Skocz do zawartości

Buty damskie


Marysia

Rekomendowane odpowiedzi

Polecicie coś "neutralnego" damskiego - tj nie do końca sztywniaki... ale coś wystarczająco profi... na co spokojnie zaciągnę nogawkę od jeansów... Ostatnio sporo jest takich "pseudo-tenisówek" motocyklowych.... A może jakieś inne krótsze buty na moto?

 

P.S. jeżdżę grzecznie... do kombinezonu jeszcze chwilka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecicie coś "neutralnego" damskiego - tj nie do końca sztywniaki... ale coś wystarczająco profi... na co spokojnie zaciągnę nogawkę od jeansów... Ostatnio sporo jest takich "pseudo-tenisówek" motocyklowych.... A może jakieś inne krótsze buty na moto?

 

P.S. jeżdżę grzecznie... do kombinezonu jeszcze chwilka :)

 

Dla mnie buty, które są przed kostkę i w dodatku szmaciaki obniżają komfort psychiczny ;] nawet w upał jeżdżę w wysokich dziurkowanych i sztywnych.Buty przed kostkę służą do spacerów z psem :phi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie buty, które są przed kostkę i w dodatku szmaciaki obniżają komfort psychiczny ;] nawet w upał jeżdżę w wysokich dziurkowanych i sztywnych.Buty przed kostkę służą do spacerów z psem :phi:

 

Dusia - oczywiście mówię o butach za kostkę - obowiązkowo! Nie ma ulgi! Pisząc o tych "tenisówkach" miałam na myśli taki 3/4 ... za kostkę... Jakie masz buty - pochwal się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dusia - oczywiście mówię o butach za kostkę - obowiązkowo! Nie ma ulgi! Pisząc o tych "tenisówkach" miałam na myśli taki 3/4 ... za kostkę... Jakie masz buty - pochwal się...

letnie takie http://bikebox.pl/Alpinestars_SMX-6_Vented_Boot

na teraz http://mcsonline.pl/waterproof-boots-for-women-buty-dainese-siren-c2-d-wp-lady-38,c210,p15390,en.html

na zimę z goretexm http://www.moto-tour.com.pl/product-pol-63467-Buty-damskie-Daytona-Lady-Pilot-GTX-Gore-Tex.html :phi:  te daytony nie mają wyglądu, ale za to są sprawdzone w ciężkich warunkach :oki:

Edytowane przez Dusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kombi skórzane, jeansy wchodzą w buty, pozostałe ciuchy z gore lub letnie RST bez problemu naciągam na buty ;]

 

Koleżance chodziło o jeansy, a tych tak jak też zauważyłaś nie naciągnie, ale to nie problem, bo schowane do środka też fajnie wyglądają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżance chodziło o jeansy, a tych tak jak też zauważyłaś nie naciągnie, ale to nie problem, bo schowane do środka też fajnie wyglądają.

Wiem że chodziło o naciąganie,ale zapytała jakie mam buty więc jej napisałam :phi:  Jeansy naciągnę na Dainesy jak się uprę  ;l 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cholera... a jest coś uniwersalnego na sezon od maja do września dajmy na to? zakładając że może nie będę śmigać dalej niż po mieście... co wówczas brać? Bo już zgłupiałam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera... a jest coś uniwersalnego na sezon od maja do września dajmy na to? zakładając że może nie będę śmigać dalej niż po mieście... co wówczas brać? Bo już zgłupiałam...

Marysia, jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego. Jak kupisz na lato, te dziurkowane to trzeba do tego wozić przeciwdeszcze bo zawsze może złapać deszcz w sumie jeździłam w nich do zeszłego tygodnia :hmm: tylko nie da się ich naciągnąć na jeansy. Buty z np goretexem będą dobre tak do 25 stopni, ale już nie zmoknie Ci noga no i fajnie oddychają. Może takie http://www.lagunaseca.pl/product-pol-30873-Buty-Dainese-ST-FULCRUM-C2-GORETEX.html, ta firma robi bardzo zgrabne te buty :) musiałabyś zmierzyć sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marysia, jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego. Jak kupisz na lato, te dziurkowane to trzeba do tego wozić przeciwdeszcze bo zawsze może złapać deszcz w sumie jeździłam w nich do zeszłego tygodnia :hmm: tylko nie da się ich naciągnąć na jeansy. Buty z np goretexem będą dobre tak do 25 stopni, ale już nie zmoknie Ci noga no i fajnie oddychają. Może takie http://www.lagunaseca.pl/product-pol-30873-Buty-Dainese-ST-FULCRUM-C2-GORETEX.html, ta firma robi bardzo zgrabne te buty :) musiałabyś zmierzyć sobie.

