Skocz do zawartości

Podgrzewane manetki


FrugOs

Rekomendowane odpowiedzi

Macie?

Używacie?

Naszło mnie dziś rano, bo jadąc około 8 do roboty nieco mnie schłodziło ;] (czas wpiąć pierwszą podpinkę do kurtały) i dotarło do mnie, że cieplej to już było, a z jazdy na moto rezygnować nie zamierzam, więc...

 

Warto?

Które?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie?

Używacie?

Naszło mnie dziś rano, bo jadąc około 8 do roboty nieco mnie schłodziło ;] (czas wpiąć pierwszą podpinkę do kurtały) i dotarło do mnie, że cieplej to już było, a z jazdy na moto rezygnować nie zamierzam, więc...

 

Warto?

Które?

Mam teraz i w poprzednim też miałam.W obu przypadkach Oxfordy  :) Używam. :phi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie?

Używacie?

Naszło mnie dziś rano, bo jadąc około 8 do roboty nieco mnie schłodziło ;] (czas wpiąć pierwszą podpinkę do kurtały) i dotarło do mnie, że cieplej to już było, a z jazdy na moto rezygnować nie zamierzam, więc...

 

Warto?

Które?

Mam, używam, polecam ;). Tylko jak będziesz montował to podłącz po kluczyku/zapłonie żebyś sobie nie rozładował aku albo ktoś Ci nie włączył dla zgrywu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy tu polecają oxfordy... albo macie inną tolerancje termiczną albo wasze oxfordy działają dobrze. mam w skucie montowane 2 lata temu (nie znam modelu) ale to nieporozumienie, grzeją byle jak, wolno (po 10km jestem w pracy a one sa ledwo cieple - dalej nie testowałem bo nigdy nie mialem potrzeby zrobic dłuższego dystansu). nadają sie na temperatury 8+ ale już przy 0 albo poniżej nie ma mowy żeby użyć letnich rękawic - trza zimowe a i tak pi.dzi :(

porównuje to do daytonów, które miałem kiedyś w hondzie i tam jezdziłem w letnich rekawicach i jeszcze trza było skrecać temp bo było za ciepło

może moje są popsute albo coś źle zamontowane ale to porażka :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam w skucie montowane 2 lata temu (nie znam modelu) ale to nieporozumienie, grzeją byle jak, wolno (po 10km jestem w pracy a one sa ledwo cieple

może moje są popsute albo coś źle zamontowane ale to porażka :(

 

Jedyne, co mi przychodzi na myśl, to, że połączyłeś je szeregowo, skutkiem czego grzeją na 25% mocy...   :hmm:   albo masz manetki o dużej, wysokiej termoizolacyjności   :phi:

Edytowane przez romano11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy tu polecają oxfordy... albo macie inną tolerancje termiczną albo wasze oxfordy działają dobrze. mam w skucie montowane 2 lata temu (nie znam modelu) ale to nieporozumienie, grzeją byle jak, wolno (po 10km jestem w pracy a one sa ledwo cieple - dalej nie testowałem bo nigdy nie mialem potrzeby zrobic dłuższego dystansu). nadają sie na temperatury 8+ ale już przy 0 albo poniżej nie ma mowy żeby użyć letnich rękawic - trza zimowe a i tak pi.dzi :(

porównuje to do daytonów, które miałem kiedyś w hondzie i tam jezdziłem w letnich rekawicach i jeszcze trza było skrecać temp bo było za ciepło

może moje są popsute albo coś źle zamontowane ale to porażka :(

Moje oxfordy zachowują się dokładnie tak, jak Twoje w hondzie ;] sprawdziłam teraz wracając, 40% temp ( druga dioda od dołu :hmm:)​  rękawice w letniej wersji, grzały tak że zapociła mi się ręka :phi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może prądowo coś nie wyrabia. U mnie artyści w serwisie Suzuki podłączyli manetki po najmniejszej linii oporu pod cieniutki przewód od świateł pozycyjnych. W efekcie manetki ledwo ciepłe a przewód gorący. Po zmianie sposobu zasilania manetki grzeją jak trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Daytony, polecane mi przez kilka osób używających... Oxfordy ;] Podobno ich Oxfordy albo parzą albo ledwo grzeją. Nie wiem, nie porównywałem.

Tak czy siak przydały się jak z Bieszczad w ulewnym deszczu przy 8st przez 250km wracałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@alster Stary. ja o prądzie to wiem, ze jest ze ściany ;] gdzie mam z tym we wawie/okolicach podjechać żeby ktoś kumaty zerknął :ok:

 

Stąd stwierdzenie: "w serwisie mi montowali" nie stanowi absolutnie pewnika dobrze wykonanej pracy... ufać znaczy sprawdzać  :phi:

ej autoryzowany diler i serwis kawasaki, powinno sie miec zaufanie. tym bardziej w takiej kwestii. zakładam, ze w każdej maszynie żeby było dobrze podłącza sie manety w podobne, pewne miejsce a nie w kabel od kierunkowskazu :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Daytony, polecane mi przez kilka osób używających... Oxfordy ;] Podobno ich Oxfordy albo parzą albo ledwo grzeją. Nie wiem, nie porównywałem.

Tak czy siak przydały się jak z Bieszczad w ulewnym deszczu przy 8st przez 250km wracałem.

powiedz lepiej co ci się jeszcze podkładki przydało naszych porad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.