Skocz do zawartości

No to zaczynam się PO mału chwalić :) .... C4GP II...


jedrocha

Rekomendowane odpowiedzi

Fiu fiu, te skory wygladaja ciekawie, a nie mieli takich z jednego kawalka ? ;]

 

 

Widzę że ma smega, pocieszę Cie... mapy 2016-2 jeszcze nie maja trasy S8 w Jankach...

 

 

Ten ma pewnie z 2013 :) bo urodził się 07.01.2014 :) także 2016-2 to będzie i tak mega postęp ..... pisz już instrukcję aktualizacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proste jak budowa cepa... ;) identiko jak w przypadku RT6 bo te same mapy sa :D

 

 

mów mi jeszcze ..... mam oblatane VDODayto, RT3, RT4, RNEG bo te miałem, RT6 nie było jeszcze dane, a już prawie kupiłem C5 X7 tourer dla Taty ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postawisz piwo to Ci pokaze co gdzie i jak trzeba kliknac, nawet mam pena z mapami w podoredziu :)

 

 

OK, pod koniec Sierpnia :) bo teraz trzeba pourlopować trochę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja tez nie kumam kto sprzedaje po 2 latach auto? Chyba,ze taki kaprys to gratuluję

Spuszczone z krzyża

 

Aaaaaaaaa o to Ci chodzi :) na zachodzie poLeasingowe dwulatki właśnie się sprzedają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykle sprzedaje się 3 letnie poleasingowe.

Po 2 ltach idą pod młotek jak limit km osiągną lub mają dzwona.

 

ani jedno ani drugie :)

choć z drugiej strony 115000 km w dwa lata to dla większości w PL szok :)

tańszy był z przebiegiem 153000 km :) też dwulatek, ale bez DVD :) i szyby w dachu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ani jedno ani drugie :)

choć z drugiej strony 115000 km w dwa lata to dla większości w PL szok :)

tańszy był z przebiegiem 153000 km :) też dwulatek, ale bez DVD :) i szyby w dachu :)

Moja cytryna jak kupowałem gdy miała poniżej 3 lat miała około 200 tyś. I była w lepszym stanie niż inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogladales go na miejscu, czy brales w ciemno z aukcji?

Widze, ze troche zajelo, ale w koncu sie udalo znalezc :ok:

 

Z bardzo dokładnych zdjęć które zrobił mi człowiek który go przywiózł..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Gratulację! piękny rodzinny wóz :) Zazdraszczam - trochę czasu zeszło zanim kupiłeś ale chyba warto było czekać :)

 

:)

 

Baaaa, warto było nawet żeby zaginęły dokumenty od poprzedniego "zakupu" :)

TEN JEST JEDYNY :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dwa lata na sprzedaż :)

 

... może ... :)

choć biorąc pod uwagę stan, wypas i przebieg to ten może dłużej u mnie zagości :) ... 3 lata i się zobaczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że już po urlopowych wojażach i zacząłem się cieszyć nabytkiem, wrzucam wszystkie zdjęcia jakie miałem przesłane do podjęcia decyzji :)

 

https://www.dropbox.com/sh/ar4qk2lhgryvy1o/AADGYsGSln7MTIqLpt-WwJMoa?dl=0

 

warto było jak cholera :)

po umyciu i sprzątnięciu auto jest po prostu jak nowe :) a kosztowało połowę nowego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że już po urlopowych wojażach i zacząłem się cieszyć nabytkiem, wrzucam wszystkie zdjęcia jakie miałem przesłane do podjęcia decyzji :)

 

https://www.dropbox.com/sh/ar4qk2lhgryvy1o/AADGYsGSln7MTIqLpt-WwJMoa?dl=0

 

warto było jak cholera :)

po umyciu i sprzątnięciu auto jest po prostu jak nowe :) a kosztowało połowę nowego :)

gratki, ładne auto :oki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że już po urlopowych wojażach i zacząłem się cieszyć nabytkiem, wrzucam wszystkie zdjęcia jakie miałem przesłane do podjęcia decyzji :)

 

https://www.dropbox.com/sh/ar4qk2lhgryvy1o/AADGYsGSln7MTIqLpt-WwJMoa?dl=0

 

warto było jak cholera :)

po umyciu i sprzątnięciu auto jest po prostu jak nowe :) a kosztowało połowę nowego :)

 

napisz jeszcze ile szukales :)

gratuluje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz jeszcze ile szukales :)

gratuluje :)

 

 

:)

na "pełny gwizdek" od sprzedaży poprzednika C4GP I :) czyli od połowy Kwietnia do początku Lipca (fotki z Francji dostałem 12.07) => ~4 m-ce

 

 

wcześniej się trochę rozglądałem bez sprecyzowanego modelu ... C8 / C4GP II / .... Espace IV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy liczycz to 50% od cennika czy faktycznej kwoty zakupu ;)

Oczywiście że z cennika, bo takiego nie ma na placu z rabatem. Dodatkowo już nie da się zamówić dokładnie w takiej opcji, bo księgowi wykastrowali niektóre dodatki, np. spryskiwacze reflektorów.

