Skocz do zawartości

żal.pl


lessero

Rekomendowane odpowiedzi

Wyżalę sie, a co.

Od 3 trzech tygodni wypatruję jutrzejszej niedzieli. Miał być motór i jo.

(Poprzednie łikendy familia zagospodarowała).

I co? Wczoraj straciłem tablicę rejestracyjną. Odpadła razem z kawałkiem fender eliminatora. Aluminium. Pękło ze starości i pewnie od wibracji.

W piątek UK do 14:00 także uja załatwiłem.

Co bu było lepiej 01.09 koncza sie badanie technicze także nowe blachy odpadają (przerejestrowanie).

Ech.... :(

Oczywiście blachy szukałem, ale bezskutecznie...

Edytowane przez lessero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co? Wczoraj straciłem tablicę rejestracyjną. Odpadła razem z kawałkiem fender eliminatora. Aluminium. Pękło ze starości i pewnie od wibracji.

 

Zawsze możesz jeździć bez, tyle że szybciej  :phi:

 

 

Ja za to lecę sobie wczoraj na kolanie i nagle ni z tego ni z owego... set mi odpadł  8]  :nie_wiem:

post-130873-0-14700700-1472351268_thumb.jpg

 

....więc czas chyba na dietę  :phi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wez sobie zrob na szybko tablice, przyczep i smigaj. Myslisz,ze ktos cie bedzie sprawdzac na moto :)

Wysłane z Tapatalk

Chcialem sobie skoczyć do Novej Bystrzycy przez Orawską Leśną (SK). Tam zawsze, ale to zawsze przy takiej pogodzie, przy niedzieli są ze dwa radiowozy i robią fotki.

Imitacja tablicy to pikuś. Muszę mocowanie tablicy ładne wymodzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz jeździć bez, tyle że szybciej :phi:

Ja za to lecę sobie wczoraj na kolanie i nagle ni z tego ni z owego... set mi odpadł 8]:nie_wiem:

Clipboard01.jpg

....więc czas chyba na dietę :phi:

Coś te aluminium ostatnio nie teges... A ja mam ramę aluminiową. Strach się bać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pocieszę cię, jestem połamany i ja już zakończyłem sezon w tym roku.

Ale motór się do tego nie przysłużył?

Ogólnie bycie połamanym to straszna kupa. "Szlachetne zdrowie, nikt się nie dowie..."

Szybkiej rekonwalescencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyżalę sie, a co.

Od 3 trzech tygodni wypatruję jutrzejszej niedzieli. Miał być motór i jo.

(Poprzednie łikendy familia zagospodarowała).

I co? Wczoraj straciłem tablicę rejestracyjną.

Oczywiście blachy szukałem, ale bezskutecznie...

Pobudziłeś moją wyobraźnię i właśnie wróciłem z garażu, gdzie wymieniłem mocowanie ramki. Pożal się Boże trytytki zastąpiły konkretne śruby ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak "odcięte" amelinium widzę drugi raz w życiu, ale obawiam się tego za każdym razem, gdy jadę na stojąco... :ooniee:

 

Puściło dokładnie na spawie - nie wiem czemu w ogóle nie zwróciłem uwagi że to było już wcześniej spawane, dopiero po fakcie porównywałem sobie sety z kolegą który ma takie samo moto i on ma gładko a ja miałem spaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyżalę sie, a co.

Od 3 trzech tygodni wypatruję jutrzejszej niedzieli. Miał być motór i jo.

(Poprzednie łikendy familia zagospodarowała).

I co? Wczoraj straciłem tablicę rejestracyjną. Odpadła razem z kawałkiem fender eliminatora. Aluminium. Pękło ze starości i pewnie od wibracji.

W piątek UK do 14:00 także uja załatwiłem.

Co bu było lepiej 01.09 koncza sie badanie technicze także nowe blachy odpadają (przerejestrowanie).

Ech.... :(

Oczywiście blachy szukałem, ale bezskutecznie...

no to rejestruj dzisiaj. dostaniesz tymczasowe, machniesz oswiadczenie ze stare zgubiles i latasz bez przestojów.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to rejestruj dzisiaj. dostaniesz tymczasowe, machniesz oswiadczenie ze stare zgubiles i latasz bez przestojów.

Pzdr

Już byłem. Mam nowe numery. I pozwolenie czasowe do 01.09.

Jak podjadę na badania to z karteczką do WK i nowe pozwolenie czasowe i wysyłają o twardy dowód.

Niemniej piękna okazja do brum brum przy pięknej niedzieli poszła w niepamiec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już byłem. Mam nowe numery. I pozwolenie czasowe do 01.09.

Jak podjadę na badania to z karteczką do WK i nowe pozwolenie czasowe i wysyłają o twardy dowód.

Niemniej piękna okazja do brum brum przy pięknej niedzieli poszła w niepamiec...

 

Współczuję. Ale na pocieszenie Ci powiem, że ja wczoraj też zgubiłem tablicę rejestracyjną  :ogien:  :ogien:  :ogien:  I mocowanie mam stalowe więc to nie ono zawiodło, tylko mocowanie ramki do mocowania stalowego, ramka była mocowana 2 śrubami przez dziurkę, ale taką w kształcie gruszki, czyli zwężaną do góry, no i śrubki się poluzowały tylko odrobię, ale ramka wyjechała z tych zwężeń i główka śruby przeszła przez ten większy otwór i tablica z ramką odpadła. Na szczęście znalazłem jak zrobiłem nawrotę, a zatrzymałem się bo dzwonił telefon, łażę ze słuchawką przy uchu, patrzę a tam brak tablicy  8]

Leżała 4 km od miejsca zatrzymania-całe szczęście bo wczoraj zrobiliśmy na 4 motki wycieczkę 130km. motor.gif

 

Jakby tego było mało, czuję że dzwoni tel, zacząłem zwalniać, podniosłem szybę w górę (blenda opuszczona bo słoneczko) i pszczoła mi wpadła do kasku, zaczęła robić raban bo nie mogła się wydostać, zatrzymałem się i chwilę się zastanawiałem czy zdejmować kask czy poczekać aż sama znajdzie drogę, wysmyrała mnie po powiece, ustach, zaczęła włazić w okolice ucha bzycząc z wkurzenia, aż w końcu wyfrunęła  :facepalm:

Edytowane przez AkuQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puściło dokładnie na spawie - nie wiem czemu w ogóle nie zwróciłem uwagi że to było już wcześniej spawane, dopiero po fakcie porównywałem sobie sety z kolegą który ma takie samo moto i on ma gładko a ja spaw.

Przeciez kupiłeś jak każdy... Nówkę sztukę niebitą. Skąd wiec to? Edytowane przez kawo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.