Skocz do zawartości

Romet ADV 125


Olleo

Rekomendowane odpowiedzi

Tak patrzę na ten wyrób i fajnie nawet wygląda, tylko tylne koło jakieś takie małe. Da się (i ma sens) wymienić na większe lub chociaż większą oponę?

Jak ten motorek wygląda z dużym kierującym, powiedzmy niechudym 190cm wzrostu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzę na ten wyrób i fajnie nawet wygląda, tylko tylne koło jakieś takie małe. Da się (i ma sens) wymienić na większe lub chociaż większą oponę?

Jak ten motorek wygląda z dużym kierującym, powiedzmy niechudym 190cm wzrostu?

 

a po co ci wieksze kolo? a wyglada jak kazdy 'popierd' z duzym kierownikiem... jesli ci wygodnie sie jedzie  to na wój wnikasz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widziałeś na żywo?

 

gdzies na miescie we wroclawiu, wyglada fajnie, ale nie przysiadalem sie... ot taka ciekawostka jak dla mnie ;)  (mam 'duzy' motocykl)

 

http://amaro.sklep.pl/motocykle/1730-adv-125.html

 

podjedz i zobacz moze maja na miejscu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzę na ten wyrób i fajnie nawet wygląda, tylko tylne koło jakieś takie małe. Da się (i ma sens) wymienić na większe lub chociaż większą oponę?

Jak ten motorek wygląda z dużym kierującym, powiedzmy niechudym 190cm wzrostu?

 

tu masz gościa co dużo wie

https://www.youtube.com/channel/UCASpY3oddSCUwmkqMrHcsWQ/videos

 

i tu

http://mnich777.blogspot.com/p/kilka-sow-o-nowym-romecie-adv150.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosc mowi, ze ma 182cm i nogi ma dosc mocno podkurczone.

Nigdzie nie moge znalezc informacji, jakie moto 125 nadaje sie dla osob ok. 190cm wzrostu pod katem proporcjonalnego wygladu - chodzi mi o moto typu, jak wyzej oraz roznego rodzaju cruisery i choppery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosc mowi, ze ma 182cm i nogi ma dosc mocno podkurczone.

Nigdzie nie moge znalezc informacji, jakie moto 125 nadaje sie dla osob ok. 190cm wzrostu pod katem proporcjonalnego wygladu - chodzi mi o moto typu, jak wyzej oraz roznego rodzaju cruisery i choppery.

 

honda xl varadero 125 - zaskakujaca duza jak na 125cc. ale nawet zjezdzone uzywki kosztuja wiecej niz ten romet ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam aż takiego ciśnienia na Moto, żeby kupować kilkunastoletnie drożej, niż samochód w tym wieku. Przyjmijmy, że chodzi głównie o chińskie i polskie chińczyki.

No i ta honda to niestety typ a'la sportowy. Ja wolę pozycję wyprostowaną, a nawet kanapową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam aż takiego ciśnienia na Moto, żeby kupować kilkunastoletnie drożej, niż samochód w tym wieku. Przyjmijmy, że chodzi głównie o chińskie i polskie chińczyki.

No i ta honda to niestety typ a'la sportowy. Ja wolę pozycję wyprostowaną, a nawet kanapową.

 

nie wiem ile kosztuje samochod 10letni ;) ale takie wiadro kosztuje kilka tysiecy... czyli troche wiecej niz 'nowka' rometa ;) Ja bym sie skusil ;) bo przypuszczam ze na takim wiadrze pojezdzisz wiecej niz na 'bezobslugowym' romecie ;)

 

szczegolnie ze nawet w linkowanych artykulach koles pisze ze serwis pozakupowy/gwarancyjny to dramat i nie pojedzie do nich nawet jak bedzie za free :D

 

 

edyta: http://otomoto.pl/motocykle-i-quady/honda/varadero/?search%5Bfilter_float_engine_capacity%3Ato%5D=250&search%5Bcountry%5D=

czyli 15letnie od 5kpln po 15kpln za 5letnie ;)

 

edyta: swoja droga to kojarzylem ze zanim weszlo 125cc na kat.B to takie popierdy byly dosc tanie... a tu ceny niemal jak za moja 750cc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już chyba bym wolał hondę shadow, o ile to ma wielkość odpowiednią.

 

a moze yamaha mt125? :)

 

pytanie jaki masz wlasciwie budzet i czego konkretnie szukasz... czegokolwiek zeby zaczac jezdzic? czy cos tylko 'for fun'? czy zeby do roboty dojezdzac?  z kolegami polatac w weekend? czy cos do pucowania na podjezdzie? :)

 

generalnie polecam sie na poczatek przejsc po salonach... popatrzec co z nowych motocykli jest i co ci sie podoba/pasuje (i nie mowie tylko o salonach hondy/yamahy czy H-D, ale tez junaka, rometa, hyosunga itp) Czesto przy salonach sa komisy z uzywkami, ale nie oszukuj sie - jest drogo a perelki znikaja zanim stana na wystwie ;) No i potem mozesz zajrzec na gielde albo szukac po olx starszych modeli tego co ci sie spodobalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie mam czasu na fun, ani kolegow z cruiserami/chopperami - chodzi o sprawne poruszanie sie po zakorkowanym miescie, a scigacze, nakedy, enduro, turystyki i skutery nie przemawiaja do mnie wygladem i pozycja. Budzet blizej nieokreslony, ale raczej ponizej 10k.

Co jest wieksze: Honda Shadow, czy Yamaha Dragstar?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie mam czasu na fun, ani kolegow z cruiserami/chopperami - chodzi o sprawne poruszanie sie po zakorkowanym miescie, a scigacze, nakedy, enduro, turystyki i skutery nie przemawiaja do mnie wygladem i pozycja. Budzet blizej nieokreslony, ale raczej ponizej 10k.

Co jest wieksze: Honda Shadow, czy Yamaha Dragstar?

widać ze nic nie wiesz i zielony jesteś

chopery do miasta są słabe, nisko siedzisz, gorzej widzisz, amortyzacja słaba i wszystko leci na kręgosłup

 

bierz to varadero, naparawdę spore moto, znam jednego 190cm i ze 100kg wagi co tym śmiga i zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie mam czasu na fun, ani kolegow z cruiserami/chopperami - chodzi o sprawne poruszanie sie po zakorkowanym miescie, a scigacze, nakedy, enduro, turystyki i skutery nie przemawiaja do mnie wygladem i pozycja. Budzet blizej nieokreslony, ale raczej ponizej 10k.

Co jest wieksze: Honda Shadow, czy Yamaha Dragstar?

 

"sprawne poruszanie sie po zakorkowanym miescie" wyklucza "Honda Shadow, czy Yamaha Dragstar" :)

 

do sprawnego poruszania sie w miescie idealne sa 'kible' (czyli skutery), golasy (naked), enduro, lekkie turystyki czy inne "lekkie", wąskie i zwrotne motocykle. Zadna z wymienionych cech nie charakteryzuje ani Shadow ani Dragstara - to sa motocykle do powolnego pyrkania i mozolnego pucowania chromow w sobotnie popoludnie ;)

 

 

edyta: przy takim podejsciu poszedlbym na twoim miejscu w kibel 125cc z mozliwie duzymi kolami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie mam czasu na fun, ani kolegow z cruiserami/chopperami - chodzi o sprawne poruszanie sie po zakorkowanym miescie, a scigacze, nakedy, enduro, turystyki i skutery nie przemawiaja do mnie wygladem i pozycja. Budzet blizej nieokreslony, ale raczej ponizej 10k.

Co jest wieksze: Honda Shadow, czy Yamaha Dragstar?

 

Tak jak koledzy piszą chopper/cruiser nie jest zbyt praktyczny do miasta, ale mnie się też właśnie taki widzi. ;]

 

Co do Shadowki czy Dragstara to kolega z roboty szuka od kilku miesięcy podobnego sprzęta i oba są podobnej wielkości (największe w tej klasie).

Bez 8tys. (roczniki w okolicach 1999-2002) nie podchodź do tych modeli, bo poniżej prawie nie ma szans kupić coś rozsądnego, co nie wymaga natychmiastowych inwestycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak ja bym w glanach i M65 wyglądał na tym kiblu? ;)

 

normalnie... dokladnie tak samo jak setki innych kibli na ktorych siedza ludzie ktorzy po prostu jezdza nimi i nie przejmuja sie tym co sobie mysla inni (najczesciej gnijacy w korkach) :)

 

ja jezdze golasem w glanach i bojówkach ;) a jak mam jakies spotkanie to w jeansach i 'lepszych' butach. Z drugiej strony mam kolege ktory dojezdza do pracy (a ma moze z 5km) litrowym scigaczem ubrany w jednoczesciowy skorzany kombinezon z garbem ;) i potem sie przebiera w biurowe ciuchy ;)

 

 

dla odmiany na poludniu europy wielkrotnie widzialem toczace sie nadmorskim bulwarem scigacze, ciezkie harleye itp dosiadane przez kolesia w kapielowkach, klapkach, z fantazyjnie przerzuconym przez ramie recznikiem i kaskiem na czubku glowy ;)

 

Pomyślę nad tym Varadero. Ja wiem, że to fajny i piękny sprzęt, jak na tę pojemność, tylko pasuje, jak pięść do oka.

 

ja tam nie wiem czy piekny... uzyteczny ;)

 

 

PS. ciagle mam watpliwosc czy ty szukasz tutaj motocykla do efektYwnego dojezdzania do pracy czy do efektOwnego ;) a moze po prostu szukasz potwierdzenia dla zony ze motocykl ktory sobie upatrzyles nadaje sie na dojazdy do pracy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ta honda to niestety typ a'la sportowy. Ja wolę pozycję wyprostowaną, a nawet kanapową.

 

odnośnie rodzajów moto już Ci nakreślili że jesteś w błędzie, to ja jeszcze tylko o tej pozycji - Varadero nie ma totalnie nic wspólnego z pozycją a'la sportową i oferuje jedną z bardziej wyprostowanych pozycji jakie można znaleźć na moto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam oj tam, nawet Dragstarem 1100 da się w korkach przeciskać. Jak go kupowałem wszystkim mówiłem, że przeciskanie w korkach mnie nie interesuje i będę grzecznie jeździł. 

Teraz zdarza mi się "na centymetr" wjechać w miejsca, gdzie goście na skuterkach się nie wciskają ;] Co prawda robię to sporadycznie i tylko gdy bardzo się spieszę ale da się dużym cruiserem po mieście w korkach latać. Jedyny minus Dragi to taki, że lusterka ma najczęściej na wysokości lusterek w samochodach i dwa razy zdarzyło mi się delikatnie dotknąć :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, ja na 220kg nakedzie też przejeżdżam tam gdzie niektóre skutery stoją albo drobią na paluszkach, co wcale nie znaczy że na moim moto jest to łatwiej zrobić niż na Varadero i nie znaczy też że nie zdarzy się sytuacja gdzie Draga stanie a Varadero przejedzie. Sytuacje odwrotne się nie zdarzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, ja na 220kg nakedzie też przejeżdżam tam gdzie niektóre skutery stoją albo drobią na paluszkach, co wcale nie znaczy że na moim moto jest to łatwiej zrobić niż na Varadero i nie znaczy też że nie zdarzy się sytuacja gdzie Draga stanie a Varadero przejedzie. Sytuacje odwrotne się nie zdarzą.

 

przyjmijmy ze do rownania trzeba dodac umiejetnosci kierownika i dopiero wtedy mozna dywagowac kto pierwszy stanie w korku ;)

 

poza tym wbrew pozorom male choppery (125/250cc) nie sa wcale szersze niz skutery czy duze motocykle, szczegolnie w regionach kierownicy i lusterek, o ewentualnych kufrach nie wspominajac  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjmijmy ze do rownania trzeba dodac umiejetnosci kierownika i dopiero wtedy mozna dywagowac kto pierwszy stanie w korku ;)

 

żeby porównywanie możliwości motocykli miało jakikolwiek sens musimy przyjąć jednakowe umiejętności, a wtedy na Varadero zajedziesz znacznie dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby porównywanie możliwości motocykli miało jakikolwiek sens musimy przyjąć jednakowe umiejętności, a wtedy na Varadero zajedziesz znacznie dalej

 

zupelnie nie wiem dlaczego       :)       ale "a Varadero zajedziesz znacznie dalej" sugeruje ze po prostu trzeba bedzie dalej isc po ciagnik          ;l

 

LKFgv.jpg

 

 

 

edyta: to jeszcze w temacie pozycji na wiadrze

 

varadero-125.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie mam czasu na fun, ani kolegow z cruiserami/chopperami - chodzi o sprawne poruszanie sie po zakorkowanym miescie, a scigacze, nakedy, enduro, turystyki i skutery nie przemawiaja do mnie wygladem i pozycja. Budzet blizej nieokreslony, ale raczej ponizej 10k.

 

 

http://www.honda.pl/motorcycles/range/125cc/wave-110i-2012/offers.html

 

Szóstaksa za nówkie sztukie hondy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6tka, przewiń niżej   :P

 

zwracam honor - model 2015 ;)

 

zacna oferta, uznany producent, duze kola, moze moc itp szalu nie robia, ale do kulania w miescie spokojnie wystarczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie... dokladnie tak samo jak setki innych kibli na ktorych siedza ludzie ktorzy po prostu jezdza nimi i nie przejmuja sie tym co sobie mysla inni (najczesciej gnijacy w korkach) :)

ja jezdze golasem w glanach i bojówkach ;) a jak mam jakies spotkanie to w jeansach i 'lepszych' butach. Z drugiej strony mam kolege ktory dojezdza do pracy (a ma moze z 5km) litrowym scigaczem ubrany w jednoczesciowy skorzany kombinezon z garbem ;) i potem sie przebiera w biurowe ciuchy ;)

dla odmiany na poludniu europy wielkrotnie widzialem toczace sie nadmorskim bulwarem scigacze, ciezkie harleye itp dosiadane przez kolesia w kapielowkach, klapkach, z fantazyjnie przerzuconym przez ramie recznikiem i kaskiem na czubku glowy ;)

ja tam nie wiem czy piekny... uzyteczny ;)

PS. ciagle mam watpliwosc czy ty szukasz tutaj motocykla do efektYwnego dojezdzania do pracy czy do efektOwnego ;) a moze po prostu szukasz potwierdzenia dla zony ze motocykl ktory sobie upatrzyles nadaje sie na dojazdy do pracy ;)

żona niespecjalnie ma cokolwiek do gadania w kwestii moich pojazdów (mam Subaru Forester 2.0 turbo, a szukam właśnie 2.5XT), ani moich wydatków.

Na efektowności mi nie zależy , po prostu lubię to, co mi się podoba i męczę się z tym, co mi nie odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


żona niespecjalnie ma cokolwiek do gadania w kwestii moich pojazdów (mam Subaru Forester 2.0 turbo, a szukam właśnie 2.5XT), ani moich wydatków.

 

współczuje żonie ;)

 


Na efektowności mi nie zależy , po prostu lubię to, co mi się podoba i męczę się z tym, co mi nie odpowiada.

 

to generalnie przyjmij ze wiadro to taki wiekszy i zgrabniejszy romet adv. Jesli chcesz (mikro)armature to po prostu zajrzyj do salonu junaka albo rometa i sie przymierz. Maja tam tego na miejscu w wielu wersjach, a szczegolnie tych chodliwych 50cc i 125cc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

współczuje żonie ;)

Nie narzeka - jej pieniędzy przecież nie wydaję, a z moich znaczna część idzie na dom i rodzinę.

to generalnie przyjmij ze wiadro to taki wiekszy i zgrabniejszy romet adv. Jesli chcesz (mikro)armature to po prostu zajrzyj do salonu junaka albo rometa i sie przymierz. Maja tam tego na miejscu w wielu wersjach, a szczegolnie tych chodliwych 50cc i 125cc ;)

Mikro mnie nie interesuje, dlatego pytałem o największe modele z 125ccm.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikro mnie nie interesuje, dlatego pytałem o największe modele z 125ccm.

 

to wlasnie jest mikro... normalne armatury maja litrowe silniki ;) i ramy (oraz pozostale gabaryty) adekwatne do rozmiaru silnika ;)

 

125cc od 50cc wi wielu przypadkach rozni sie glownie rozmiarem cylindra. Jest sporo motorowerow w ktorych model 125cc i 50cc ma dokladnie ta sama rame, osprzet, itp, a inny jest tylko silnik... A teraz wyobraz sobie duza 'armature' z wyeksponowanym silnikiem ... wielkosci pudelka po butach. Wyglada to dosc zabawnie ;)

 

 

edyta: poogladaj sobie Junak M16 wersje 125cc i wersje 320cc - ten sam motocykl (w sensie rama) i nawet calkiem spora, ale pod zbiornikiem to wiatr hula... podczas kiedy w ladnych duzych armaturach to miejsce jest mocno zabudowane ogromnym silnikiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę dni temu byłem ze swoim moto na przeglądzie  i widziałem jak pewien jegomość (wcale nie drobny  :) ) przymierzał się do takiego czegoś:

 

Benyco Tekken 125 enduro

 

i wcale nie wyglądał na tym czymś głupio. Sprzedawca właśnie podkreślał, że ten motocykl jak na 125 jest dość duży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten benyco. Musi nowość, bo strasznie mało informacji z pierwszej ręki o nim i żadnych używanych, a i nowych malo na olx i alle.

Nie mam ciśnienia w tym roku, bo i tak nie mam możliwości córki wozić motorem przez pół miasta, ale na przyszły sezon mam już kandydatów:

- Varadero

- Dragstar

- Shadow

- Tekken

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzę na ten wyrób i fajnie nawet wygląda, tylko tylne koło jakieś takie małe. Da się (i ma sens) wymienić na większe lub chociaż większą oponę?

Jak ten motorek wygląda z dużym kierującym, powiedzmy niechudym 190cm wzrostu?

jakis taki adwenczerowy wyrob:)

Troche nowsza WSK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam aż takiego ciśnienia na Moto, żeby kupować kilkunastoletnie drożej, niż samochód w tym wieku. Przyjmijmy, że chodzi głównie o chińskie i polskie chińczyki.

No i ta honda to niestety typ a'la sportowy. Ja wolę pozycję wyprostowaną, a nawet kanapową.

Olle blagam. Siedziales na malym Viadrze? Ujezdzam drugi sezon. Siedzisz jak na stolku. Pozycja jak na turystyku wyprostowana...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widać ze nic nie wiesz i zielony jesteś

chopery do miasta są słabe, nisko siedzisz, gorzej widzisz, amortyzacja słaba i wszystko leci na kręgosłup

bierz to varadero, naparawdę spore moto, znam jednego 190cm i ze 100kg wagi co tym śmiga i zadowolony

190 i 93kg -czyli ja

Viadro jest idealne do miasta-przeciska sie jak skuter a nie zdycha jak on pod gore i z plecaczkiem do tego duze kola robia robote a jak sie uprzesz to bezdroza ci nie straszne na dobrym kapciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest na AK użytkownik o nicku Kordek, jeździ chooperem (zabij mnie nie pamiętam jakim) o pojemności 125 a ma ponad 2 metry wzrostu, jego popytaj

Cruiserem jeśli już ;) Mam drugi rok Benyco Dark Star 125 i wiele skuterów jest węższych od mojego moplika :) Doskonale nadaje się do jazdy po mieście jak i poza nim. Zawieszenie można ustawić pod swoim kątem. Osiągi jak na moje potrzeby są wystarczające - 100 km/h oraz 2,7l/100 km. Wbrew opiniom tzw. ekspertów, sprzęt nie rozpada się po miesiącu :) Jakby co pytaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cruiserem jeśli już ;) Mam drugi rok Benyco Dark Star 125 i wiele skuterów jest węższych od mojego moplika :) Doskonale nadaje się do jazdy po mieście jak i poza nim. Zawieszenie można ustawić pod swoim kątem. Osiągi jak na moje potrzeby są wystarczające - 100 km/h oraz 2,7l/100 km. Wbrew opiniom tzw. ekspertów, sprzęt nie rozpada się po miesiącu :) Jakby co pytaj :)

A jak z proporcjami kierowca/motocykl przy Twoich rozmiarach?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak z proporcjami kierowca/motocykl przy Twoich rozmiarach?

Olleo ja widzę, że Ty nie wiesz czego chcesz ;)

Jeżeli masz parcie na nówkę, a dodatkowo ogranicza Cię budżet to do wyboru pozostaje w zasadzie romet albo junak.

Jeżeli podskórnie kierujesz się w stronę czegoś-chopero-crusero-podobnego, co zmieści się między autami to wybór masz w zasadzie jeden, sorry...dwa:

 

JUNAK m11 cafe

 

maxresdefault.jpg

 

Romet RCR 125

 

3482-T-EsIKPz4Dxq6xewCEBnGw1EMAHbrxc9zJN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak z proporcjami kierowca/motocykl przy Twoich rozmiarach?

 

Widzę, że mocno zwracasz uwagę na wielkość moto w stosunku do Twoich wymiarów.

Jeśli jeszcze się nie dokopałeś, to jest stronka : http://cycle-ergo.com/

gdzie możesz się wirtualnie dopasować do niektórych bardziej popularnych motocykli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Olleo Nie chce mi się wszystkiego czytać ale zaproponuję Intrudera 125 cm3 - dwa gary w układzie V, duży, fajnie brzmi, fajnie wygląda. Kuzyn ma więc akurat mam obraz, jechałem tym - wygodnie.

 

Albo przecież lubisz dłubać więc zrób ja ja i kup....Mińska 125 typ 400A. Będzie oldskulowo, będzie fajnie, 2xtyle mocy co WSK elektroniczny zapłon a nie sądzę by grzebać przy nim trzeba było więcej niż przy nowych chińskich Rometach. :)

 

Nie wiem czemu tak ciśniesz na nówkę, miałem nowego japońca, starego japońca, starym nawinąłem dużo więcej kilometrów w tym samym czasie co nówką, był dużo wygodniejszy i nie psuło się NIC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olleo ja widzę, że Ty nie wiesz czego chcesz ;)

Jeżeli masz parcie na nówkę, a dodatkowo ogranicza Cię budżet to do wyboru pozostaje w zasadzie romet albo junak.

Jeżeli podskórnie kierujesz się w stronę czegoś-chopero-crusero-podobnego, co zmieści się między autami to wybór masz w zasadzie jeden, sorry...dwa:

JUNAK m11 cafe

maxresdefault.jpg

No śliczne cacko. Ale oczywiście nigdzie nie piszą o tym, jak wygląda pod rosłym facetem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że mocno zwracasz uwagę na wielkość moto w stosunku do Twoich wymiarów.

Jeśli jeszcze się nie dokopałeś, to jest stronka : http://cycle-ergo.com/

gdzie możesz się wirtualnie dopasować do niektórych bardziej popularnych motocykli.

Fajna strona, ale w polsko-chinskich nie pomoze.

Widze jednak, ze Honda Shadow i Suzuki Intruder male sa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 178 (czyli 180 minus ;) ) wzrostu i dla mnie Intruderem jeździło się naprawdę klawo. Poza tym weź pod uwagę jeszcze jedną rzecz o której nie wiem czy koledzy wspomnieli. Im większe moto tym z reguły gorzej się prowadzi. Jeździłem też "mastodontem" chopperem ponad litrowym, co z tego że duży jak zwrotność w moim odczuciu to miało Titanica. Za małe moto oczywiście też niefajne ale nie przesadzaj.

 

Odnoszę wrazenie że szukasz 2oo pod kątem tego co inni powiedzą. Tylko że to TY a nie oni będziesz nawijał kilosy na sprzęcie i TOBIE ma być wygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę wrazenie że szukasz 2oo pod kątem tego co inni powiedzą. Tylko że to TY a nie oni będziesz nawijał kilosy na sprzęcie i TOBIE ma być wygodnie.

Już wcześniej pisałem - lubię to, co mi się podoba. Przykładowo szukam Forestera maks 2007 nie ze względu na cenę, a po prostu MY'08 mi się cholernie nie podoba - nawet jeśli właśnie dzięki temu modelowi Subaru znacznie skoczyła sprzedaż, bo lud lubi duże SUVy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.