Skocz do zawartości

WRZESIEŃ - czyli jesień się zbliża


Iron

Rekomendowane odpowiedzi

Czas biegnie szybko , zwłaszcza na urlopie ;)

 

Teraz więc pora powspominać co nieco jak nasze Cromki poradziły sobie na wakacyjnej trasie :oki:

 

PS.

Moja dała radę ,  czerwiec/lipiec - kierunek południe i jakieś 2700 km więcej na blacie :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano ja także kursowałem. Co prawda po naszym pięknym kraju.

 

i chyba podobnie

6x300

2x 650

------------

3100.

 

spalania nie chce mi się liczyć .

srednio 6,5 na kompie.

 

niestety

ekrany w drodze na wschód ograniczają widoczność na..... pola i lasy

Edytowane przez Bzyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie - albo wszyscy jeżdżą albo dłubią przy autach i nie ma kiedy pisać :smirk:

 

No bo co tu pisać :-). Ja już napisałem o swoich wakacyjnych wyjazdach, sprawdziłem zawieszenie i okazało się, że jest OK a stuki zniknęły, coś mi dospawali do wydechu (jakaś  metalowa siatka która była już rozszczelniona), klamkę nową od środka zrobiłem i autko, choć 175 km na liczniku, odpukać jeździ :hehe: . I oby tak dalej. W każdym razie jak dla mnie jest idealne na dalekie wyjazdy :oki: i nawet te 120 koników wystarcza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da radę... Jak wybiorę się do Wrocka to dam znać. Trochę więcej ma rysek- zaliczyła spotkanie z dzikiem- rozrząd wymieniony, drugi raz chlodnica klimy i takie tam małe pierdólki. A że 3 potomek w drodze to myślę na phedrą bo nie wiem czy się pomiescimy z trzema fotelikami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da radę... Jak wybiorę się do Wrocka to dam znać. Trochę więcej ma rysek- zaliczyła spotkanie z dzikiem- rozrząd wymieniony, drugi raz chlodnica klimy i takie tam małe pierdólki. A że 3 potomek w drodze to myślę na phedrą bo nie wiem czy się pomiescimy z trzema fotelikami.

Fajnie by było   :ok:

Gratuluje potomka   :)

Kiedyś udało mi się wepchnąć do tyłu 3 foteliki, ciasno było, ale wlazły   :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko że uchwyty są połączone na stałe z uszczelką i trzeba kupić razem z uszczelką.

Zmieniales też uszczelkę? Bo z tego co mówiłeś to miałeś roletki zamontowane. Zamawiam boczki z roletkami a haczyki jakieś dokombinuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tak gadu gadu, a ja zrobilem podczas nieplanowanego urlopu w PL 2kkm mojego brata Alfą 159 kombi. 3 dni wcześniej On wrócił z Rumunii, gdzie nakręcił ze 3kkm+. No i co, Alfa przebrnęła przez ten przebieg bez nawet drobnego zająknięcia ;).

Ja z owego urlopu wróciłem w takim stanie:

 

post-129342-0-56747500-1473320566_thumb.jpg

 

P.S. Uważajcie na rowerze :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tak gadu gadu, a ja zrobilem podczas nieplanowanego urlopu w PL 2kkm mojego brata Alfą 159 kombi. 3 dni wcześniej On wrócił z Rumunii, gdzie nakręcił ze 3kkm+. No i co, Alfa przebrnęła przez ten przebieg bez nawet drobnego zająknięcia ;).

Ja z owego urlopu wróciłem w takim stanie:

 

attachicon.gif20160905_170653.jpg

 

P.S. Uważajcie na rowerze :P.

 

Bardzo ładne kokardki :oki: . Co się stało ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie, laski będą miały co całować ;]

Jakieś ewolucje były?

Jedna laska, ktora raczej mnie za to nienawidzi, predzej mnie w to bedzie uderzac niz calowac :-P.

Postanowilem polatac po lesie, niestety idiotycznie skalkulowalem lot w koncowce trasy ;-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowilem polatac po lesie, niestety idiotycznie skalkulowalem lot w koncowce trasy ;-).

 

A tyle wszędzie piszą o tym , jakie to te sprzęty na 2oo są niebezpieczne :phi:

 

Szybkiego powrotu do pełnej sprawności :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tyle wszędzie piszą o tym , jakie to te sprzęty na 2oo są niebezpieczne :phi:

 

Szybkiego powrotu do pełnej sprawności :ok:

 

Dobrze, że skończyło się tylko tak, bo mogło znacznie poważniej. Przy upadku przyrżnąłem tak głową, że myślałem że mi ją urwie. Na szczęście, dzięki kaskowi wszystko z nią w porządku (teoretycznie ;):oki:.

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w urodziny żony urodził nam się trzeci syn... Rozglądam się już za jakimś boksem na dach żeby się w Cromci pomieścić:) Ciekawe jak pomieszczą się trzy foteliki. Może jednak będę przesiadał się na Phedre lub coś w tym stylu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.