Skocz do zawartości

Nowy samochód do 37 tys zł (diesel lub benzyna)


Elk_111

Rekomendowane odpowiedzi

i za każdym razem podczas tych wojaży ty siedziałeś a twoja żona wkładała/wyjmowała wózek, napewno.

Wkładał kto akurat miał pod ręką, nie było podziału ról.

Czym się różni włożenie wózka do sedana czy do hatchbacka? Przecież z góry go nie wrzucasz tylko wsuwasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli miałbym dać 50 tys za Tipo to wolę Rapida

Jeśli miałbym dać 50k za Tipo to wolę 500L  ;] , opla merivę, C3 Picasso, etc.

Za 37k to chyba tylko maluchy z których najsensowniej wypada 500 i Panda, oraz nissan micra i dacia sandero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem mam wrazenie, ze chyba Ci placa za promowanie produktow VW, Seata i Skody ;]

Tylko dziwne, ze prywatnie kupiles kolejnego Focusa ;)

A co miałem kupić kolejnego vaga, tyle że używanego, bo takiego auta potrzebowałem. Uważam, że focus jest dobra oferta jako pojazd pod względem tego co się dostaje za dane pieniądze i jest bardziej pojemny niż golf. Nie ograniczam się ma inne marki ale najbardziej przekonuje mnie vw. Jeżeli byłoby więcej kasy na auto to zdecydowanie audi, mercedes ew bmw. Fiata juz raczej nigdy, bo to ładnie opakowane sredniaki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

500X będzie finalnie :)

Trochę zwiekszymy budżet :)

 

Jeździłeś nim? Jaki silnik wybrałeś? 

 

Ja się wahałem między 500X a 500L, w zasadzie na placu boju zostało 500L, teraz się umówiłem na jazdę próbną 1.4T, szukam jeszcze gdzieś w salonie diesla bo nie mogę się zdecydować...

DO 1.4 T z Fiata da się dołożyć LPG na gwarancji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłeś nim? Jaki silnik wybrałeś?

Ja się wahałem między 500X a 500L, w zasadzie na placu boju zostało 500L, teraz się umówiłem na jazdę próbną 1.4T, szukam jeszcze gdzieś w salonie diesla bo nie mogę się zdecydować...

DO 1.4 T z Fiata da się dołożyć LPG na gwarancji?

500L jest paskudny i z zewnątrz i w środku. Jeżeli myślisz tez o 500x to nawet się nie zastanawiaj i bierz ten model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuzyn dostał służbówke Rapida 1.6TDI i twierdzi że to tragedia nie samochód. Przepaść względem Meganki 3 którą miał wcześniej. A już do prywatnej Avensis z 2005 nie ma startu...

 

 

Sam się zastanawiałem nad kupnem Rapida - ale po przejechaniu się tym czymś szybko mi taki pomysł przeszedł.

 

500L jest klase lepszym autem pod każdym względem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet modeli nie rozróżniasz ;] może to tak samo z tym rapidem kuzyna?;]

Btw, Megane 3 wygląda fajnie w prospekcie, ale w rzeczywistości sprawa wrażenie bardzo tandetnego samochodu. 308 przy nim to samochód klasy premium.

 

Trudno żebym rozróżniał - nie jest fanboyem marki z czech ;)

 

Aha czyli Meganka też gorsza od rapida czy co ;l Przecież on tylko porównuje z meganką - wiadomo że Megane jeszcze w bieda wersji 1.6 benzyna wypada blado przy 308 czy Golfie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

500L jest paskudny i z zewnątrz i w środku. Jeżeli myślisz tez o 500x to nawet się nie zastanawiaj i bierz ten model.

jak widać gust jest jak d...a, każdy ma swoją...

 

wizualnie i w środku i na zewnątrz i mi i małżonce bardziej pasuje 500L trekking, niestety brakuje silników - w 500x masz choć 140KM, w 500l 120 benzyna lub diesel, mniejsze pomijam...

byłem w weekend w Poznaniu, macałem po kolei różne auta i modele i ten mi najbardziej pasuje rozmiarowo/cenowo. Gdybym miał budżet plus 40kpln brałbym Mini Clubmana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet modeli nie rozróżniasz ;] może to tak samo z tym rapidem kuzyna?;]

Btw, Megane 3 wygląda fajnie w prospekcie, ale w rzeczywistości sprawa wrażenie bardzo tandetnego samochodu. 308 przy nim to samochód klasy premium.

 

Zgadzam się. Nawet Meganki GT które były w Poznaniu były wizualnie i w dotyku dużo gorsze niż 308.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak widać gust jest jak d...a, każdy ma swoją...

wizualnie i w środku i na zewnątrz i mi i małżonce bardziej pasuje 500L trekking, niestety brakuje silników - w 500x masz choć 140KM, w 500l 120 benzyna lub diesel, mniejsze pomijam...

byłem w weekend w Poznaniu, macałem po kolei różne auta i modele i ten mi najbardziej pasuje rozmiarowo/cenowo. Gdybym miał budżet plus 40kpln brałbym Mini Clubmana.

Nie chodzi mi nawet o sam wygląd, chociaż tutaj tez 500 x jest ciekawsze, ale o całokształt modelu. 500x sprawia wrażeniu samochodu bardziej dopracowanego niż 500 l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko sympatyczne, ale czy widziałeś crash test?

 

nie. przyznam się, że nie oglądałem crash testów żadnego z kupowanych przeze mnie aut...

ale obejrzałem:

 

fakt, tylko dwie gwiazdki, ale myślałem, że jest tak źle, że silnik zaparkował z tyłu, a tu auto nawet się nie "zgięło" ;]

 

dla mnie prawda jest taka, że jak wlecisz na pędzącą ciężarówkę, albo na drzewo przy 100km/h to i nawet 5* nie pomoże... ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłeś nim? Jaki silnik wybrałeś? 

 

Ja się wahałem między 500X a 500L, w zasadzie na placu boju zostało 500L, teraz się umówiłem na jazdę próbną 1.4T, szukam jeszcze gdzieś w salonie diesla bo nie mogę się zdecydować...

DO 1.4 T z Fiata da się dołożyć LPG na gwarancji?

 

 

 

 

tyle osób pisze o 500tkach jakie to fajne i że dobry wybór a dziwnym trafem na ulicach tych samochodów jakoś nie widać.

o co chodzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.