Skocz do zawartości

Mini na testy


prawoimotoryzacja

Rekomendowane odpowiedzi

Postawiłem na clubmana w wersji S. Dobry wybór, czy brać inny model? Nigdy wcześniej nie jeździłem mini. Zwykle wydaje się zbyt male,a countryman jest juz stary? Czy brać cooper works?

Zwykłe Mini bardzo już urosło - takie weź. A dokładniej dwulitrowego Cooper S. JCW to fabrycznie tuningowany Cooper S, do codziennej jazdy będzie zbyt twardy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postawiłem na clubmana w wersji S. Dobry wybór, czy brać inny model? Nigdy wcześniej nie jeździłem mini. Zwykle wydaje się zbyt male,a countryman jest juz stary? Czy brać cooper works?

 

Nowy Clubman nie ma w tej chwili wersji JCW. IMO w Mini przepłacasz za "styl", auto zbyt mało oferuje w stosunku do ceny... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeździł ktoś nowymi mini?

Testował :)

Mini cooper s

Zbiera się fajnie, strzela z wydechu tez :)

Zależy czego oczekujesz od auta.

Ma dość specyficzna charakterystykę -duża moc , napęd na przód, a właściwie przeciążony przod ;)

Mi to nie przypadło do gustu.

Nie jeździłem podczas deszczu - chyba całe szczęście .

Imo lepiej poszukać czegoś 4x4 z podobna mocą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testował :)

Mini cooper s

Zbiera się fajnie, strzela z wydechu tez :)

Zależy czego oczekujesz od auta.

Ma dość specyficzna charakterystykę -duża moc , napęd na przód, a właściwie przeciążony przod ;)

Mi to nie przypadło do gustu.

Nie jeździłem podczas deszczu - chyba całe szczęście .

Imo lepiej poszukać czegoś 4x4 z podobna mocą

Tez miałem mieć na jazdy w wersji S, ale był akurat event Mini Clubmana i otrzymałem wersję D, ale jazdę wersja S tez wykonałem. Zaskoczyło mnie nie tylko prowadzenie, jakość i świetny design, ale przede wszystkim to jak to auto jest uniwersalne i jak harmonijnie się prowadzi. W trasie jest bardzo komfortowe, a jak się chce pocisnac w trybie sport daje dużo frajdy z jazdy. Spalanie również dosyć niskie.

Fajne smaczki stylistyczne.

https://m.facebook.com/prawoimotoryzacja/photos/a.1777004485876080.1073741830.1752392311670631/1792686197641242/?type=3&source=48

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

A kak z wyciszeniem. Ktorym mini mialem okazje wracac z Wa-wy: betonowy zawiast i nieprzyzwoicie glosne. Ake szedl jak gokart po sznurku to fakt

Clubman ma bardzo harmonijne zawieszenie, które zapewnią taki sam komfort jak to w golfie, a do tego prowadzi się bardziej komfortowo. Sama praca zawieszenia jest bardzo szybka i cicha podczas jazdy po drogach o gorszej jakości. Wyciszenie takie jak w golfie. Najbardziej mnie zachwyciła jakość wykonania i dbałość o detale. Zamiast bmw 1 stawiam na Cubmana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy Clubman nie ma w tej chwili wersji JCW. IMO w Mini przepłacasz za "styl", auto zbyt mało oferuje w stosunku do ceny... 

Ależ owszem to oczywiste i każdy zdaje sobie z tego sprawę, że dużo dopłaca za znaczek i nic więcej. W tej generacji to i tak jest dużo lepiej niż w poprzednich, w przypadku których cena była jak za samochód klasy D, a jakość wykończenia jak w samochodzie klasy B. Mnie to kilka lat temu odrzuciło jak wsiadłem do Mini.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś uwagi do moich wrażeń?

