Skocz do zawartości

Prośba o zmierzenie jednej rzeczy.


Zuraw

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że muszę wydumać coś do sterowania klimą w moim pokraku, mam prośbę - czy mógłby ktoś zmierzyć jakie wymiary miałby prstokąt zaznaczony na poniższym panelu, ewentualnie pokazać w jakiś sposób prostokąt wokół pokręteł o wymiarach 195x65mm? 

 

post-130203-0-40411600-1457395106_thumb.jpg

 

Chciałbym wyciąć kawałek panelu z pokręłami i wstawić je w miejsce suwaków mieszalnika z bisa. Tam jest właśnie wymiar 195x65mm.

 

post-130203-0-16095700-1457395167_thumb.jpg

 

Wielkie dzięki za pomoc  :oki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że muszę wydumać coś do sterowania klimą w moim pokraku, mam prośbę - czy mógłby ktoś zmierzyć jakie wymiary miałby prstokąt zaznaczony na poniższym panelu, ewentualnie pokazać w jakiś sposób prostokąt wokół pokręteł o wymiarach 195x65mm? 

 

attachicon.gifb9d674f0.jpg

 

Chciałbym wyciąć kawałek panelu z pokręłami i wstawić je w miejsce suwaków mieszalnika z bisa. Tam jest właśnie wymiar 195x65mm.

 

attachicon.gif124498966.jpg

 

Wielkie dzięki za pomoc  :oki:

Ale wiesz że pokrętła nie są zespolone z tym panelem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz że pokrętła nie są zespolone z tym panelem?

Dokładnie, jeślipamięć mnie nie myli i oko na zdjęciach allegro nie zwodzi, zespolone są z mechanizmami znajdującymi się bezpośrednio za maskownicą. Najpierw myślałem nawet o przecięciu maskownicy i obniżeniu środkowego pokrętła, ale właśnie mechanizm za maskownicą elegancko mi ten pomysł rozwiał.

Inną zupełnie sprawą jest to, czy to właśnie mechanizm wejdzie w konsolę malucha i tu podejrzewam będzie większy problem wymagający zakupu drugiej konsoli, którą trzeba będzie pociąć, żeby to upakować. Co gorsza niestety ze zwykłego malucha się nie nadaje i trzeba będzie pociąć bisowską....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale,przeciez nie ma znaczenia jak sterujes klima, moga byc suwaki. W CC bywala klima i tam sterowane jest suwakami, one i tak zamykaja/owieraja klapki itp.

Zgadza się, ale w bisie suwaki wychodzą bezpośrednio z mieszalnika i są jego integralną częścią. Nie chciałbym ich niszczyć do swoich celów, bo akurat te części są bardzo cenne dla maluchowców do tego stopnia, że sam gotów jestem kupić jakąś inną, uszkodzoną obudowę i ją pociąć niż ciąć swoją, w pełni sprawną.

 

Z kolei nie wiem jak się ma panel sterowniczy cc do sterowania w sc, głównie chodzi o działanie 4-położeniowego, sterowanego elektrycznie pokrętła siły nadmuchu w sc do tego, co jest w cc....

 

EDIT: Za dużo komplikacji - wolę to zrobić już ze wszystkim z sc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.