Skocz do zawartości

Lakier - 2015 Golf GTi - taka naprawde slaba ????


OZI

Rekomendowane odpowiedzi

Kumple przyjechal dzis 2015 Golf GTi narzekac ;)  -  auto 33k km, 13 miesiecy, dzienni robi dom-praca ok 110km - 100% takimi drogami :hmm:

 

375228-3x2-940x627.jpg

 

775.JPG

 

 

Nie ma zadnych kamieni ... Nic. :hmm:  Auto nigdy nie bylo na drodze innej niz asphalt :hmm:

 

A jednak auto wyglada tak, jakby ktos w nie kamieniami rzucal 8]  Ma isc do VeeDub w tym tygodniu ale srednio albo wcale mu sie widzi, zeby roczne auto malowali 8]

 

Ma ktos doswiadczene, czy rzeczywiscie farba na VAG jest taka slaba, czy to tylko jego egzemplarz jest taki wyklepany w Piatek przed piwem :hmm::no:

 

 

 

Przednia maska

 

Bonnet%20Zoom%201_zpsvytzqzat.jpg

 

Bonnet_zps5hx1xt9z.jpg

 

Bonnet%20Zoom%202_zpskfecdnfk.jpg

 

Bonnet%20Right%20Zoom%201_zpscylzoxap.jp

 

 

Drzwiii kierowcy

 

Drivers%20Door_zpsvzxdz14d.jpg

 

Drivers%20Door%20Lower_zpsadtbiqzn.jpg

 

 

Driver%20Door%20Lower%20Zoom_zpsd14kirw5

 

 

Boki

 

Bonnet%20Right_zpsfyilalsv.jpg

 

Drivers%20Door%20Zoom_zpscxo0gsm7.jpg

 

 

 

Przod spoiler

 

Lower%20Bumper_zpsadhtqp8m.jpg

 

 

Lower%20Bumper%20Zoom_zpsctjfsz3y.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem białego Golfa. Farba jest słaba. Na masce, po 5 latach o 80kkm przebiegu miałem z 5 odprysków. Na drzwiach też miałem. Od drzwi sąsiada.

mar00ha

Sent from ISS

 

przekaze, ale to go chyba nie ucieszy ;) - Dotykalem tego i to jest IMVHO dosc glebokie. Problem ma taki ze 3 miesiace przed konce gwarancji chcial GTI opchnac ... W takim stanie a zostalo mu 1 1/2 roku to raczej dobrej $$$ za to nie zobacz, a mowiac szczerze nie wierzylem mu dopoki auta nie zobaczylem. Z kazdym tygodniem pojawia sie nastepny odpad ... 8], mniej widocznych sladow jest 20-30 - nie dostrzezesz okiem jezszcze, ale jak przejedziesz palcem to czuc ze 'klar' juz zszedl  :(  :no: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem dużo większe obicia na klapie, ale to wynik pchania się polskimi drogami na wariata, czasem w zimie, czasem między wywrotkami ze żwirem jadącymi na liczne budowy dróg, 

Miałem gradobicie i nic się nie odprysnęło. 

Dość powiedzieć, że 3 razy w ciągu 3 lat wymieniałem szybę od kamieni, więc powiedziałbym, ze lakier dość mocny. 

Z białym nie ma co porównywać niemetaliki z definicji słabsze, wiem po volvo, wprawdzie czarnym,ale... 

Sprzedawca zapewniał, że:

- panie tam też jest 7 warstw lakieru, to bardziej chodzi o połysk itd. 

Ponieważ służbówka to mi to zwisało, ale lakier nie wytrzymywał nawet jak raz ktoś wyjmował bagaż i miękką torbą przejechał, to ślad został. 

 

Jeszcze nie wiadomo skąd ten golf. 

Mój był z Brazylii chyba... 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeszcze nie wiadomo skąd ten golf.

 

 

Wszystkie Golf jakie u mnie sprzedaja sa Made in Germany, z tymi Made in South Africa, to byla totalna katastrofa - dziennie z 10 prawnikow do sadow wysylali ... ;]

 
Country of Origin
  • GERMANY
Launch Year
  • 2015
Launch Month
  • 6
Series
  • 7
Model Year
  • MY16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ciekawi mnie jak się sprawa skończy w AU

 

@@Kiwal

 

O.K. AFAIK chca malowac auto - wszystkie panele gdzie sa odbicia, plus reszta jesli musza 'wpasowac' kolor. 100% koszt pokryty przez VAG of Australia na gwarancji.

 

Ale... jemu sie to nie widzi, wiec dealer zaproponowal rozwiazanie ze mu ... da 'touch up marker' :hehe:  za free i dobry deal na trade-in jak kupi od nich nastepnego VAG.

 

Negocjacje trwaja - i tyle wiem.

 

184123-425x302-touching-up-car-paint.jpg

 

Jest zly, i chyba sie z VAG wyleczyl, ale nie wiem...

 

Ja zasugerowalem opcje dobic do 100k km i oddac do 'magika' ktory pryzjezdza - :hmm: i pozbyc sie do dealer-a a nie prywatnie zeby ludzi nie oszukac. Chyba pojdzie w tym kierunku, :hmm: - ma w razie czego pokrycie od VAG jak tych odpryskow bedzie nastepne 30 ;]

 

TouchUpGuys2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na czarnym bardzo widac slady po kamieniach.

 

hmm, a wielu twierdzilo, ze czarny w VAG jest nie 'zainfekowany' choroba kamieni ... podobno (tak wlasciciele twierdza) ciemne nie maja az tak, a tu prosze, z doswiadczenia mowisz cos ineego :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.