Skocz do zawartości

Urzeknie Was moja historia :)


jimbo22

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż, sprzedaję od jakiegoś czasu Inazumę. Dawno by poszła, ale mam problem z rejestracjią, WK leci w kulki... ale nie o tym...

otóż. chciałem tam wpakować filtr KN, który mam... razem z Wydechem Supertrapp chciałem to podstroić, wymienić dysze itp... powalcyzłem trochę (kilka wymont/zamont) gaźników... poddałem się... sezon sie skończył...

KN wrzuciłem do pudełka, kupiłem w Larssonie filtr zwykły - dobrany wg modelu online. Zapakowałem do airboxa, filtr oczywiście pasował idealnie.. nie wiem czy zrobiłem nawet rundkę na tym konfigu - poszedł na zimowanie.

Ostatnio podczas "oględzin" motocykla... zadymił przy pełnym gwizdku na czarno... no to ja załamka, moto się skichał po zimie, akurat do sprzedaży... bogato ma.

zrobiłem rundę testową, sprawdziłem kiedy dymi itp. coś mnie tknęło coby zajrzeć do filtra. i okazuje się, że filtr ma dziwną "redukcję" powierzchni "papierowej" zamontowaną. na starym który wywaliłem nie pamiętałem tego.

no to ciach. zamówię innego producenta... może będzie lepszy (niż obecny Hiflo...). i okazało się po skanowaniu allegro, zdjęć google. że Larsson pomylił oznaczenia filtrów.

Zamienili miejscami model 3501 i 3503. oba pasują do mnie. 03 jest poprawny. 01 to wersja do zdławionej GS500, którą larsson przyporządkował do GSX1200!

i tak oto czekam na nowy filtr o poprawnym oznaczeniu:) w sumie 3ci do Inazumy (licząc też nieużywany KN) :)

ulżyło mi :) ciekawe ilu kierowników GSX1200 jezdzi na filtrze od Larssona i nie wie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz wpakowac od jetty 1.3 filtrona- pasowal rowniez do 6.0 v12 silnika jaguara

Nie no generalnie to gsx1200 i gs500 dziela filtr... Ale ten jedwn wariant ma ok 2/3 mniejsza powierzchnie przez ta zwezke... I to widac po wydechu:)

Wyslane z internetów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.