Skocz do zawartości

GP Hiszpani


r1sender

Rekomendowane odpowiedzi

<ciach> Seb też dał radę :ok:

 

Kibicuję Ferrari czyli VET ;] . Wczoraj jednak przy próbie wyprzedzenia go przez RIC IMHO bezpodstawnie miałczał. Dopiero po tym zdarzeniu wziął d... w troki i zaczął sie bronić jak facet. Obaj mieli wówczas porównywalne warunki.

 

Co do Merców to pierwsze moje wrażenia były takie, że ROS był winny. Po obejrzeniu powtórek już tego taki pewnien nie jestem :bzik:

Myslę, że w przyszłości będą niezłe tarcia na linii Hamilton - Max bo jeden i drugi jeńców nie bierze.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapowiadał się nudny wyścig z przewidywalnym zakończeniem a tu 8]    F1 pokazała swoje dawno nie widziane oblicze i wreszcie cos się działo ciekawego :)   początek kozak a  druga połowa też trzymała w napięciu. Rewelka :oki:  Max pokazał charakter a Kimi wreszcie pojechał na miarę swoich umiejętności a bolid i zespół mu w tym nie przeszkadzał :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Analiza zderzenia Merców

http://www.formula1.com/content/fom-website/en/video/2016/5/Mercedes_mayhem__analysing_Hamilton_and_Rosberg's_Turn_4_clash.html

Wychodzi na to, że Rosberg miał ograniczoną moc i gdy się zorientował, przestawiał ustawienia silnika na feralnym zakręcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyścig fajny szkoda, że to Hiszpania bo było by jeszcze więcej wali o zwycięstwo i IMHO VER by się na czele nie utrzymał tak samo jak VET nie dałby rady utrzymać RIC za sobą.

HAM klasycznie jak w sezonach 2007/2008 gorąca głowa i byle do przodu. Oglądałem analizę na skyF1 i ewidentnie HAM pchał się gdzie miejsca nie było. Równocześnie poszli w prawo i HAM powinien odhamować, a nie pchać się na trawę.

Ja się bardzo cieszę, że ROS się w ten sposób postawił, nie sądzę aby to czegoś HAM nauczyło, ale pozostaje mieć nadzieję iż zostanie mu z tyłu głowy.

 

Potencjalna walka HAM-VER skończy się latającym włóknem.

Zastanawia mnie jeszcze kapeć RIC - czyżby RBR przekombinował z gmeraniem przy oponach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i bardzo z tego się cieszę bo gościu był nietykalny przez rosberga jak i sędziów ;]

 

całkowicie podzielam Twoje odczucia i radość :ok:

 

zresztą na screenie z tego mema idealnie widać, że HAM pchał się do krawędzi widząc schodzenie do linii przez ROS zanim jeszcze wpakował nos obok jego bolidu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

całkowicie podzielam Twoje odczucia i radość :ok:

 

zresztą na screenie z tego mema idealnie widać, że HAM pchał się do krawędzi widząc schodzenie do linii przez ROS zanim jeszcze wpakował nos obok jego bolidu.

 

ano :ok:

wreszcie zaczęło się coś dziać, merce out, Verstappen wygrał, oby w Monako nie zabrakło emocji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


wreszcie zaczęło się coś dziać, merce out, Verstappen wygrał, oby w Monako nie zabrakło emocji :)

 

akurat wygrana VER mnie mniej cieszy, raz że to kolejne dmuchanie balonika przez RBR, a dwa że on się na torze zachowuje tak samo jak HAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat wygrana VER mnie mniej cieszy, raz że to kolejne dmuchanie balonika przez RBR, a dwa że on się na torze zachowuje tak samo jak HAM.

 

mnie też nie podnieca bo kibicowałem RIC ;] 

jeszcze ich lubię za sprawą tego gościa właśnie, jak odejdzie to przestanę im kibicować bo zagrywki mają  "świetne"  8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.