Skocz do zawartości

Wspomaganie croma


Rekomendowane odpowiedzi

Temat wszystkim dobrze znany. Wylacza m sie wspomaganie kierownicy. Czyscilem i psikalem kostki- pomagalo. Pora rozwiazac problem raz na zawsze. Jest ponoc jakas wiazka ze zmianami. Szukam szczegolow na temat nowej wiazki i warsztatu na slasku ktory mi to naprawi. Zastanawiam sie nad Ganinex Gliwice albo Partner Bytom.

Wysłane z mojego Mi 4i przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat wszystkim dobrze znany. Wylacza m sie wspomaganie kierownicy. Czyscilem i psikalem kostki- pomagalo. Pora rozwiazac problem raz na zawsze. Jest ponoc jakas wiazka ze zmianami. Szukam szczegolow na temat nowej wiazki i warsztatu na slasku ktory mi to naprawi. Zastanawiam sie nad Ganinex Gliwice albo Partner Bytom.

Wysłane z mojego Mi 4i przy użyciu Tapatalka

Z tego co pamiętam jest nowa wiązka łącząca akumulator z pompą, kosztuje ok 200 zł. U mnie rozwiązała problem definitywnie. Edytowane przez chemmist
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety fiat w dokumentacji ma straszny balagan. Cos co na zdjeciu wyglada jak wiazka do wspomagania w rzeczywistosci nia nie jest. Mozna ewentualnie kupic cala wiazke przednia za 1600pln. Doradca nic wiecej nie wie...

Dajcie jakies zdjecia prosze jak wyglada wiazka, ktora wymianialo ASO. Moze jakies stare papiery, w ktorych jet nr, moze namiar na ASO ktote juz cos takiego robilo.

Wysłane z mojego Mi 4i przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety fiat w dokumentacji ma straszny balagan. Cos co na zdjeciu wyglada jak wiazka do wspomagania w rzeczywistosci nia nie jest. Mozna ewentualnie kupic cala wiazke przednia za 1600pln. Doradca nic wiecej nie wie...

Dajcie jakies zdjecia prosze jak wyglada wiazka, ktora wymianialo ASO. Moze jakies stare papiery, w ktorych jet nr, moze namiar na ASO ktote juz cos takiego robilo.

Wysłane z mojego Mi 4i przy użyciu Tapatalka

 

Nie mam nr. kat. ale możesz zadzwonić do ASO gdzie była kupowana - Avanti Piaseczno, obecnie carserwis w Piasecznie. Na dziale części są ogarnięci sprzedawcy, powinni wiedzieć o co chodzi. Wiązka to może za dużo powiedziane, to przewód łączący akumulator z pompą.

Edytowane przez chemmist
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nr. kat. ale możesz zadzwonić do ASO gdzie była kupowana - Avanti Piaseczno, obecnie carserwis w Piasecznie. Na dziale części są ogarnięci sprzedawcy, powinni wiedzieć o co chodzi. Wiązka to może za dużo powiedziane, to przewód łączący akumulator z pompą.

Dzięi, wszystko zmierza ku końcowi. Okazało się, że to nie część zamienna- więc nie ma jej w katalogu, tylko zestaw naprawczy i dobrać go może technik serwisy sprawdzając po VIN zalecenia serwisowe. Wszystko zamówione i we wtorek sprawdzimy, czy jest OK. Wszystko ogarnąl kierownik serwisu z Bytomia (Fiat Partner). Wiązka ~220 i ~120 za wymianę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam, też mam ten problem, tak jak przedmówce pisali nie jest to część zamienna wg eper-a tylko sprawdza się to VIN / akcje serwisowe, foto poniżej z numerami, cena ok 250zł brutto, dostępna z dnia na dzień IMG_20180307_153048.jpg.b47ab20058eb098be8e91e065f05ad1f.jpgIMG_20180307_153103.jpg.bf2f8bd7b8b7100b19611218e1ef2df9.jpgIMG_20180307_153123.jpg.91980c5b20211c7bd5323d247f48cab5.jpgIMG_20180307_153036.jpg.95c7fc0cef8f25f2e8d6dbce081911bb.jpg

Edytowane przez Chmielu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.