Skocz do zawartości

[Warsztat WAW] Solid-garage, ktoś? coś?


el_guapo

Rekomendowane odpowiedzi

Warsztat jest obok mojej roboty, więc poważnie rozważam serwisowanie S-max'a u nich.

http://www.fordserwis.com.pl/

 

Dotychczas "miotałem" się pomiędzy różnymi warsztatami, a ze strony wynika że mają rozkminione większość przypadków o których standardowe warsztaty nie wiedzą, np.: złożoność rozrządu w 1.8 tdci

 

http://www.fordserwis.com.pl/uszkodzony_pasek_napedu_rozrzadu_mondeo_mk4_1_8_tdci,Uszkodzony-pasek-napedu-rozrzadu-w-Mondeo--MK4-1.8-TDCI

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, ze chłopaki sie znają!

 

Dodam, ze jest jeszcze inny, polecany serwis o podobnej nazwie :phi:

Działali wcześniej w Izabelinie, a teraz działają na Bielanach

www.fordserwis.waw.pl

Woow - jak byli w Izabelinie to było deczko dalego odemnie, ale teraz mam ich niemalże pod oknami.

Super - dzięki za info.

 

W takim razie mam już 1 warsztat pod robotą i 1 pod domem i oba specjalizują się w Fordach - żyć nie umierać. :oki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Warsztat jest obok mojej roboty, więc poważnie rozważam serwisowanie S-max'a u nich.

http://www.fordserwis.com.pl/

 

 

Solid Garage jest pewny. Wszyscy, którzy tam zaiwtali (ja też) polecają to miejsce.

Jakość wzorowa, ceny przystępne. Opinie czytaj tu:

http://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=226831

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Woow - jak byli w Izabelinie to było deczko dalego odemnie, ale teraz mam ich niemalże pod oknami.

Super - dzięki za info.

 

W takim razie mam już 1 warsztat pod robotą i 1 pod domem i oba specjalizują się w Fordach - żyć nie umierać. :oki:

 

Na który serwis sie zdecydowałeś - byleś może w Ford serwis na Bielanach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Odświeżam wątek.

 

Mi niestety podpadli a konkretnie mówiąc totalnie mnie olali przy okazji montażu tempomatu do mk5. Chyba mają już za dużo klientów i nie zależy im na nowych..

 

Odpowiedź na maila z zapytaniem owszem i była, ale gdy pojechałem do nich ustalić zakres prac (chciałem zrobić jeszcze kilka rzeczy) to pani w recepcji stwierdziła że są wakacje, zajmują się tylko poważnymi sprawami i żebym przyjechał we wrześniu. Co prawda wzięła namiar na mnie z listą rzeczy, które chciałbym zrobić i obiecała, że ktoś do mnie zadzwoni ale minęły chyba ze 3 tygodnie i cisza. Tempomat założyłem u konkurencji, która nie miała problemu ze znalezieniem dla mnie 45 minut..

Tak tylko się skarżę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.07.2020 o 22:26, kocur100 napisał:

Tak tylko się skarżę...

 

Też ostatnio nie skorzystałem z ich usług. Głównie z powodu braku terminów ale do tego doszła jeszcze kwestia braku rabatu na usługę wymiany oleju w ASB dla klientów wykonujących kolejną wymianę w tym serwisie. O rabacie piszą na stronie, a dać nie chcą... Usługę wykonała konkurencja i do tego mam do nich bliżej, bo z buta mogę do domu dojść.

Co do tej  pani, to początkowo nie chciałem w to wierzyć, ale jednak jest to ich słaby punkt.

Edytowane przez shapyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.