Gdzieś w necie widziałem nowy po rabatach z taką skóra za 129000, ale trochę mu brakowało do mojego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że z cennika, bo takiego nie ma na placu z rabatem. Dodatkowo już nie da się zamówić dokładnie w takiej opcji, bo księgowi wykastrowali niektóre dodatki, np. spryskiwacze reflektorów.

Gdzieś w necie widziałem nowy po rabatach z taką skóra za 129000, ale trochę mu brakowało do mojego.

 

oooo, znalazłem tamto ogłoszenie :)

 

http://otomoto.pl/oferta/citroen-c4-grand-picasso-2-0-bluehdi-150-exclusive-jedyny-taki-w-polsce-2-kolorowe-skory-ID6yhtJz.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz jak wrażenia z jazdy. Jak ze spalaniem, skrzynia jak się sprawuje. Jak filtr cząsteczek w nim jest suchy czy mokry ?

Pzdr

Od tyłu zacznę :)

PSA nie ma innego FAPa jak TYLKO mokry, odczyt z Diagboxa podał że średnie wypalenie z ostatnich 5 razy to co 912 km :) a całkowity stan zanieczyszczenia to tylko 21%

Jazda, zaje....ście :) nic nie stuka nic nie puka, przy 150km/h na tempomacie całkiem niezła cisza :) no i ten aktywny tempomat, sam zwalniał gdy jakaś zawalidroga znalazła się przede mną i wracał do zadanej prędkości gdy się droga zwolniła. Z takiej jazdy wyszło średnio 7,8/100, po mieście pokazuje 8,2-84/100

skrzynia ? a co to jest :) nie czuć zmian, nie przeciąga, jest super :)

Aaaaa, i jeszcze Audio JBLa, gra bardzo ładnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że już po urlopowych wojażach i zacząłem się cieszyć nabytkiem, wrzucam wszystkie zdjęcia jakie miałem przesłane do podjęcia decyzji :)

 

https://www.dropbox.com/sh/ar4qk2lhgryvy1o/AADGYsGSln7MTIqLpt-WwJMoa?dl=0

 

warto było jak cholera :)

po umyciu i sprzątnięciu auto jest po prostu jak nowe :) a kosztowało połowę nowego :)

 

Mega ładne auto.

Gratki! Niech się sprawuje ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ani jedno ani drugie :)

choć z drugiej strony 115000 km w dwa lata to dla większości w PL szok :)

tańszy był z przebiegiem 153000 km :) też dwulatek, ale bez DVD :) i szyby w dachu :)

o, też kupiłem swojego 3 latka z przebiegiem 115 kkm. Następny samochód też kupię polesingowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tyłu zacznę :)

PSA nie ma innego FAPa jak TYLKO mokry, odczyt z Diagboxa podał że średnie wypalenie z ostatnich 5 razy to co 912 km :) a całkowity stan zanieczyszczenia to tylko 21%

Jazda, zaje....ście :) nic nie stuka nic nie puka, przy 150km/h na tempomacie całkiem niezła cisza :) no i ten aktywny tempomat, sam zwalniał gdy jakaś zawalidroga znalazła się przede mną i wracał do zadanej prędkości gdy się droga zwolniła. Z takiej jazdy wyszło średnio 7,8/100, po mieście pokazuje 8,2-84/100

skrzynia ? a co to jest :) nie czuć zmian, nie przeciąga, jest super :)

Aaaaa, i jeszcze Audio JBLa, gra bardzo ładnie :)

 

 

Pojeździłem dziś 1.2 benzyną i nawet pozytywnie mnie ten silnik zaskoczył. Odnośnie samego samochodu to sam nie wiem, podoba mi się z wyglądu ale trochę plastikowy. Szukam 7 miejscówki i zostały do wyboru trzy typy: Smax, Alhambra i właśnie C4GP.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojeździłem dziś 1.2 benzyną i nawet pozytywnie mnie ten silnik zaskoczył. Odnośnie samego samochodu to sam nie wiem, podoba mi się z wyglądu ale trochę plastikowy. Szukam 7 miejscówki i zostały do wyboru trzy typy: Smax, Alhambra i właśnie C4GP.

Pzdr

Niezaprzeczalny plus ostatniej Alhambry to odsuwane drzwi tylne i to tyle. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak jutro chyba kupuje nowego C4GP More Life diesla 2.0. Alhambra za duża, S-Max za drogi i został Citroen. Jeszcze dla formalności muszę Zafirę obejrzeć.  Czy ten Citroen i ten silnik mają coś co jest niedopracowane i się psuje ?

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak jutro chyba kupuje nowego C4GP More Life diesla 2.0. Alhambra za duża, S-Max za drogi i został Citroen. Jeszcze dla formalności muszę Zafirę obejrzeć. Czy ten Citroen i ten silnik mają coś co jest niedopracowane i się psuje ?

Pzdr

2.0 bluehdi 150 ?

Nie mają, bardzo dobre i trwałe jednostki, samo auto też już jest 3 lata na rynku, a że poza designem wiele przejęło z poprzednika to jest już dopracowane....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczny. Nie wiedziałem ze były opcje z szyberdachem ale też niezbyt się tym interesowałem :) u mnie 9.000 pyklo.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Ze szklanym, otwieranych nie ma.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.