Jump to content

pilne chevrolet epica 2.0 manual uszczelniacz podpory półosi

Recommended Posts

łożysko jest, pasuje ale do wymiany uszczelniacze (2 szt.), w aso w katalogu nie ma, wysłali zapytanie do centrali i czekam, najlepiej półoś kupić za 2,5tyś. w aso ;) , gdzie można kupić te uszczelniacze ?

post-130114-0-70386600-1462868214_thumb.jpg

Napisz do potak.eu

Albo dobierz coś z innego auta. To na bank jakiś standardowy produkt używany w wielu autach. Nie ma jakichś numerów wybitych lub nadruku?

Musi być jakiś standardowy zamiennik, bo mi wymieniali w tym roku jakiś uszczelniacz półosi i nie pytali gdzie to kupić...

Musi być jakiś standardowy zamiennik, bo mi wymieniali w tym roku jakiś uszczelniacz półosi i nie pytali gdzie to kupić...

Aso do d..y, nawet nie oddzwonili, znalazłem cały komplet - półoś nowa + łożysko + 2 uszczelniacze, febed coś takiego robi, numerów na częściach nie znalazłem (mocno zardzewiałe te uszczelniacze), uszczelniacz uszczelniaczowi nie równy ;) .

Na razie czekam na część, przy okazji okazało się że kapie spod filtra oleju, uszczelkę filtra oleju zakupiłem, ale mechanik nie mógł odkręcić filtra, dodam że ostatni przegląd był w aso, filtr oleju ten zamontowany trzeba było uszkodzić aby zdemontować, nie wiem kto i jak zamontował ale więcej szkód narobił.

A gdzie znalazłeś? Poprzednie nie dało się odzyskać? Jakie łożysko przypasowało?

http://allegro.pl/show_item.php?item=5747469806&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62

potem okazało się że takie łożysko w polamelu można kupić za 30 pln, odzyskać łożyska nie dało się, uszczelniacze poszły i piach i woda zrobiły swoje, ale zestaw który kupiłem ma cały komplet z uszczelniaczami