Skocz do zawartości

Ma ktoś jeszcze tuningowany samochód??


dawiddawidowski

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś jeszcze z AK tuningowany samochód czy zostały tylko same serie po za kilkoma wyjątkami?? :hmm:

Mowisz o zderzakach z laminatu i deski do prasowania na klapie bagaznika czy o nitro OBD

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem eurovana z fiata po tuningu. Do silnika 2.0HDi wrzucone mocne wtrysie i turbo i wystrojone pod 170KM i 380Nm ;) ale to jechalo...teraz w pasku mam fele z polerowanym rantem i lampy z tylu zrobione w stylu skyline

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jeszcze z AK tuningowany samochód czy zostały tylko same serie po za kilkoma wyjątkami??  :hmm:

Mechanicznie nawet służbówki długo nie były serią:-) co chcesz wiedzieć. Scs 1150 16v 98km/109nm, RS230+ program=274km. Wizualnie oryginały z zewnątrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli zostało niewielu ;]  ;] Reszta woli seryjne dziadowozy ;l

 

U mnie zawias z Type R+obniżające sprężyny. Grube stabilizatory, większe hamulce z przodu, tłumiki z nierdzewki, rozpórki góra przód i tylna dolna :ok: Za jakiś czas wpadnie krótka skrzynia :) Ale nie wiem czy to tuning ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Definiować można to różnie ale każde mody to tu-juning ;]  ;]

myślę że na pewno sporo ma chipy

trochę mniej nietypowe felgi

garstka większe mody

 

na kąciku bravo kilku jest po zmianach np. zacisków hamulcowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jeszcze z AK tuningowany samochód czy zostały tylko same serie po za kilkoma wyjątkami??  :hmm:

 

jeśli mówisz  o lekkiej modyfikacji softu, plastidip na ramce grilla i seryjne półsportowe zawieszenie to się łapę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podaj definicje tuningu, może wtedy będzie więcej chętnych do wypowiedzi.

a może i moja Croma się załapie.

Definiować można różnie ale powiedzmy, że wystarczy felga, zawias ewentualnie kilka KM więcej + wyposażenie/pakiet limitowanej lub najlepszej wersji   :phi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to moja raczej się nie łapie.

Są założone opony o innym profilu niż zaleca producent.

A i jeszcze moc jest troche chyba zmieniona. Wydaje mi się że przez 10 lat użytkowania kilka koni padło.

Miałem i mam kilka pomysłów na zmiany ale z czasem ciężko, nie ma kiedy przy aucie pogrzebać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nadal jestem na etapie rozbiórki

sej porozcinany stoi na kołeczkach

zbieram kase na mody 

wiosną dalsze akcje

teraz nie mam warunków

;]  ;]  ;]

siema, siema,   ;]    jak go pospawasz i będzie wszystko jak fabryka to jesteś mistrz   :phi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema, siema,   ;]    jak go pospawasz i będzie wszystko jak fabryka to jesteś mistrz   :phi:

jak zacznę prace z moim smokiem to zaraz zapodam  foty. ;]

marzy mi się by móc złożyć smoka i wlecieć na zlot w 2017.

mam nadzieję heh że dam radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.