Skocz do zawartości

Mandat od Straży miejskiej zamotałem się.


pebepebe

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem pismo o treści.

 

1.Wezwanie do wskazania użytkownika pojazdu.

Wzywają mnie do wskazania komu powierzyłem auto.Mam wypełnić załącznik B.

 

Dalej jednak piszą ,że w przypadki niedopełnienia obowiązku określonego w art.78 ust 4,5 Prawo o ruchu drogowym

tj.nie wskazania komu powirzyłem pojazd do uzywania w oznaczonym czasie poepełnię wykroczenie.

Zakończenie tego nastąpi poprzez wystawienie mandatu kredytowanego w wysokości 150 zł.

Mandat zostanie wystawiony i przesłany jak wypełnię załącznik C.

 

Pouczenie

Jeżeli nie wypełnię to sprawa idzie Sądu Rejonowego zgodnie z właściwością miejscową.

To w końcu jaki będzie ten mandat .Jeżeli wypełnię B i przyznam się.

Bo się pogubiłem.Straż nie podała innej kwoty jak 150 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd jest Straż od której dostałeś to wezwanie? Z Twojego miasta, czy z drugiego końca PL? Jak z drugiego końca PL i nie wskażesz to właściwość miejscowa sądu jest u Ciebie, bo przestępstwo niewskazania popełniasz siedząc w fotelu przed TV. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mandat za parkowanie jest

Wskaż siebie do protokołu przesłuchania(ważne, aby tego tym ich kwitkiem nie robić, tylko osobiście do protokolu przesluchania świadka), nie przyjmij mandatu a w sądzie twoje zeznanie nie będzie brane pod uwagę.

A najlepiej to zapłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem pismo o treści.

 

1.Wezwanie do wskazania użytkownika pojazdu.

Wzywają mnie do wskazania komu powierzyłem auto.Mam wypełnić załącznik B.

 

Dalej jednak piszą ,że w przypadki niedopełnienia obowiązku określonego w art.78 ust 4,5 Prawo o ruchu drogowym

tj.nie wskazania komu powirzyłem pojazd do uzywania w oznaczonym czasie poepełnię wykroczenie.

Zakończenie tego nastąpi poprzez wystawienie mandatu kredytowanego w wysokości 150 zł.

Mandat zostanie wystawiony i przesłany jak wypełnię załącznik C.

 

Pouczenie

Jeżeli nie wypełnię to sprawa idzie Sądu Rejonowego zgodnie z właściwością miejscową.

To w końcu jaki będzie ten mandat .Jeżeli wypełnię B i przyznam się.

Bo się pogubiłem.Straż nie podała innej kwoty jak 150 zł.

niedawno pisałem też o takiej sprawie

 

ja wziąłem na klatę, przyznałem się (ale na swoim kwitku a nie na ich) i odesłałem. odebrali i czekam co dalej (odebrali 10 maja)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.