 

Cholera trochę koszą ceną... wiesz... ja raczej będę jeździć jak jest 15C+.... no ewentualnie sporadycznie ok. 10C ... ale to jest tylko 5km... więc ... przezyje... nad butami na hardcorowe warunki zastanowię się jak znajdę partnera do jazdy na dłuższe trasy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera trochę koszą ceną... wiesz... ja raczej będę jeździć jak jest 15C+.... no ewentualnie sporadycznie ok. 10C ... ale to jest tylko 5km... więc ... przezyje... nad butami na hardcorowe warunki zastanowię się jak znajdę partnera do jazdy na dłuższe trasy :)

 

Ewka ma do sprzedania buty prawie nowe, tylko nr 39 nie wiem jaki masz? Za jakieś chyba 500 zł nie pamiętam dokładnie.NIe z gore, ale też przyzwoita membrana ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie problem bo mam 37.

 

No to nie wiem, ja się nauczyłam że kupowanie czegoś na "chwilę" wychodzi drogo bo kupuje się dwa razy :skromny:  Zastanów się jaką kurtkę do tych jeansów dobierzesz i może buty same się dopasują :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Mam całkiem sporo rzeczy, także w babskich rozmiarach - kaski, kurtki, spodnie, buty...

Jeśli będziesz czegoś potrzebować to jutro sprawdzę czy jest coś z rozmiaru 37, zrobię foto, i mogę wysłać albo na maila albo MMSem

 

To jak będziesz miał coś w 37 daj znać na prv - chociaż w sumie preferuję zakupy z przymierzaniem - zwłaszcza jeśli chodzi o buty :) no ale może będziesz miał jakąś perełkę. PS. Nówki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera trochę koszą ceną... wiesz... ja raczej będę jeździć jak jest 15C+.... no ewentualnie sporadycznie ok. 10C ... ale to jest tylko 5km... więc ... przezyje... nad butami na hardcorowe warunki zastanowię się jak znajdę partnera do jazdy na dłuższe trasy :)

a nie mozesz kupic zwyklych wysokich skorzanych motocyklowych? jakis alpinek czy dayton? które będą wygodne i akceptowalne cenowo? chcesz jezdzic jak jest cieplo wiec nie zmarzniesz. a do lata daleko i albo znajdziesz inne albo zostaniesz przy tych.

http://intermotors.pl/20-buty-motocyklowe#/rozmiar-37

Edytowane przez DennisSC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera... a jest coś uniwersalnego na sezon od maja do września dajmy na to? zakładając że może nie będę śmigać dalej niż po mieście... co wówczas brać? Bo już zgłupiałam...

 

Posluchaj rady kolezanki i wez ta Daytona'e, ja Ci ja rowniez polecam, sa modele, gdzie bedziesz o 6 cm wyzsza  = Supersexy !  ;/   

Jezeli juz Maja byc universalne, to rowniez Gore-Tex.

 

Tak apropo botow do chodzenia ile masz ? A na moto tylko jedne ? :phi:

 

NA moto niema ciuchow uniwersalnych, dopasowujesz do pogody i temperatury.

 

;)

Edytowane przez andy7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Koleżance chodziło o jeansy, a tych tak jak też zauważyłaś nie naciągnie, ale to nie problem, bo schowane do środka też fajnie wyglądają.

Ja mam motocyklowe jeansy i bez problemu nogawka jest na butach. Nie lubię ich upychać w bucie.... Więc jednak można ....

Edytowane przez Stella
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.