Skocz do zawartości

Problem z wyborem Avensis czy Insignia


dobromir

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli jeszcze w sposób Oplowski, to jestem za. :ok: W Oplu było +/- i off - +/- włączałeś tempomat, i ustalałeś prędkość, off wyłączałeś, i wszystko. :ok:

W Chevrolecie jest włącznik i drugi przycisk do deaktywacji. Do tego przełącznik SET/RES, który po włączeniu tempomatu robi za +/- i pozwala ustawiać prędkość co 1 km/h - na autostradzie potrafię sterować prędkością tylko tym przełącznikiem a noga odpoczywa :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem. że to głupi powód, ale Mondeo nie ma w podłokietniku dziury na narty, a zależy mi na 2 siedzeniach z tyłu + ewentulanie w środku narty.

 

Witam, powoli rozglądam się za nowym (używanym od 2009 r.) autem interesują mnie kombi, benzyna (do 2.0 raczej z pierwszych lat produkcji) wybrałem te 2 powyższe modele, może ktoś kto takie posiada napisze parę słów to może będzie łatwiej mi się zdecydować czego szukać....

 

 

Insignia to współczesna Laguna 2. Sporo tego już widziałem na lawetach i poboczach. Nie ryzykowałbym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Chevrolecie jest włącznik i drugi przycisk do deaktywacji. Do tego przełącznik SET/RES, który po włączeniu tempomatu robi za +/- i pozwala ustawiać prędkość co 1 km/h - na autostradzie potrafię sterować prędkością tylko tym przełącznikiem a noga odpoczywa :ok:

https://m.youtube.com/watch?v=I-Jhx7kvpFQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


teraz wymyślasz już bzdety, tylko po to, żeby się przyczepić.

Nie wymyślam ich, one są i mnie atakują. No i wydaje mi się, że mam syndrom sztokholmski...czuję więź z prześladowcą. :hehe:

Przy pierwszym kontakcie Insignia wydawała mi się najgorszym samochodem świata, autem bez zalet...ale teraz mam potrzebę jej bronić. ;]


A może lecisz autostradą, muzyczka sobie cyka, prawą ręke trzymasz na kolanie lubej,a luba lewą na twoim prawym kolanie, wolnym od gazu, bo właśnie pod lewą ręką masz sterowanie tempomatu.

Ona trzyma rękę na moim kolanie, żebym przestał się wlec 110 km/h, a ja mówię "przestań, trzeba wymienić silentbloki przednich wahaczy bo od 120 km/h trzepie autem, że zaraz mi się tu zaczniesz uśmiechać". ;l

 

Pozdrawiam serdecznie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ale brednie  :facepalm:  Na trasie tyle samo co w mieście? Chyba że "miasto" to wieś :hehe: .

Kolego to nie brednia tak miałem w Pugu 407 , była bardzo mała różnica spalania , testowane parenascie razy , teraz w Oplu mam różnice bo w mieście max gazu 12 litrów , a w trasie 9 litrów gazu :)

 

Dla niedowiarków średnie spalanie spadło mi do 8,8 :) , teraz wymieniłem olej i wszystkie filtry , Isia mruczy jak kotka :) :) :)

 

Dzisiaj przyjdą żaróweczki ledowe :) mam nadzieje że nie bedzie wywalało błędów :) niby mają CAN BUS :)

 

pozdrawiam

 

Fatal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale brednie :facepalm: Na trasie tyle samo co w mieście? Chyba że "miasto" to wieś :hehe: .

Tak jest. 7,1 wieksze roznice widze jak zmieniam gumy na szersze zakladam boxa albo zmienia sie pora roku

Trojmiasto troche przypomina wies... :-)

Mi z kolei tempomat po lewej bardzo pasuje. W każdym aucie tak miałem i jest bardzo ok :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.