Skocz do zawartości

Citroen C5 "funkiel nofka" - obity i cofany


Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/citroen-c5-exclusive-ledy-bixenon-navi-hydroacti-i6244147992.html

 

Auto wstępnie zostało zarezerwowane dlatego pewnie zostało usunięte, z kontaktu telefonicznego można się dowiedzieć to samo co z aukcji, czyli auto w 100% bezwypadek, 100% przebieg autentyczny,  czysty pachnący itp.....

 

Rzeczywistość? został zlecony raport autoDNA

 

Auto w lutym 2016 miało 140tyś km przebiegu, teraz ma 130tyś (cofają już chyba dla zasady) auto z włoch, poobijane dosłownie jak kana od mleka, cały lakierowy, obcierki parkingowe, rysy po całej długości auta od "gwoździa" itp, chromy poniszczone itp, wnętrze pojazdu wyglądało tak jakby ktoś oddawał mocz i kał na fotele, reszta w podobnym stanie.....

 

VIN:  VF7RWRHH4BL561046

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAK MOŻE TO KOGOKOLWIEK DZIWIĆ?

 

Przecież, że to ruina od handlarza to widać gołym okiem i bez żadnego dzwonienia.

 

Na mobile.de najtańszy kombik z 2012 z takim dieslem z nalotem 100-150kkm kosztuje .... 11500E. Najdroższy 15800E.

11500E to jakieś 50.000zł. A gdzie opłaty, transport i zysk? Wystarczy chwilę pomyśleć i już wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/citroen-c5-exclusive-ledy-bixenon-navi-hydroacti-i6244147992.html

 

Auto wstępnie zostało zarezerwowane dlatego pewnie zostało usunięte, z kontaktu telefonicznego można się dowiedzieć to samo co z aukcji, czyli auto w 100% bezwypadek, 100% przebieg autentyczny,  czysty pachnący itp.....

 

Rzeczywistość? został zlecony raport autoDNA

 

Auto w lutym 2016 miało 140tyś km przebiegu, teraz ma 130tyś (cofają już chyba dla zasady) auto z włoch, poobijane dosłownie jak kana od mleka, cały lakierowy, obcierki parkingowe, rysy po całej długości auta od "gwoździa" itp, chromy poniszczone itp, wnętrze pojazdu wyglądało tak jakby ktoś oddawał mocz i kał na fotele, reszta w podobnym stanie.....

 

VIN:  VF7RWRHH4BL561046

A jakie może być (zewnętrznie) auto z Włoch? Bo to, jak wygląda w środku to tylko kwestia użytkownika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie może być (zewnętrznie) auto z Włoch? Bo to, jak wygląda w środku to tylko kwestia użytkownika...

a gdzie jest w ogłoszeniu napisane że jest z włoch??

 

Uwierz mi że jestem naprawdę często we Włoszech i wiem jak tam auta wyglądają, tylko po jakiego grzyba piszę w ogłoszeniu że 100% oryginał lakier??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie jest w ogłoszeniu napisane że jest z włoch??

 

Uwierz mi że jestem naprawdę często we Włoszech i wiem jak tam auta wyglądają, tylko po jakiego grzyba piszę w ogłoszeniu że 100% oryginał lakier??

 

Fakt... A lakier oryginał - drugiego takiego nie znajdziesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.