Skocz do zawartości

Nowy samochód do 37 tys zł (diesel lub benzyna)


Elk_111

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Musze wziąć samochód w leasing. Autem będzie jeździć moja żona :)

Samochód musi być nowy z wiadomych względów (może być 2015).

Wymagania:

1. Silnik benzynowy (będzie LPG od nowości) lub preferowany mały klekot.

2. 5 drzwiowy

3. W miarę kobiecy (Panda jej się nie podoba a próbowałem).

4. Teraz jeździ Grande Punto, ale nie wiem czy jest sens znów się w Punto ładować.

5. Nie mam uprzedzeń do marek, całe życie jezdzimy Fiatami, teraz mam polfiatoopla (Saab)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Punto to już staroć. Może uda się kupić z wyprzedaży Fabie 1.0 60/75 km?

 

Juz wolalbym jezdzic punto, niz golasem fabia. Przeciez gola fabia, to dla przedstawicieli handlowych za kare.

 

Doloz do Tipo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz wolalbym jezdzic punto, niz golasem fabia. Przeciez gola fabia, to dla przedstawicieli handlowych za kare.

Doloz do Tipo

Co więcej masz w GP?

http://otomoto.pl/oferta/skoda-fabia-active-wyprzedaz-rocznika-w-aso-ID6yiCJP.html

Trzeba dorzucić trochę $ do radia, ale moim zdaniem o niebo lepsze auto niż gp

Zobacz także yarisa 1.0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co więcej masz w GP?

http://otomoto.pl/oferta/skoda-fabia-active-wyprzedaz-rocznika-w-aso-ID6yiCJP.html

Trzeba dorzucić trochę $ do radia, ale moim zdaniem o niebo lepsze auto niż gp

Zobacz także yarisa 1.0.

A to swoje zdanie opierasz na? Sadzisz, ze technika poszla tak do przodu przez te 10. lat, ze Punto od Fabii dziela lata swietlne? Argument z opatrzeniem z wygladu do mnie nie przemawia, bo choc Skoda duzo nowsza to moim zdaniem (podkreslam, kazdy moze miec inne) to design bardzo kiepski.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy się przejechać :) punto to bardzo sympatyczne autko, ale swoje lata już ma. Sporo km nakręciłem gp, ponieważ w kancelarii mieliśmy jako sluzbowkę. Fatalne fotele, gumowaty układ jezdny, gumowata skrzynia biegów. Wszystko w tym aucie działa gumowato. Na plus na pewno dosyć dobre światła mijania, ładna linia i całkiem sympatyczne wnętrze. Silnikiem 1.2 69 jeździło mi się lepiej niż 1.4 77. Spalanie także bardzo ok. Fabia jest zdecydowanie bardziej dojrzałym samochodem. O niebo lepiej się prowadzi, ma zdecydowanie lepsze wnętrze, fotele, a sam bagażnik jest lepiej rozplanowany. W punciaku zawsze denerwował mnie próg załadunku.

W momencie premiery gp było naprawdę fajnym autkiem, ale do polo nie miało podejścia.

Można też o clio pomyśleć, w szczególności jeżeli ma nim jeździć kobieta. Powinna być zachwycowona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co więcej masz w GP?

http://otomoto.pl/oferta/skoda-fabia-active-wyprzedaz-rocznika-w-aso-ID6yiCJP.html

Trzeba dorzucić trochę $ do radia, ale moim zdaniem o niebo lepsze auto niż gp

Zobacz także yarisa 1.0.

828543669_2_1080x720_active-wyprzedaz-ro

 

http://otomoto.pl/oferta/fiat-punto-easy-1-4-77km-film-jata-swidnica-ID6y7eYh.html#c47ba05bae

 

822056973_1_1080x720_easy-14-77km-film-j

 

ja wymiękam ta Skoda jest obrzydliwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Cinos, wrzucona oferta skody była najtańsza i wnętrze faktycznie wygląda biednie, ale i tak ma lepsze wyposażenia od fiata. Za 41-42 masz już fajnie wyposażone samochody.

lepsze?

to coś nawet nie ma elektrycznych lusterek, nawet radia nie ma we Fiacie masz radio, sterowanie z kierownicy jakies kolorowe wstawki, cud ze w skodzie jest chociaz zaslepka na radio, komputera pokładowego tez nie podejrzewam w Skodzie

fakt za 42 juz mozna cos fajnego wyrwać, ale ta Skoda jest koszmarna

 

Chyba decyzja zapadła - wchodzimy w Tipo :)

@@Lynda to jaki czas mowiles na Tipo? Wrzesien? ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co więcej masz w GP?

http://otomoto.pl/oferta/skoda-fabia-active-wyprzedaz-rocznika-w-aso-ID6yiCJP.html

Trzeba dorzucić trochę $ do radia, ale moim zdaniem o niebo lepsze auto niż gp

Zobacz także yarisa 1.0.

