Skocz do zawartości

Dzienne w AR 159


tvardy

Rekomendowane odpowiedzi

Nijak, polskie przepisy czegoś takiego nie dopuszczają.

Ale policja generalnie ma w głębokim poważaniu to jak świecą światła i które, chyba że trafisz na przypadek że akurat będą stać przy swojej 159 a glina będzie z tych akurat znających się i upierdliwych. I ewentualnie przy przeglądzie musiałbyś wyłączać moduł.

 

W poniedziałkowym 101 napraw takie coś montował..... o ile program uważam za sympatyczny, to brakowało mi stwierdzenia prowadzącego, że takie rozwiązanie nie jest legalne w PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to chodzi... masz mieć na szkle reflektora DRL nabite inaczej nikt Ci nie uwierzy, że to jest dzienna...

nikt na to nie patrzy , ja mam w stilo drl od 1,5 roku i 40 tys km , a tu łatwiej się ''skapnać'' że to swiecą długie , latam tak do niemiec , po polsce ,  i nikt się nie czepia , ważne że świeci , jest dobrze widoczne , i spełnia zadanie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że ten moduł z długich robi dzienne... a oprócz tego świecą jak długie gdy trzeba ??

 

A jak to się ma do przepisów itp ??

 

Działa to prosto, świecą długie X %, jak mrugniesz długimi to żarówka działa z pełną mocą.

Nie miałem problemów z policją czy przeglądem. Moduł mogłem wyłączyć przyciskiem i było jak fabryka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

a ja polecam ten moduł

http://allegro.pl/modul-swiatel-dlugich-do-jazdy-dziennej-drl01-fvat-i6110361146.html

osobiscie montowałem w 3 autach , stilo z CAN, grande punto z CAN , marea , zero problemów

Juz go nie produkuja maja jakis inny, nie przemawia jednak do mnie. Zamowilem w koncu produkt firmy lepard. Montaz bezproblemowy, wszystko schowane. Konfiguracja przez laptopa bardzo wygodna. Sam produkt bardzo porzadnie wykonany, myślę, ze wart swej ceny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz go nie produkuja maja jakis inny, nie przemawia jednak do mnie. Zamowilem w koncu produkt firmy lepard. Montaz bezproblemowy, wszystko schowane. Konfiguracja przez laptopa bardzo wygodna. Sam produkt bardzo porzadnie wykonany, myślę, ze wart swej ceny.

To może zapodaj jakiegoś linka ?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Podłącze wg. twojego opisu tylko chcę doprecyzować. Minus do masy lub akumulatora a plus dać tylko po stacyjce?

Schemat będzie chyba ten sam dla modelu z 2011?

Juz dobrze nie pamietam, ale byl chyba osobny na plus do aku i osobno stacyjka...ale nie pamietam. Napewno tak jak jest w manualu na ah. A co do schematu, kto to wie w koncu to wlosi robili:p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłącze wg. twojego opisu tylko chcę doprecyzować. Minus do masy lub akumulatora a plus dać tylko po stacyjce?

Schemat będzie chyba ten sam dla modelu z 2011?

Juz dobrze nie pamietam, ale byl chyba osobny na plus do aku i osobno stacyjka...ale nie pamietam. Napewno tak jak jest w manualu na ah. A co do schematu, kto to wie w koncu to wlosi robili:p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.