Skocz do zawartości

sej 0.9 - wymiana progów + wartość


Muzyk007

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano

 

ile może kosztować wymiana progów w seju? 

Zapewne są tu tacy co już takie naprawy mają za sobą więc mają wiedzę w sprawie kosztów.  :bzik:

 

I dwa

Są duże szanse, że będę mógł kupić seja z silnikiem 0,9, ale są progi do zrobienia. Stąd zresztą pytanie na temat kosztów wymiany progów.

Ile takie seicento z 1999 (jak dobrze pamiętam) z silnikiem 0,9 z stanem licznika coś około 150 000km  może być warte?

 

Bolączki auta to tarcze hamulcowe kwalifikujące się do wymiany i progi. Fakt, że progi to i za rok można by zrobić. Nie są w bardzo tragicznym stanie, aczkolwiek diagnosta twierdzi, że po zimie żeby nie było problemu z przeglądem to dobrze by było je wymienić.

Plusem jest, że auto posiada LPG  ;]  i ma butlę ważną na kolejne 9 lat

Reszta jest ok. trochę polerki, przepucować w środku i jeździć.

A tak się składa, że taki taniowóz do pracy to by mi się przydał  :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe progi kosztuja 100 zl  + wspawanie ,malowanie 300-400 max za calosc

 wartosc calego seja z lpg 1500-2000 a jak beda nowe progi i bedzie calkiem przyzwoicie wygladal  i jezdzil to 2500 minimum jesli nie jest jakis lepiony i skladany z kilku .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe progi kosztuja 100 zl  + wspawanie ,malowanie 300-400 max za calosc

 wartosc calego seja z lpg 1500-2000 a jak beda nowe progi i bedzie calkiem przyzwoicie wygladal  i jezdzil to 2500 minimum jesli nie jest jakis lepiony i skladany z kilku .

 

ogólnie auto jest spoko. nie śweci się jak igła, ale nie jest zdewastowane

 

czyli tak jak mniej więcej obstawiałem ok 1500 auto + progi do 600zł

z czego jakby blacharzowi podstawił auto bez dywanu etc to może ze 100zł mniej by wziął

 

2000zł i mamy fajny dupowóz do pracy

 

to czekam na decyzję wujka

będzie chciał sprzedać to może się dogadamy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem w zeszłym tygodniu progi zapłaciłem 110pln z przesyłka za komplet 2 sztuki zewnetrzne bo sa jeszcze wewnetrzne poszycia ale jak masz dobre to nie ma sensu wymieniac Tak odemnie zanim go kupisz zobacz czy to tylko progi bo ja po wyjeciu tapicerki z podłogi sie przeraziłem dziury były nie tylko w progach  . jutro postaram sie wstawic foty mojego sc po zdjeciu tapicerek w temacie "rdza go zjada" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem w zeszłym tygodniu progi zapłaciłem 110pln z przesyłka za komplet 2 sztuki zewnetrzne bo sa jeszcze wewnetrzne poszycia ale jak masz dobre to nie ma sensu wymieniac Tak odemnie zanim go kupisz zobacz czy to tylko progi bo ja po wyjeciu tapicerki z podłogi sie przeraziłem dziury były nie tylko w progach  . jutro postaram sie wstawic foty mojego sc po zdjeciu tapicerek w temacie "rdza go zjada" 

 

 

 

fotki chętnie zobaczę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

mnie śmiech ogarnia, jak ktoś sprzedaje Sc np. z 99 roku i pisze, że buda zdrowa, tylko trochę rdzy na progach.

jak wstawisz auto do blacharza, to jeśli chłop porządny jest, to od razu powie , że na progach się nie skończy :(

lub jak go rozbierze, to zadzwoni, że koszty wzrosną :(

ja podobnie jak inni koledzy , co się wzięli za blacharkę swoich Sc - powiem tak : im więcej wytniesz, tym więcej rdzy zobaczysz :(

jakby ten wóz do kupienia miał tylko progi do wymiany, to byłoby super, prawdziwe szczęście, którego ci życzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.