Chociażby wygodniejsze fotele, a nie taboret jak w fabii

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba decyzja zapadła - wchodzimy w Tipo :)

Przed zakupem dokładnie pomacaj ten samochód! Sprawdź ergonomię, plastiki wewnątrz  :facepalm: . Na przykład bagażnik otwiera się tylko z kabiny, w dodatku trzeba wejść do środka  :facepalm:  i (chyba) nie znalazłem regulacji wysokości fotela kierowcy  8] , przynajmniej w popularnych miejscach domyślnych  :hehe: . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przykład bagażnik otwiera się tylko z kabiny, w dodatku trzeba wejść do środka  :facepalm:

Widać że włoszczyzną nie jeździłeś ;]  od dawna Fiaty czy Alfy mają otwieranie ze środka przyciskiem i dodatkowo pilotem. Chociaż czasem w Fiatach zdarzało się otwieranie znaczkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak się uda, będę brał w kwietniu. W zasadzie to chce w następnym tygodniu przejechać sie obejrzeć samochód do Fiata. Taka wersja która mi odpowiada niestety wychodzi 50k...

Wszystko zależy od leasingu (czy standardowy czy z wysoką kwota wykupu - wynajem długoterminowy) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 50 tys to już można poszaleć w klasie B,a i nawet kupić coś z wyprzedaży klasy C. Potrzebujesz sedana?

 

Musi byc 5 drzwiowe, i w perspektywie roku musi zmieścić wózek i fotelik :)

Bo planujemy rodzinę powiększyć w końcu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak wózek to odrazu daruj sobie sedana

Wózki doskonale się w sedanach mieszczą. Do tego mieszczą się też inne graty bo bagażnik zwykle ma sensowną pojemność. I jak te graty pakujesz to dziecku siedzącemu w aucie nie pada śnieg na głowę ani nie wieje przez otwartą tylną klapę.

Ja uważam że właśnie sedan jest idealny dla rodziny. Autorowi wątku poleciłbym 301 lub te Tipo, zależy kto da wiecej za mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to powodzenia aby kobieta włożyła duża gondole przez otwór bagażnika w sedanie.

To ja bym się prędzej zastanowił nad osobową wersją Qubo

Najlepiej jakiś duży furgon, Ducato, Iveco Daily czy coś - taki wózek dziecięcy to nie przelewki.

Miałem małe dziecko a w tym czasie dwa sedany i hatchbacka. Hatchbackiem jechaliśmy raz i nam się odechciało. Sedanami zjeździliśmy pół Europy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Najlepiej jakiś duży furgon, Ducato, Iveco Daily czy coś - taki wózek dziecięcy to nie przelewki.

 

Koniecznie podwyższony i przedłużony ;l  ;l ;l  ;l  

 

Przy dwójce dzieci koniecznie TIR z naczepą, inaczej nie ma szans się zmieścić.

;]  ;] ;]  ;]  

 

 

Zawsze mnie fascynowało, jak się ludziom zmienia pogląd jak pojawia się potomek w rodzinie. Po urodzeniu pierwszego dziecka nagle okazuje się, że ASTRA kombi jest strasznie ciasnym autem i nic poniżej SHARANA nie ma szans wozić rodziny. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wózki doskonale się w sedanach mieszczą. Do tego mieszczą się też inne graty bo bagażnik zwykle ma sensowną pojemność. I jak te graty pakujesz to dziecku siedzącemu w aucie nie pada śnieg na głowę ani nie wieje przez otwartą tylną klapę.

Ja uważam że właśnie sedan jest idealny dla rodziny. Autorowi wątku poleciłbym 301 lub te Tipo, zależy kto da wiecej za mniej.

zwłaszca takie auta jak honda accord czy A4 B6/B7 czy też[to już ekstremum przyznaje] S40 mają sensowną pojemność :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To juz wiemy, napisales to ze 100x. Nawet ja pamietam, ze polecasz przy kazdym wyborze Skode, a jak ktos ma wiecej kasy to VW :ok:

Chyba jest to logiczne, że lepiej brać coś lepszego niż gorszego? W szczególności mając na uwadze fakt, że do takiego liftbacka łatwiej jest zapakować wózek niż do sedana...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jest to logiczne, że lepiej brać coś lepszego niż gorszego? W szczególności mając na uwadze fakt, że do takiego liftbacka łatwiej jest zapakować wózek niż do sedana...

No ja jakos taki przekonany nie jestem ;] ale nie jestem prawnikiem, wiec z logika u mnie na bakier ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wymiękam jak można tak kłamać jak Ty. Nie twierdzę że fabia jest piękna ale postaraj się być choć trochę wiarygodny...

829116845_10_1080x720_active-klimatyzacj

Kilka razy zone przymierzalem do Skody. Za kazdym razem odpowiedz - no way :no::buu:

Jesli chodzi o moje zdanie to na zdjeciu to jeszcze jakos wyglada. Niestety na zywo gorzej. W sumie szkoda (skoda), bo ten silnik 1.2T wydaje sie bardzo rozsadny :ok:, ale wtedy to nie jest konkurencja cenowa dla Tipo :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwłaszca takie auta jak honda accord czy A4 B6/B7 czy też[to już ekstremum przyznaje] S40 mają sensowną pojemność :hehe:

A w tym wątku rozmawiamy o tych autach czy o 301/Tipo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jakiś duży furgon, Ducato, Iveco Daily czy coś - taki wózek dziecięcy to nie przelewki.

Miałem małe dziecko a w tym czasie dwa sedany i hatchbacka. Hatchbackiem jechaliśmy raz i nam się odechciało. Sedanami zjeździliśmy pół Europy.

i za każdym razem podczas tych wojaży ty siedziałeś a twoja żona wkładała/wyjmowała wózek, napewno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.