Skocz do zawartości

Fiat Cinquecento Sporting - poszukiwania


rallyfilip

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim po dłuższej nieobecności ☺

Od prawie pół roku poszukuje seryjnego oryginalnego CCS. Jak sie można domyślać, trudna sprawa. Może ktoś cos?

Myślę, że jest ostatni dzwonek na zakup Sportinga.

Jestem również na bieżąco z rynkiem niemieckim, i tam również miodu nie ma. Do tego zazwyczaj maja fatalne fotki w ogłoszeniach.

Najbardziej interesuje mnie egzemplarz w kolorze czarnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh dasz mi 3 tys euro sprzedam ci mojego idealna seria z lpg , a tak na powarznie to w de juz tez nie ma ladnych sportingow a jak sie znajdzie cos sensownego to trzeba te Minimum 1500 euro dac. Wszystkie ponizej 1000 euro to szroty przerdzewiale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc za tydzien przybedzie do mnie czarny Sporting z Niemiec z Klimatyzacja .czysta seria . na oryginalnych alusach z elektryka i centralnym .bez rdzy w oryginalnym lakierze . przebieg  okolo 100 tys . dokladnie nie mam pojecia gdyz nawet go nie widzialem ;)

Edytowane przez lagos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc za tydzien przybedzie do mnie czarny Sporting z Niemiec z Klimatyzacja .czysta seria . na oryginalnych alusach z elektryka i centralnym .bez rdzy w oryginalnym lakierze . przebieg  okolo 100 tys . dokladnie nie mam pojecia gdyz nawet go nie widzialem ;)

Ale sej czy cienias?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ma wymienione lampy, klapa jest w oryginale. Największym problemem jest korozja w tylnej części auta - standard :/

Poza tym ma najechane 121 000, serwisowany do końca, jest książka, komplet 3 kluczyków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ma wymienione lampy, klapa jest w oryginale. Największym problemem jest korozja w tylnej części auta - standard :/

Poza tym ma najechane 121 000, serwisowany do końca,jest książka, komplet 3 kluczyków :)

A no to wszystko tlumaczy ;) a dlaczego mial wymienione wiesz ;]? Tak serio to poza tym ladny egzemplarz :oki: przynajmniej na fotkach :]

Jaki wypas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

A no to wszystko tlumaczy ;) a dlaczego mial wymienione wiesz ;]? Tak serio to poza tym ladny egzemplarz :oki: przynajmniej na fotkach :]

Jaki wypas?

Szukałem przede wszystkim egzemplarza bez szyberdachu.

Żaden wypas i o taki mi chodziło, naprawdę. Więc nie ma elektryki szyb, centralnego i oczywiście klimy.

Jest oczywiście kiera z poduchą.

Zdemontowałem półkę z głośnikami, wpadła seryjna.

Na plastiku jest zazwyczaj inny odcień lakieru, ale ten raczej byl już malowany. Bede jeszcze raz malował oba zderzaki przy okazji odświeżenia auta.

Edytowane przez rallyfilip
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.