Skocz do zawartości

[KzAK] Nowe auto kl. B dla kobiety za ok. 50 kPLN


Pietro_M

Rekomendowane odpowiedzi

Za to o i20 chodza opinie, ze katalizatory nie wytrzymuja 100tkm (z reszta Suzuki tez sie to zdarza :hehe:), sprzegla tez nie grzesza trwaloscia. A czytalem tez, ze jeden uzytkownik po zadzialaniu systemu stop-start odjechal na lawecie, bo auto wykonalo tylko pierwsza z pary czynnosci :bzik: jakos o blizniaczych autach Kia mniej slychac takich rewelacji. :hmm:

Za to i20 imho ladne i z tego co piszesz niezle wyposazone :ok:

Mialem kile i w zyicu nikomu tego auta nie polece. Co ja z nim przezylem przez 8 lat to mozna poczytac na hp. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem kile i w zyicu nikomu tego auta nie polece. Co ja z nim przezylem przez 8 lat to mozna poczytac na hp. 

Ja mam Kię już cztery lata i życzę wszystkim tak niezawodnego i wygodnego samochodu! Nic się nie dzieje, tylko paliwo i raz na rok tani przegląd z wymianą oleju  :ok: . Auto jest cały czas jak nowe!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Kię już cztery lata i życzę wszystkim tak niezawodnego i wygodnego samochodu! Nic się nie dzieje, tylko paliwo i raz na rok tani przegląd z wymianą oleju :ok: . Auto jest cały czas jak nowe!

Wg Ciebie to Clio jest przestronne. Niestety osoba o wzroscie >170cm siedzi z tylu pochylona jak przed oltarzem ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy w Rapidzie zmodyfikowali uszczelki drzwiowe. W zeszłym roku w ASO byly akcje na wycinanie dziur w uszczelkach, bo gdy drzwi były zamknięte to gumy zatykały otwory odpływowe i woda wciekająca do wewnątrze drzwi nie wyciekała dołem tylko wlewała się do kabiny  :hehe:

 

Nie wiem, wczoraj pojeździłem takim z przebiegiem 95 km i przekroczyłem pierwszą setkę :) no ale nie padało...1.2 90KM z gazem wyszedł 61 tys, sedan w metaliku, z lepszym radiem, bez gazu można w okolicach 50 ustrzelić. Samochód taki "w sam raz" na krótkie pojeżdżawki po parę km, nie trzeba się cisnąć jak w małych autach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupującej od razu wpadł w oko Swift - może nie zwróci uwagi na tandetne plastiki. Fiesta też jest wśród faworytów.

Auto służy do krótkich dojazdów do pracy, na zakupy, może raz na miesiąc-dwa 50km po obwodnicy autostradowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Kię już cztery lata i życzę wszystkim tak niezawodnego i wygodnego samochodu! Nic się nie dzieje, tylko paliwo i raz na rok tani przegląd z wymianą oleju  :ok: . Auto jest cały czas jak nowe!

Podobnie rodzice, w sumie 10lat z Kia, dwa modele, zero problemów. Proste ale dobre auta :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tyle co nic. Ja mialem diesela i same klopoty. A po 100kkm to byl juz wrecz armagedon.

 

Kolega przebił 100kkm Cee'dem dieslem i też jest bardzo zadowolony.

Musiałeś tak trafić, bo Kie raczej dobre opinie mają obecnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hyundai zepsul sie juz dwa razy w przeciagu pol roku. Start stop sie wlaczyl i juz auto nie zapalilo. Ostatnio swiecila kontrolka niezapietych pasow. W sumie 5 dni autem zastepczym. W Suzuki leje paliwo i jezdze. W tandecie oczywiscie ale sie nie psuje.

Bo brałeś 1.0 turbo :hmm:

Tego nikt nie bierze. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tyle co nic. Ja mialem diesela i same klopoty. A po 100kkm to byl juz wrecz armagedon.

 

Coś faktycznie musiałeś źle trafić bo zanim kupiłem Rio zrobiłem rozeznanie wśród właścicieli Kia których znam. Jest wśród nich użytkownik Ceeda z nalotem ponad 200kkm od nowości i nie narzekał. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś faktycznie musiałeś źle trafić bo zanim kupiłem Rio zrobiłem rozeznanie wśród właścicieli Kia których znam. Jest wśród nich użytkownik Ceeda z nalotem ponad 200kkm od nowości i nie narzekał. Pozdro

Znajomy ma 1.6 CRDi pro ceed i mógłby książkę napisać. Loteria.

Edytowane przez Lexsensei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo brałeś 1.0 turbo :hmm:

Tego nikt nie bierze. :)

Nie rozumiem ja mam diesela tylko takiego oferowal masterlease. Jednoczesnie stwierzam, ze trzeba miec nierowno pod sufitem zeby kupic dieasela 75KM za 55k bo tyle to kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.