna sobie piwo kupić:)

Ale do sedna.

SECA meshowa, wiec w lecie w miescie wydaje sie madry wybor, mam swiadomosc ze jakby popadalo to cos tam przeleci, ale pomijam klopot 5 minut w deszczu.

Niestety irytujaco dlugie rekawy, w dodatku za duzo tego materialu na mankiecie, ale tragedii nie ma. Lezy calkiem dobrze.

 

4biker 4 AIR lezy jak na mnie skrojona, odczuwalny lepszy komfort wobec SECA a i rekawy idealnie na dlugosc. Tez meshowe wstawki ale i dziurki w materiale wrecz niewielkie fabryczne:)

Co mnie drazni?

Otoz napaćkali logosów jakby nie moglo byc jesli musi na karku.

No i te otwory, dziureczki, czy toto nie bedzie zbyt przewiewne jakby bez membrany gnac?

 

Ale pytanie odnosnie opini o obu markach. Za i przeciw? Jakośc po roku, dwóch?

Mozna pomyslec, ze rozstrząsanie nad 450 zl nie warte ale ja staram się dokonać możliwie  dobrego wyboru wobec okreslonych parametrów.

 

Aaa..najważniejsze, wozidło to marny XCITING 250ccm wiec cos tam chroni od wiatru i deszczu.

Dziekuję

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 4biber ..jakiegos mesha.

Jak na razie przejezdzilem w niej tylko jeden sezon.

Uwagi:

- dopinana membrana - miło

- dopinana podpinka - nie wiem po co (kurtka siateczkowa, nie zamierzam w niej jezdzic w chlodne dni)

- jak ze preferuje dlugie kurtki, nie moge sie tutaj przyzwyczaic do wysoko umieszczonych kieszeni.

- jak kupowale, to miala włozone atestowane ochraniacze.

 

W sumie nie mam negatywnych spostrzeżeń, nic sie nie pruje, calkiem niezle pasuje.

Ogladalem Modeke i jakas jeszcze jedna firme ... za 4biberem przemawiala odpinana membrana w zestawie.

Modeka i ta druga firma nie posiadaly tego.

 

Ja sie zastanawiam nad ta kurtka 4Bikera :

http://4biker.pl/ofert/kurtki/kurtki-tekstylne/aventura/

albo ta:

http://4biker.pl/ofert/kurtki/kurtki-tekstylne/expert-tour/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 4biber ..jakiegos mesha.

Jak na razie przejezdzilem w niej tylko jeden sezon.

Uwagi:

- dopinana membrana - miło

- dopinana podpinka - nie wiem po co (kurtka siateczkowa, nie zamierzam w niej jezdzic w chlodne dni)

- jak ze preferuje dlugie kurtki, nie moge sie tutaj przyzwyczaic do wysoko umieszczonych kieszeni.

- jak kupowale, to miala włozone atestowane ochraniacze.

 

W sumie nie mam negatywnych spostrzeżeń, nic sie nie pruje, calkiem niezle pasuje.

Ogladalem Modeke i jakas jeszcze jedna firme ... za 4biberem przemawiala odpinana membrana w zestawie.

Modeka i ta druga firma nie posiadaly tego.

 

Ja sie zastanawiam nad ta kurtka 4Bikera :

http://4biker.pl/ofert/kurtki/kurtki-tekstylne/aventura/

albo ta:

http://4biker.pl/ofert/kurtki/kurtki-tekstylne/expert-tour/

Dzieki za opinie.

model 4 air MAN bardziej mi sie "podoba" i lepiej lezy, ta siateczka to i plus jak cieplej ale czy nie nazbyt drozna przy chlodzie powiedzmy 10stC rano? Membrana niby niweluje to.

Te Twoje sa fajne, jestem za ciemnymi z racji rozsadku, ale ja postawilem na krotsza nieco stad wybor jedynego modelu wg  cch i 4 air man.

Dziwne zapiecie maja przy szyi, jakis przesuwany klip, ciekawe czy to wytrzyma kilka lat bo cos lekko sie to suwalo w sklepie,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za opinie.

model 4 air MAN bardziej mi sie "podoba" i lepiej lezy, ta siateczka to i plus jak cieplej ale czy nie nazbyt drozna przy chlodzie powiedzmy 10stC rano? Membrana niby niweluje to.

Te Twoje sa fajne, jestem za ciemnymi z racji rozsadku, ale ja postawilem na krotsza nieco stad wybor jedynego modelu wg  cch i 4 air man.

Dziwne zapiecie maja przy szyi, jakis przesuwany klip, ciekawe czy to wytrzyma kilka lat bo cos lekko sie to suwalo w sklepie,.

 

Spoko ...

 

Ja letnia kurtke mam taka :

http://4biker.pl/ofert/kurtki/kurtki-tekstylne/mesh-2/

Tylko ze bez zapinanych na zamek (a na rzep) kieszeni zewnetrznych.

 

Ale wlasnie powoli przymierzam sie do wymiany kurki na dalsze wyprawy i calosezonowa ..stad wlasnie pomysl na aventura albo expert tour.

Zobaczymy jak bede stal z kasa.

 

 

Zaś zapiecie pod szyja jest standardowe ... "patka" z rzepem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko ...

 

Ja letnia kurtke mam taka :

http://4biker.pl/ofert/kurtki/kurtki-tekstylne/mesh-2/

Tylko ze bez zapinanych na zamek (a na rzep) kieszeni zewnetrznych.

 

Ale wlasnie powoli przymierzam sie do wymiany kurki na dalsze wyprawy i calosezonowa ..stad wlasnie pomysl na aventura albo expert tour.

Zobaczymy jak bede stal z kasa.

 

 

Zaś zapiecie pod szyja jest standardowe ... "patka" z rzepem.

No ja odrazu celuje w caly sezon stak dywagacje nad najwiecej za najtaniej:) jak e leclercu

No i druga kwestia "cywilnosc" kurtki aby jakby co wskoczyc do auta na szybko i gdziesz podjechac nie budzac zadumki.

Wiec kryteria mam jasne a to zaweza mocno oferte.

Wyjazdow dalej niz 25-30 km od domu nie planuje. W 97% to miasto,obwodnice srodmiejskie wiec i v jakies90 kmh:)

Dotychczas jezdzilem w skorze ale w cieply dzien ciulowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejeździłem w 4biker Mesh niecały sezon i przestały trzymać rzepy regulacyjne na rękawach. Nie przypominam sobie żebym ich jakoś często używał a one poprostu przestały trzymać. Do tego stopnia, ze zakładałem kurtkę, poprawiałem rzepy na rękawach bo były luźne, wsiadałem na moto, ruszałem i stwierdzałem że znowu są luźne... Przynajmniej reklamacja była kompletnie bezproblemowa, oddali kasę a ja dołożyłem i kupiłem Dainese HydraFlux i to jedyna jak do tej pory rzecz Dainese która mi się nie zepsuła ;l

 

Acha, membrana Reissa jest dobra dla ludzi którzy się absolutnie nie pocą, bo jej oddychalnośc jest porównywalna z workiem foliowym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.