Skocz do zawartości

Wróżby ze zdjęć, a może opinie z autopsji


Rekomendowane odpowiedzi

Podobny temat nie znalazł odzewu na wątku motoryzacyjnym ogólnym, więc korzystam z nowo utworzonej szansy. Chciałbym poczytać Wasze opinie na temat podanego egzemplarza auta: http://allegro.pl/toyota-avensis-2-0-benzyna-2000r-i6027729065.html

A być może ktoś zna tego sprzedawcę i mógłby coś napisać na jego temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrażenia po samym ogłoszeniu pozytywne, dużo zdjęć ze szczegółami i deficytami jak rysy, otarcia, przetarcia na fotelach, VIN podany. W środku wyczyszczone co imo jest na plus. Inne samochody w podobny sposób przedstawia. Po lekturze takiego ogłoszenia auto byłoby 1-wsze na ilości tych do obejrzenia. Fajnie by było gdyby wszystkie ogłoszenia takie były. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja, jako laik, jestem pod pozytywnym wrażeniem tak szczegółowo przedstawionego auta w ogłoszeniu. Może jeszcze uda się, że wyrazi swą opinię ktoś, kto już miał jakąkolwiek styczność z tym oferentem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  Znajomy ma taką od nowości i reflektory mocno pożółkły i zmatowiały.

mam  lanosa  - jak  wiadomo  lampy  w  lanosach  żółkły i  matowiały   

a  moje  jak  z  fabryki  - auto  bylo  garazowane  :ok: 

 

 

ponadto  zmatowienie  jest  łatwo  usunąć  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Znajomy ma taką od nowości i reflektory mocno pożółkły i zmatowiały. 

 

To źle ze w ogloszeniu nie są zmatowiałe? Przeciez jak lampa matowieje to natychmiast się ja poleruje, nikt nie bedzie jezdzil z matową czy pożółkłą. Lub sie wymienia lampy na nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.