Skocz do zawartości

Poszukiwany handlowiec z "dojściem" w ZF (Lemforder)


bolekis

Rekomendowane odpowiedzi

Czy koledzy zajmujący się handlem mogliby sprawdzić u swojego najlepszego źródła

czy w Polsce można jeszcze kupić wahacze Lemforder 36199 01 i 36200 01

 

Katalog internetowy producenta pokazuje że marka Lemforder należy do grupy ZF wraz z Sachsem i Boge.

 

W googlach trochę się wprawdzie pokazuje wyników ale zwykle "towar niedostępny".

W katalogu IC brak, dzwoniłem do lokalnych filii AD i Gordona - również nie ma i nie będzie.

 

 

Jakby się udało znaleźć to oferta cenowa na priv mile widziana. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy koledzy zajmujący się handlem mogliby sprawdzić u swojego najlepszego źródła

czy w Polsce można jeszcze kupić wahacze Lemforder 36199 01 i 36200 01

 

Katalog internetowy producenta pokazuje że marka Lemforder należy do grupy ZF wraz z Sachsem i Boge.

 

W googlach trochę się wprawdzie pokazuje wyników ale zwykle "towar niedostępny".

W katalogu IC brak, dzwoniłem do lokalnych filii AD i Gordona - również nie ma i nie będzie.

 

 

Jakby się udało znaleźć to oferta cenowa na priv mile widziana. :)

a do czego te wahacz?do aveo/kalos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega @ ztcw pracuje w oddziale Inter-Teamu,a u nich widzę,że nie ma dostępności tych referencji z Lemfordera. :skromny:

Ja u siebie mam dostępny ten wahacz tylko na lewą stronę w ilości całej jednej sztuki(cena detaliczna 201zł) więc w zasadzie powinieneś dostać ten wahacz na zamówienie w każdym sklepie motoryzacyjnym będącym w sieci Profi-Auto czyli współpracujących z katowickim Moto-Profilem. :oki:

Oprócz wyżej wymienionego CTR-a  ja bym jeszcze zwrócił uwagę na Blue Printa. :oki:

P.S. W Intercarsie gdzieś w Polsce mają na obie strony więc powinni Ci to ściągnąć tylko cena detaliczna mało konkurencyjna (215zł/sztuka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się podłączę z tematem.

 

Górne mocowania przednich amortyzatorów. Brać Lemfordera czy Sachs? Niby to samo, ale cena różna. W jednym sklepie Sachs tańszy, w innym Lemforder. Jeszcze czekam na cenę Blue Printa - ten o dziwo rozgranicza na mocowanie lewe i prawe, tak jak jest to w oryginale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się podłączę z tematem.

 

Górne mocowania przednich amortyzatorów. Brać Lemfordera czy Sachs? Niby to samo, ale cena różna. W jednym sklepie Sachs tańszy, w innym Lemforder. Jeszcze czekam na cenę Blue Printa - ten o dziwo rozgranicza na mocowanie lewe i prawe, tak jak jest to w oryginale.

Może się okazać, że zarówno w Lemforder, jak i Sachs będzie poduszka Boge, więc co za różnica, które kupisz. Tak w skrócie, dla koncernu ZF, elementy gumowe przeważnie wykonuje Boge, amortyzatory, sprzęgła robi Sachs, sworznie, drążki, wahacze robi Lemforder. Oczywiście czasem zdarza się, że sprzęgła są od LUKa, albo AP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem tego Lema w końcu, jutro będzie paczka to zobaczę :)

Zawiedziony jestem trochę, bo praktycznie wymieniłem zawieszenie na nowe z przodu i z tyłu. Są nowe tuleje, amortyzatory, sprężyny, łączniki i końcówki drążków oraz sworznie wahaczy, ale puka z prawej strony przy niskich prędkościach. Obstawiam górne mocowania, obecnie mam KYB, a wiele osób narzeka na mocowania od nich, więc zobaczę jak to wyjdzie na, mam nadzieję, lepszej jakości mocowaniach Lemfordera.

 

Koszt nowych oem poduszek i łożysk to około 700zł :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.