Skocz do zawartości

Wosk na nowy lakier


bolekatepl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

jako ze autko bedzie niedługo pomalowane to mysle nad zabezpieczeniem lakieru jakims woskiem Przegladam allegro i rozpietosc cenowa oraz parametry sa strasznie różne.  Zastanawiam sie nad sonaxem do nowego lakieru albo nu finis taka pomarańczowa butelka . Sonaxa nigdy nie uzywałem Nu finish kiedys mialem jak miałem maloucha ale to były lata 90 wiec nie pamietam jak on sie sprawował. Moze macie jakies inne sprawdzone woski  w cenie powiedzmy do 40-50pln butelka bo nie zamierza wydawac 200pln na wosk  gdyz za lakier dałem 150pln Zaznaczam że chodzi mi o wosk do nowego lakieru nie regeneracyjny i scierny  bo takich jest duzo . Wszelkie opinie rady mile widziane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soft fusso coat 12 month bierz albo po całości leć i machnij kwarc tylko to ceny rzędu 3 stówek.

Z pancernych wosków jeszcze finish kare 1000p ale jest sezon to szkoda szmalcować długodystansowcami.Osobiście polecę Ci coś co sam używam aktualnie czyli Blackfire crystal seal-fajny szklisty look i dobre odpychanie kurzu ,którego jest w opór teraz.Nie wymaga polerowania ,jedynie przetarcia tam gdzie za dużo nałożysz i tyle.Mega wydajny i raz na miesiąc styknie psiknąć.

Nie pchaj się w sonaxy,k2 i autolandy co po pierwszym myciu mówią papa .

Z marketowych ewentualnie turtle wax +ptfe

Ściernych jako tako nie ma bo ta opcja należy do politur,cleanerów i ALL in one (AIO).Ze ściernych delikatnie to tylko soft new scratch mi się nasuwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..i zajb..cie ciągnie kurz jak i collinite tak i morning dew :no: niestety a i morning ma kaprysy przy nakładaniu na dużej wilgotności bo się marze po lakierze,choć efekt po nim jest.

Collinite 476s jest dobry ale na zimę bo na lato nie wnosi niestety nic do połysku i wszystko przyciąga do siebie, a za jego cenę można mieć inne ciekawe woski od Poorboys,Dodo juice czy choćby  i Meguiars Gold carnauba plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.