Skocz do zawartości

CZERWIEC - zapomniany


12345

Rekomendowane odpowiedzi

Co prawda postów nawet w spamerskim wątku nie jest zbyt wiele , ale po roku zrobiłby by się dość obszerny .

 

Czasem mamy też w spamerskim jakieś ciekawe info - wtedy odsyłasz kogoś do spam-wątka np. z maja 2015 i niech sobie w nim szuka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jak to jest z Cromą. Wyglądem nie powala na kolana, znaczek marny, szacun przed sąsiadem żaden. W Cromie trzeba się rozsiąść, poczuć przestrzeń, przejechać się, wsłuchać się w ciszę lub audio, depnąć do dechy i poczuć jak automat aksamitnie zmienia biegi...... ;]

Paru już próbowało tych doznań. Pierwszy który się zakocha weźmie z nią ślub   :ok:

Wiesz, to jak córka, może piękna nie jest ale tanio i w złe ręce nie oddam  ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wymieniony mieszek od skrzyni (trochę się nastrachałem jak mi ten dynks od wstecznego wpadł do środka  :phi:) 10 minut roboty. Tak w ogóle to w szoku byłem, że fabrycznie to tylko skaj tandetny. 

Tapicerka wyprana Cyclo Max Clean, zwłaszcza boczki bo już były czarne. Zaraz się przyjemniej jedzie i mocy jakby więcej.  :drive:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po czwartej przejażdżce Cromą z potencjalnym kupcem. Dobrze że autostrada jest blisko, to sobie ludziska mogą depnąć i jazda nie trwa za długo. Następnym razem zamierzam się rozsiąść z tyłu i sobie pokimać  :ok: . Będę teraz brał 10 zł za kilometr, bo trafiają się sami miłośnicy jazdy nieznanym modelem samochodu i sprawdzacze ile tłoczy do setki. Jeden to nawet się przyznał że chciał sprawdzić jak jeździ się automatem  :facepalm: .

Teraz będzie dycha za kilometr i stówa za pięciominutowy kurs jazdy automatem :ok:, jak się nie podoba, to wypad do piaskownicy  :piesc: .

Jak jeden z drugim zadzwoni to podam adres gdzie Croma stoi, niech sobie ogląda, tylko nie za długo bo mam czujnych sąsiadów ;] .

Jazda próbna wg cennika i tylko między 18:00 a 18:30, od pn do pt  :palacz: .

Co tam, ubezpieczenie kończy się dopiero w styczniu, to może się jeszcze uda sprzedać na stalowych zimówkach i osiemnastki sobie wystawie na Allegro, na parę skrzynek piwa będzie  :ok:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 .Co tam, ubezpieczenie kończy się dopiero w styczniu, to może się jeszcze uda sprzedać na stalowych zimówkach i osiemnastki sobie wystawie na Allegro, na parę skrzynek piwa będzie  :ok:.

 

Ja swoje Stilo sprzedawalem od marca i bylo razem 4-5 osob zobaczyc i sie przejechac .

 

Jeden nie kupil bo mu sie plastyki kleja ... drugi bo wg niego lozyska do wymiany , trzeci bo zawiecha do roboty itp

 

Auto sprawne w 100% , przeglad przeszlo bez problemu w czerwcu , zawiecha w dobrym stanie lecz jazda na 17 na oponach 225/45 na dziurawych drogach to niestety nie przyjemnosc w PL .

 

Dopiero ostatni kupiec okazal sie NORMALNY i auto poszlo od reki .

 

A wiec wg mnie na kupca trzeba poczekac w PL...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczka się boją i tyle natomiast ładnie zajechane audi/bmw/volkswagen to chętnie biorą ehhh Ja tydzień temu pojechałem po grande punto,obadałem miernikiem,jazda próbna i kasa w dłoń i do domu:) zero pier... :)

Zgadza się, jak dwa lata temu kupowałem Cromke to  zapłaciłem  36 tyś. Była to górna pólka cenowa, ale nie żałuje bo auto było tego warte :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo miałem jak kupowałem Crome,zapłaciłem najwyższą cenę z cen na allegro ale dwa lata mijają a ja tylko olej zmieniam i filtry. Tak samo teraz jak kupowałem grande,cena równie wysoka patrzać na allegro ale wszystko porobione z kwitami i mam nadzieje że nie będzie kwiatków .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz przy sprzedaży trzeba mieć faktycznie wyjątkową cierpliwość żeby odpowiadać na dziwne pytania i znosić wszystkich pseudo klientów aż przyjdzie ten właściwy , który wie co chce kupić i właśnie po to przyjechał - fakt , czasem to trwa zbyt długo  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonił że był i oglądał, chce się przejechać. Zobaczymy po niedzieli. Fajnie to musiało wyglądać, jak koleś sam łaził dookoła i macał nie swój samochód ;] . Jutro też jeden chce oglądać, podałem adres, ale był bardzo niezadowolony że nie będzie mógł zobaczyć środka i pojeździć. Cóż, niedziela jest dla rodziny  ;]

W całym dolnośląskim ma bogaty wybór Crom do oglądania, dokładnie 6 w tym jedna rozbita  ;] . Poliftowych jest też dużo, dokładnie jedna, moja.

Chyba dopiszę w ogłoszeniu JEDYNATAKA ;l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.