Skocz do zawartości

Dacia Duster (mogę powozić)


prebek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W fabryce od dziś do turlania sie wkoło komina granatowa Dacia Duster.

Autko starsze

2011 rok 130000 km na budziku

Silnik 1,5 dci

723d1ee4da9454b2bc934af8c82cd38e.jpg

Tak sie prezentuje

Więcej jak pojeżdżę

Send from iPhone by Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratki zakupu. auto da się lubić. zwłaszcza jak wiesz ze to nie zdjęte z lampy bmw bez absu i poduszek.

nie kupiłem, tylko dostalismy do jeżdzenia (najlepsze auto - firmowe)

 

apropo, moje prywatne BMW sam pilnuje żeby nie wyladowało na słupie (od nowości jest u mnie)

 

co do Dacii to jest moja sercowa sprawa (pierwsze auto w życiu, ten pierwszy raz sam na sam z autkiem) tylko ze to była dacia 1300 z 1971 roku i miała na wszystkich mozliwych miejscach wyłoczone made in France (elementy bez tego napisu to się jeszcze w ramach gwarancji sp... i zostały wymienione - ale to jeszcze Tata o to dbał, bo On ją ze sklepu odbierał 

w ciagu 35 lat swgo życia przejechała 150000 bez żadnyh remontów, 

a zeszła na starość i rdzę na progach i podszybiu - poszła na żyletki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu do czego?

 

Porównując do auta klasy D - głośne nie wygłuszone.

w porównaniu do Fabii z dieslem z podobnym przebiegiem podobne wygłuszenie, 

 

W porównaniu do Octavii czy Forda Focusa to chyba troszkę głośniej, ale to jest mocno subjektywne i zależne od egzemplarzy porównywanych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

Nie, jest w naprawie.

Jak będzie naprawiona dam znać.

Poduszki nie wybuchły, mnie sie nic nie stało.

Akurat tąką ciężaróweczkę - Avia wysłałem do rowu, ale jej sie nic nie stało, no odpadło błoto z błotnika.(tego za rura wydechową)

1377787991_predam-aviu-sklapac_photo1.jp

zdjęcie pogladowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • 3 miesiące później...
  • 2 miesiące później...

Dacia ma nakulane 130 kkm, jest to auto zgodnie z nazwą DUSTER - ścierka do kurzu, łachman, czyli do takiego wycierania miasta, budowy, 

Dbam o to auto tylko ja (i to tylko jak się mi przypomni) 

miesięczny przebieg do 1000 km - około komina ale bywa i mniej

wrażenia z jazdy głośne, słabe do tras ale dzielne na budowie 

usterek w ciągu roku prawie żadnych (jakieś duperele typu żarówka, spadło cięgno od zamka drzwi, ) czyli w miarę niezawodne

 

jeżeli ktoś niema parcia na znaczek na przedniej masce i lubi siermiężne auta z wydumkami (el. podnoszenie szyb na panelu środkowym ...) to jak najbardziej polecam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Moja ma więcej bo 163 tys km. 1.6 K4M z LPG sam nalatałem praktycznie już 30 tys km od 20go czerwca i fakt jest jeden do roboty nie miałem nigdy lepszego auta a jeżdżę po terenach przeróżnych. Byłem ostatnio na przeglądzie u mechanika bo mam coś takiego że lepiej zapobiegać niż naprawiać to nie było, co robić bo i zawieszenie ok i hamulce. 

A najśmieszniejsze jest to że nawet sytuacja z przed godziny. Szedłem do apteki i zatrzymał mnie jakiś facet pogadaliśmy sobie chwilę bo chce taką kupić :P chyba z czwarta osoba się o daćkę pytała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.11.2017 o 12:51, Luke16 napisał:

Moja ma więcej bo 163 tys km. 1.6 K4M z LPG sam nalatałem praktycznie już 30 tys km od 20go czerwca i fakt jest jeden do roboty nie miałem nigdy lepszego auta a jeżdżę po terenach przeróżnych. Byłem ostatnio na przeglądzie u mechanika bo mam coś takiego że lepiej zapobiegać niż naprawiać to nie było, co robić bo i zawieszenie ok i hamulce. 

A najśmieszniejsze jest to że nawet sytuacja z przed godziny. Szedłem do apteki i zatrzymał mnie jakiś facet pogadaliśmy sobie chwilę bo chce taką kupić :P chyba z czwarta osoba się o daćkę pytała.

Rozważam zakup podobnej daci, pod uwagę biorę wersje po liftingu 2014-2015 ale ze starym silnikiem 1,6 i związku z tym mam pytanie: jakie masz spalanie gazu po mieście,w trasie oraz jaki zbiornik gazu masz u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polift ze starym silnikiem to max 2014 rok i to chyba do połowy bo sam takiej szukałem. Po mieście 11, w trasie 7. W terenie widocznym na załaczonym obrazku ok. 9/9,5l

Zbiornik wchodzi do niego 46l zaś chcieli mi zamontować 72l bo taki by tam wlazł

IMG_20171123_101257395.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.