Skocz do zawartości

Kia Sorento


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przyszedł czas na rodzinnego Suva i wybór padł na Sorento.

Co do zakupu przekonała mnie cena która zawierała dosyć bogate wyposażenie oraz to, że jest to Kia więc jak się porysuję gdzieś w krzakach to nie będę rozpaczał. Auto ma u mnie przeznaczenie typowo rekreacyjne, ma służyć do wożenia rodziny, rowerów , nart, desek oraz ciągnięcia przyczepy.

 

Kia zrobiła od Sierpnia 16 000km , przeważnie długie trasy, średnie spalanie w trasie 8 litrów ( max 140 ) w mieście 11.

Silnik 2.0 ( 184) diesel , automat .

 

Na dzisiaj zakup oceniam na 5.

 

Humorystyczny akcent to reklama w Bondem

https://www.youtube.com/watch?v=GoYiYasRUCE 

 

Polska reklama tego modelu to jakaś porażka.

 

 

Do tej pory miałem lekką dysfunkcję turbo. Zaparkowałem auto pod dosyć  dużym kątem na kilka godzin i podczas jazdy powrotnej wskoczył tryb awaryjny. Po przejechaniu nastu km problem ustąpił. W ASO powiedzieli, że był to błąd turbo.

 

Jak coś będzie będzie ciekawego działo dam znać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam Kolegę. Ja jutro jadę do Poznania po odbiór Sorento 2013 rocznik 4x4 też do przyczepy. OC mnie zaskoczyło (zaproponowane 4200zł) generalnie spory wydatek, mam nadzieje, ze nie będę żałował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.