Duzo słów i w sumie nic nie wiadomo. Żeby zaciekawić czytelnika musisz oferować cos, czego nie znajdzie gdzieś indziej. Cos oryginalnego. Gdybys np. przetestował czy ten samochód pływa albo czy da sie w nim założyć gąsienice. Ale tak to nie wiem po co to. Przejechałeś sie samochodem i chcesz to obwieścić całemu światu. W jakim celu? Myślisz ze Twoja opinia o tym samochodzie ma jakiekolwiek znaczenie? Troche mi to przypomina blog jednego z juz nie udzielających sie ludzi na forum - autotesty czy jak mu tam było. Żeby im dali najbardziej rozklekotanego złoma to i tak w teście okazuje sie ze jest to super samochód. Zero szczerości. Zero innowacyjności. Zastanów wiec sie jaki jest Twój cel pisania tego bloga.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałeś, czy tylko rzuciłes okiem?

Zmusilem sie do przeczytania. To nic nie wnosi do tematu. Czyta sie ciezko, jest dlugie i kazdy opis jest taki sam kazdy samochod Ci sie podoba a zdjecia malo zachecajace. Ot opis jaki tysiace w necie. Musisz popracowac nad czyms co wyrozni te opisy. Oczywiscie samo w sobie to fajne, ze zamiast pic czy plaic testujesz auta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postawiłem na clubmana w wersji S. Dobry wybór, czy brać inny model? Nigdy wcześniej nie jeździłem mini. Zwykle wydaje się zbyt male,a countryman jest juz stary? Czy brać cooper works?

 

 

Mini fajne, countryman kupa. Miałam przez kilka dni w wersji "S" i generalnie jedno, wielkie rozczarowanie.   :oslabiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@, takiej abstrakcji nie mam zamiaru uprawiać.

Faktem jest, że na początku istnienia bloga nie można jechać po całości z autami, także jakieś mniejsze mankamenty się pomija.

Największy problem miałem z Volvo, bo pierwotnie nie dostałem zgody na publikację.

Faktycznie obiektywnych redzie jest mało, żeby można było poznać wszelkie wady.

Zachar o wielu wadach nie wspomina. Fajnie się go ogląda, ale też brakuje konkretów. Podobnie Marekdrives.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmusilem sie do przeczytania. To nic nie wnosi do tematu. Czyta sie ciezko, jest dlugie i kazdy opis jest taki sam kazdy samochod Ci sie podoba a zdjecia malo zachecajace. Ot opis jaki tysiace w necie. Musisz popracowac nad czyms co wyrozni te opisy. Oczywiscie samo w sobie to fajne, ze zamiast pic czy plaic testujesz auta.

Szukam czegoś nowego dla siebie i testy są przy okazji.

Ok, postaram się zacząć bardziej streszczać i zwracać uwagę na punkty charakterystyczne danego samochodu.

Zastanawiam się nad wprowadzeniem jakiejś punktacji.

A zdjęcia na fb z krótkim opisem danego samochodu mogą być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Ci napisać test? :phi: 

 

Słabowity silnik, nie czuć deklarowanej mocy, skrzynia automatyczna, która nie wie czego chce, wnętrze wygląda dobrze do momentu kiedy się nie usiądzie i nie stara czegoś zrobić w samochodzie, twardy zawias, który telepie budą na każdej nierówności a przy ostrej jeździe okazuje się być niewydolny.

 

Dla nie jedynym plusem jest wygląd samochodu, bo jest bardzo ładny.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Ci napisać test? :phi:

Słabowity silnik, nie czuć deklarowanej mocy, skrzynia automatyczna, która nie wie czego chce, wnętrze wygląda dobrze do momentu kiedy się nie usiądzie i nie stara czegoś zrobić w samochodzie, twardy zawias, który telepie budą na każdej nierówności a przy ostrej jeździe okazuje się być niewydolny.

Dla nie jedynym plusem jest wygląd samochodu, bo jest bardzo ładny.

Piszesz o NOWYM Clubmanie 2016?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze wyraźnie że o countrymanie.

