Skocz do zawartości
analyzer64

Polerowanie końcówek wydechowych.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nowy tłumik z kwasówki, o ile końcówki z zewnątrz są ładne to chciałbym je jeszcze wypolerować w środku (za jakiś czas pewnie i tak ściemnieją)

Nie mogę znaleźć żadnego pada na wiertarkę, na stosunkowo długim trzpieniu (jakieś 7cm trzpienia by się przydało).

Z czym do tego w ogóle podejść? Bo gąbkowym na pewno tego nie zrobię na początkowym etapie, może wełna metalowa?

Mile widziane jakieś linki do sklepów ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@@analyzer64

dorób sobie z pręta- z jednej strony gwint taki, żeby pada nakręcić- byle jaki zakład ślusarki "za piwo" to Tobie zrobi jak poprosisz, ewentualnie czegoś w metalowym poszukaj. Co do wełny to nie wiem czy nie za ostra będzie.

a to patrzał?

http://www.detailer.pl/sklep/polerowanie-felg/705-flexipads-100mm-wheel-polishing-ball.html

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

wełna stalowa pasta polerska i lecisz :phi:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Krawędzie końcówek to będę musiał wyrównać papierem ściernym, wydech jest spawany ręcznie, wiadomo lepiej by było jakby końcówki były zawinięte do wewnątrz.

103eac7e34e144c7bf4bd3e6f0abe8d8.png

Tu zrobione tym stożkiem + pasta Autosol. Niestety wkrętarkę musiałem ładować dwa razy, tak to jest jak się robi pod blokiem. W przeciwnym razie robiłbym wiertarką i pewnie wyższe obroty wiertarki lepiej by się tu sprawdziły.

Tej wełny metalowej jeszcze poszukam ;]

Edytowane przez analyzer64

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta