Skocz do zawartości

Leon 3 dziwne ogłoszenie


gzes

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądając allegro znalazłem takie ogłoszenie. Czy tylko mi wydaje się ono dziwne?

 

http://allegro.pl/seat-leon-iii-fr-full-led-navi-skory-diesel-igla-i6452404140.html

 

Może ja się nie znam...co sądzicie na ten temat?

 

A co jest dziwnego w ogłoszeniu? Leon FR z 1,6 z 2013 roku za 60 tysi...

Mógł być jedynie walnięty - i założyli elementy w kolorze, może mieć skręcony licznik itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jest dziwnego w ogłoszeniu? Leon FR z 1,6 z 2013 roku za 60 tysi...

Mógł być jedynie walnięty - i założyli elementy w kolorze, może mieć skręcony licznik itp...

Wychodziły Leony 1,6 tdi w wersji FR?? :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa, o to chodzi. Może gdzieś były, w końcu FR to w zasadzie troche lepszy pakiet wyposażenia...

W Polsce i w Niemczech nie było możliwości skonfigurowania silnika 1,6tdi z pakietem wyposarzenia FR.

2. Kierownica - wszystkie FR-ki mają wypłaszczoną kierownice od dołu+czerwone przeszycia oprócz tego jednego...

Widać chłopaki z Daleszyc zapomnieli przy składaniu o tych drobnych szczegółach :facepalm:  :phi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaskakujący - do FR nie pasuje silnik (jedyny diesel w wersji FR to 2.0 TDI w dwóch wariantach mocy tj. 150 i 184 KM) i nie kojarzę, żeby wcześniej były słabsze FR. Do tego FR nie miał nigdy takich felg jak ten egzemplarz. Poza tym wszystko niby pasuje: fotele FR, wykończenie kokpitu  (ramka wokół nawiewów) FR, boczki drzwiowe FR, zderzak przedni FR, zderzak tylny FR. Ciekawe gdzie jest rozwiązanie tej zagadki - jakby się sprzeający wytłumaczył z nietypowego jak na tą wersję silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaskakujący - do FR nie pasuje silnik (jedyny diesel w wersji FR to 2.0 TDI w dwóch wariantach mocy tj. 150 i 184 KM) i nie kojarzę, żeby wcześniej były słabsze FR. Do tego FR nie miał nigdy takich felg jak ten egzemplarz. Poza tym wszystko niby pasuje: fotele FR, wykończenie kokpitu  (ramka wokół nawiewów) FR, boczki drzwiowe FR, zderzak przedni FR, zderzak tylny FR. Ciekawe gdzie jest rozwiązanie tej zagadki - jakby się sprzeający wytłumaczył z nietypowego jak na tą wersję silnika.

 

pewnie zamiast 4 tłoków sprawne są 3 stąd też i mniejsza pojemność :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 5 miesięcy później...

Zacząłem grzebać i znalazlem taki tekst:

 

"Jednym z producentów, który mocno postawił na LEDy jest Seat. Chociażby w modelu Leon już od wersji wyposażenia Style światła drogowe w technologii LED są standardem, za który nie musimy dopłacać ekstra."

 

Tez bylem przekonany ze to standard, jednak takich fr-ek bez led na allegro całkiem sporo:hmm:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten egzemplarz jest dodatkowo sprowadzony, a wyposażenie na różnych rynkach może się różnić. Poza tym to 2013r więc jeszcze z początków produkcji modelu.

BTW z boku wygląda jak A3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już ktoś napisał - np. Austrii, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii czasem nawet w FR trzeba było dopłacać za LEDy, więc może samochód pochodzi z któregoś z tych rynków. Nie wiem jak jest na innych rynkach. Generalnie w Polsce specyfikacja wersji FR jest dość hojna. IMO warto poszukać egzemplarza z LEDami - ja jestem zadowolony z tego jak to świeci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.