Skocz do zawartości

Fiat Seicento ( Białas )


roach

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Grzechu46 napisał:

Odchudzanie SC z tyłu jest właśnie kiepskim pomysłem :)

ta wiem....skoro z przodu przybyło 20kg więcej.....maskę z laminatu już  zamówiona:oki:....ciekawe ile waza błotniki ???

Edytowane przez roach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20170722_124911.jpg.55ec58e9baa620ce2ce0fd7ab534b0fc.jpg

 

poskładane....czekam tylko na poliwęglan...zainstalowany komp z mocniejsza mapa :jem::jem: auto dostało skrzydeł po wstępnej przejażdżce :phi::phi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • 2 miesiące później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

dolot założony....ciężko bo mało miejsca :znudzony:
57f19e7edc675a10gen.jpg

0326d96aac221513gen.jpg
c95ae71ef57aa960gen.jpg

dół slaby ale jak już wejdzie na obroty to jest pierdo#$cie....śliczne jedzie...zobaczę jak to wyjdzie na skrzyni abarth :wesoly:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
1 godzinę temu, blondas napisał:

Kiedy skrzynie montujesz? 

myślę ze w marcu go zawiozę tam gdzie pisałeś....moja obecna już grzechocze coś, myślałem ze tylko na jałowym ale na biegu  tez coś hałasuje:ogien: sorki ze tak długo ja trzymam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...
17 godzin temu, barkor napisał:

Trzeba było od razu wrzucać tarcze 257mm i większe zaciski :) 

serwo mam od 1.1....a zmiana tarcz oraz zacisków wiąże się z kasa....a ten zabieg miałem totalnie za free;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy później...
  • 3 tygodnie później...
1 godzinę temu, HARDTECHNO napisał:

@roach chłodniczka ? Lub czujniki temp.i ciśnienia coś.mi swita

Czyli gdyby tak to nie muszę kupować adaptera po te czujniki...sprawdze to 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Lesiu_Zett napisał:

One tam juz widze maja czujniki wkręcone. Tam normalnie są zaślepki, takie korki na imbus. A chlodnicy tam nie mozna podłączyć bo ominiesz filtr oleju.

jest sen w ogóle zakładać chłodnicę oleju ??

czyli w tym momencie kupić zegarki i montaż dodatkowych zegarów?

11 godzin temu, HARDTECHNO napisał:

@roach już chyba wiem co to może być... Dodatkowe czujniki temp oleju i ciśnienia oleju.... Dokrecasz korpus z p1.7jtd i możesz dołożyć chłodnicze oleju... Gdzieś to już widziałem u @karan

jak to wygląda ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, CentoPassion napisał:

Nieźle pierwszy raz się spotykam z tym w Seju 👌

Sej to tylko buda😝reszta zależy od wyobraźni użytkownika😁

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@roach korpus podstawka jest z P1 1.7 td oprócz korpusu musisz mieć uszczelkę oring i śrubę króciec a później już tylko chłodnica oleju wg uznania... 

Tuner z Viga auto tuning że Sącza mówił że chłodnica musi być przy częstym katowaniu turbolota...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, HARDTECHNO napisał:

@roach korpus podstawka jest z P1 1.7 td oprócz korpusu musisz mieć uszczelkę oring i śrubę króciec a później już tylko chłodnica oleju wg uznania... 

Tuner z Viga auto tuning że Sącza mówił że chłodnica musi być przy częstym katowaniu turbolota...

Do turba mi daleko....ale jeżeli nawet nie upalam tak ostro czy chłodnica może powodować niedogrzanie????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykła chłodnica może mieć słaba wydajność. Lub termostat już się powoli zacina. Możliwy jest też kamień w nagrzewnicy... 

Jeżeli problem wystąpił po jakimś modzie w aucie. To szukałabym właśnie tam przyczyny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, HARDTECHNO napisał:

Zwykła chłodnica może mieć słaba wydajność. Lub termostat już się powoli zacina. Możliwy jest też kamień w nagrzewnicy... 

Jeżeli problem wystąpił po jakimś modzie w aucie. To szukałabym właśnie tam przyczyny. 

Nie, chodzi mi o tą chłodnice oleju...czy dodanie jej nie wpłynie na temp.silnika czy przy ogólnej kulturalnej jedzie nie będzie efektu który wplynie niekorzystnie...na silnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 2 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...
  • 2 miesiące później...
Napisano (edytowane)

Gwint założony ( przy zakładaniu tego szitu trzeba dac podkładki by amor nie wchodził w poduchy ) mts jest miękki jak dla mnie😢 jestem rozczarowany.....no ale lepiej to niz popękane sprężyny przod i tył😅😅.....termostat wymieniony, nowe poduszki mcphersona .....rozrząd kompletny + uszczeleczka😉......nowe drążki kierownicze....i tyle na jeden miesiąc. Ehh pozdro

Edytowane przez roach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, CentoPassion napisał:

Trochę tego zrobiłeś 😊 Dobra robota 💪😎

Poszło kupe kasy a prowadzi sie jak Megane żony😅😅😅😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, CentoPassion napisał:

Niestety do seja ciężko o dobre zawieszenie do sportu praktycznie bilstein do jazdy na codzień to kw lub gwint avo ale on nie ma homologacji drogowej tylko motosport. Dodatkowo ceny też są konkretne kw czy avo

W przyszłym roku wjedzie coś normalnego....teraz jest lipa z robotą😢.....myslalem nad tymi zawiasami co piszesz ale odpuściłem....ehh

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.