Skocz do zawartości

Honda Accord VIII a gaz


ktosiek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Poszukuję takiego auta, jak silniki benzynowe znoszą gaz bo jest trochę używek z taką kombinacją ? Na co zwrócić uwagę przy zakupie 8 ?

 

Lepsza odpowiedź uzyskasz na forum LPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogadaj z @@Macioman on zdaje sie ma zagazowanego Accordeona w Krakowie. Wiec moze cos doradzi albo odradzi ;)

 

 

Ano mam ;) Jak zakładać to w Joanna, wtryski HANA, reduktor ACR czerwony, musiałbym posprawdzać. Auto pomodzone a śmiga na LPG bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak K24A3 i Z3 ztcp. Roznice sa ztcp kosmetyczne, Chodzilo o zachowanie K serii. Bo 2.0 miedzy 7 i 8 gen mimo pojemnosci i mocy jest juz kompletnie innym silnikiem bo zniknela K seria na rzecz R.

Duzo wieksze niz kosmetyczne. Zaczynajac od plastikowego kolektora dolotowego i zintegrowanego z glowica wydechowego w Z3, to jeszcze nie ma vteca na walku wydechowym. Takze tych roznic konstrukcyjnych to jest naprawde sporo. Ale jak to wplywa na gazowalnosc to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Duzo wieksze niz kosmetyczne. Zaczynajac od plastikowego kolektora dolotowego i zintegrowanego z glowica wydechowego w Z3, to jeszcze nie ma vteca na walku wydechowym. Takze tych roznic konstrukcyjnych to jest naprawde sporo. Ale jak to wplywa na gazowalnosc to nie wiem.

 

Accord CU2 nie ma vteca na wydechu ? O_O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie ma :) Sam nie wierzylem az nie zdjalem pokrywy zaworow. Co wiecej - nie ma nawet oddzielnych krzywek na oba zawory tylko jedna duza. Oszczednosc :)

 

Tu akurat na przykladzie Civa SI ale kazde K24 teraz ma tak samo:

http://www.focusst.org/forum/attachments/focus-st-vs-competition/21493d1380838570-honda-civic-si-focus-st-comparison-camremoval1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.