Clubman to już wyjątkowa stylistyczna kupa :pukpuk:

Czyli Odpowiadasz nie na temat ;]

Teraz wchodzi nowy countryman. Stary miał ciekawa stylistykę i sporo miejsca w środku, ale więcej o nim powiedzieć moe mogę, bo nie jeździłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poście Twoim pojawiła się wzmianka o Countrymanie wiec o nim piszę ale jeżeli Counrtyman nie jest tematem tematu to racz nie wspominać w przyszłości o rzeczach, o których piszesz ale jednak nie chcesz aby pisano. ;]

Prościej jednak będzie jeżeli przeczytasz swoje odpowiedzi na moje pytania, ponieważ od kilku postów odpowiadasz nie na temat ;)

Ale spoko, bo starym countrymanem nie jeździłem, a nowego tez będę chciał sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Ci napisać test? :phi:

Słabowity silnik, nie czuć deklarowanej mocy, skrzynia automatyczna, która nie wie czego chce, wnętrze wygląda dobrze do momentu kiedy się nie usiądzie i nie stara czegoś zrobić w samochodzie, twardy zawias, który telepie budą na każdej nierówności a przy ostrej jeździe okazuje się być niewydolny.

Dla nie jedynym plusem jest wygląd samochodu, bo jest bardzo ładny.

I taka opinie chętnie bym przeczytał na blogu. Przynajmniej jest inna od wszechobecnych zachwytów.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I taka opinie chętnie bym przeczytał na blogu. Przynajmniej jest inna od wszechobecnych zachwytów.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Trzeba trafić na taki samochód, to raz, a dwa, dostan po takiej opinii jeszcze jeszcze jakiś samochód id danego producenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba trafić na taki samochód, to raz, a dwa, dostan po takiej opinii jeszcze jeszcze jakiś samochód id danego producenta.

 

Czyli potwierdzasz że Twoim celem jest pisanie fałszywych opinii po to by producenci dawali Ci samochody do przejechania się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym chetnie fałszował jakby mi dawali fajne fury do jeżdzenia ;)

W żadnej gazecie i żadnym teście nie przeczyta się, że nowe fiaty tipo śmierdzą jak chińskie trampki, że klapa bagażnika i drzwi w nowej Giulii wydają dźwięk jak z fiata panda, że światła ksenonowe w kia sportage i golfie 6 z początku produkcji drżą na nierównościach, o walacym tylnym zawieszeniu w volvo v40 cc, o śmierdzącym wnetrzu modeli i30, o osłonie przeciwsłonecznej w Lexusie Nx wkonanej z nałożonej frotowej skarpety, o tylnych drzwiach gorszej jakości w golfie 7 i sportsvan, o zbyt impulsywnym esp w kia sportage, itd. ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W żadnej gazecie i żadnym teście nie przeczyta się, że nowe fiaty tipo śmierdzą jak chińskie trampki, że klapa bagażnika i drzwi w nowej Giulii wydają dźwięk jak z fiata panda, że światła ksenonowe w kia sportage i golfie 6 z początku produkcji drżą na nierównościach, o walacym tylnym zawieszeniu w volvo v40 cc, o śmierdzącym wnetrzu modeli i30, o osłonie przeciwsłonecznej w Lexusie Nx wkonanej z nałożonej frotowej skarpety, o tylnych drzwiach gorszej jakości w golfie 7 i sportsvan, o zbyt impulsywnym esp w kia sportage, itd. ..

To ty zacznij o tym pisac. Bedziesz przynajmniej oryginalny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postawiłem na clubmana w wersji S. Dobry wybór, czy brać inny model? Nigdy wcześniej nie jeździłem mini. Zwykle wydaje się zbyt male,a countryman jest juz stary? Czy brać cooper works?

 

A nie myślałeś o czymś męskim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam czegoś nowego dla siebie i testy są przy okazji.

Ok, postaram się zacząć bardziej streszczać i zwracać uwagę na punkty charakterystyczne danego samochodu.

Zastanawiam się nad wprowadzeniem jakiejś punktacji.

A zdjęcia na fb z krótkim opisem danego samochodu mogą być?

Punkty, gwiazki sa srednie IMO. Zobacz jakie zdjecia na insta wrzuca zachar off sa bardzo fajne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.