Jump to content

Fiat Seicento ( Białas )

roach
 Share

Recommended Posts

Godzinę temu, Grzechu46 napisał:

Odchudzanie SC z tyłu jest właśnie kiepskim pomysłem :)

ta wiem....skoro z przodu przybyło 20kg więcej.....maskę z laminatu już  zamówiona:oki:....ciekawe ile waza błotniki ???

Edited by roach

20170722_124911.jpg.55ec58e9baa620ce2ce0fd7ab534b0fc.jpg

poskładane....czekam tylko na poliwęglan...zainstalowany komp z mocniejsza mapa :jem::jem: auto dostało skrzydeł po wstępnej przejażdżce :phi::phi:

• 2 months later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
2 minuty temu, dawiddawidowski napisał:

@roach założone??:phi:

taaaaa założone:facepalm:......święta....nowy rok a teraz zona urodziła kolejnego bobsona :phi: czas czas brak czasu:(

• 3 weeks later...

dolot założony....ciężko bo mało miejsca :znudzony:
57f19e7edc675a10gen.jpg

0326d96aac221513gen.jpg
c95ae71ef57aa960gen.jpg

dół slaby ale jak już wejdzie na obroty to jest pierdo#$cie....śliczne jedzie...zobaczę jak to wyjdzie na skrzyni abarth :wesoly:

• Like 1

• 4 weeks later...
1 godzinę temu, blondas napisał:

Kiedy skrzynie montujesz? 

myślę ze w marcu go zawiozę tam gdzie pisałeś....moja obecna już grzechocze coś, myślałem ze tylko na jałowym ale na biegu  tez coś hałasuje:ogien: sorki ze tak długo ja trzymam

• 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
17 godzin temu, barkor napisał:

Trzeba było od razu wrzucać tarcze 257mm i większe zaciski :) 

serwo mam od 1.1....a zmiana tarcz oraz zacisków wiąże się z kasa....a ten zabieg miałem totalnie za free;)

• 8 months later...
  • 3 weeks later...
1 godzinę temu, HARDTECHNO napisał:

@roach chłodniczka ? Lub czujniki temp.i ciśnienia coś.mi swita

Czyli gdyby tak to nie muszę kupować adaptera po te czujniki...sprawdze to 😁

14 godzin temu, Lesiu_Zett napisał:

One tam juz widze maja czujniki wkręcone. Tam normalnie są zaślepki, takie korki na imbus. A chlodnicy tam nie mozna podłączyć bo ominiesz filtr oleju.

jest sen w ogóle zakładać chłodnicę oleju ??

czyli w tym momencie kupić zegarki i montaż dodatkowych zegarów?

11 godzin temu, HARDTECHNO napisał:

@roach już chyba wiem co to może być... Dodatkowe czujniki temp oleju i ciśnienia oleju.... Dokrecasz korpus z p1.7jtd i możesz dołożyć chłodnicze oleju... Gdzieś to już widziałem u @karan

jak to wygląda ??

51 minut temu, CentoPassion napisał:

Nieźle pierwszy raz się spotykam z tym w Seju 👌

Sej to tylko buda😝reszta zależy od wyobraźni użytkownika😁

• Like 1

@roach korpus podstawka jest z P1 1.7 td oprócz korpusu musisz mieć uszczelkę oring i śrubę króciec a później już tylko chłodnica oleju wg uznania... 

Tuner z Viga auto tuning że Sącza mówił że chłodnica musi być przy częstym katowaniu turbolota...

59 minut temu, HARDTECHNO napisał:

@roach korpus podstawka jest z P1 1.7 td oprócz korpusu musisz mieć uszczelkę oring i śrubę króciec a później już tylko chłodnica oleju wg uznania... 

Tuner z Viga auto tuning że Sącza mówił że chłodnica musi być przy częstym katowaniu turbolota...

Do turba mi daleko....ale jeżeli nawet nie upalam tak ostro czy chłodnica może powodować niedogrzanie????

Zwykła chłodnica może mieć słaba wydajność. Lub termostat już się powoli zacina. Możliwy jest też kamień w nagrzewnicy... 

Jeżeli problem wystąpił po jakimś modzie w aucie. To szukałabym właśnie tam przyczyny. 

4 godziny temu, HARDTECHNO napisał:

Zwykła chłodnica może mieć słaba wydajność. Lub termostat już się powoli zacina. Możliwy jest też kamień w nagrzewnicy... 

Jeżeli problem wystąpił po jakimś modzie w aucie. To szukałabym właśnie tam przyczyny. 

Nie, chodzi mi o tą chłodnice oleju...czy dodanie jej nie wpłynie na temp.silnika czy przy ogólnej kulturalnej jedzie nie będzie efektu który wplynie niekorzystnie...na silnik.

• 1 month later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Gwint założony ( przy zakładaniu tego szitu trzeba dac podkładki by amor nie wchodził w poduchy ) mts jest miękki jak dla mnie😢 jestem rozczarowany.....no ale lepiej to niz popękane sprężyny przod i tył😅😅.....termostat wymieniony, nowe poduszki mcphersona .....rozrząd kompletny + uszczeleczka😉......nowe drążki kierownicze....i tyle na jeden miesiąc. Ehh pozdro

Edited by roach

11 minut temu, CentoPassion napisał:

Trochę tego zrobiłeś 😊 Dobra robota 💪😎

Poszło kupe kasy a prowadzi sie jak Megane żony😅😅😅😅

20 minut temu, CentoPassion napisał:

Niestety do seja ciężko o dobre zawieszenie do sportu praktycznie bilstein do jazdy na codzień to kw lub gwint avo ale on nie ma homologacji drogowej tylko motosport. Dodatkowo ceny też są konkretne kw czy avo

W przyszłym roku wjedzie coś normalnego....teraz jest lipa z robotą😢.....myslalem nad tymi zawiasami co piszesz ale odpuściłem....ehh

• Like 1