Skocz do zawartości

Diesel z automatem do 150k


goden

Rekomendowane odpowiedzi

Bmw 5 poza budżetem. Nie chcę zupełnego golasa a za 150 to się w bmw nawet cenniki nie zaczynają.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

BMW 518d (oferta dla flot) -149.900,-

nie całkiem gołe

z automatem

brak skór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Cię rozumiem, ale kolega chce kupić nowe auto, a nowe 525d to R4 i jest to przepaść w kulturze pracy w stosunku do hdi czy dci. Jestem fanem BMW, dałbym się pociąć za 530d nowe salonowe, ale 518 czy 520 bym nie wziął, zbyt dużo jeżdżę żeby się męczyć w trasie tym dźwiękiem.

ubóstwiam tą mękę w mojej 518d

 

7 miesięcy 22000km

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam swojego forda bardzo lubiłem :) i z chęcią bym zamienił prestiża a6c6 na fajnego mondziaka.

 

To bym przygarnął:

http://www.ford.pl/ConfigureVehicles/NowyFordS-MAX-Vignale/Vignale

Ale cena z benzyną (1.5T) i paroma dodatkami to >150kpln a to już absurd. Nie wspominam o cenie na 2.0T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem nad czym się tu zastanawiać. Jest okazja kupić Bmw to lepiej kupić BMW. 14 jest prezentacja nowej 5 dlatego takie rabaty są możliwe. Za dwa tygodnie nie będzie. Przy tych rabatach jest znacznie niższa utrata wartości.

Nie wiem jaki sens mają jakieś pierdoly w Skodzie, skoro to nie jeździ nawet w połowie tak jak Bmw. Z zawieszenia, silnika, foteli, kierownicy korzysta się cały czas, reszta to dodatki. A prawda jest taka, że w podstawie jest w zasadzie pełna elektryka, klima auto, tempomat, bluetooth. Dokupić trzeba tylko automat, ale i tak w budżecie da się zmieścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem nad czym się tu zastanawiać. Jest okazja kupić Bmw to lepiej kupić BMW. 14 jest prezentacja nowej 5 dlatego takie rabaty są możliwe. Za dwa tygodnie nie będzie. Przy tych rabatach jest znacznie niższa utrata wartości.

Nie wiem jaki sens mają jakieś pierdoly w Skodzie, skoro to nie jeździ nawet w połowie tak jak Bmw. Z zawieszenia, silnika, foteli, kierownicy korzysta się cały czas, reszta to dodatki. A prawda jest taka, że w podstawie jest w zasadzie pełna elektryka, klima auto, tempomat, bluetooth. Dokupić trzeba tylko automat, ale i tak w budżecie da się zmieścić.

Automat też jest w cenie ;]

Brakuje tylko dużego monitora ( a na małym i tak jest wszystko włącznie z nawi) skór i większych felg. Generalnie piątka za 150kzł to bardzo dobry wóz. A mocowo porównywalnie z segmentem D.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc. Napisz prosze jakie masz spalanie przy 140 na tempomacie. I jak z glosnoscia?

Jechalem w zeszlym miesiacu 300km jako pasazer z tylu w rocznym Passacie CC R line i pomijajac brak miejsca to bylo znacznie glosniej niz w Peugeocie 508 kombi (nowka - 300km przebiegu).

Tak to wygląda, pomiar średni...

Z głośnością dramatu nie ma, przy tej prędkości szum powietrza skutecznie zagłusza klekot diesel'a...

post-129684-0-67947900-1476276037_thumb.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.