Skocz do zawartości

Światła w 126p z 1999 roku TOWN


Rekomendowane odpowiedzi

Kolega odkupił od rodziny malucha po długoletnim postoju. Po wstępnym ogarnięciu mechaniki (silnik, hamulce) zauważyliśmy problem ze światłami. Po włączeniu pozycyjnych wszystko jest jak powinno. Włączenie świateł mijania wyłącza wszystko co powinno świecić na pozycyjnych (są tylko same mijania) Nie zaglądałem jeszcze w kable, bo już było późno. W książce obsługi mam schematy, więc zacznę po kolei sprawdzać instalację. Może ktoś już się z czymś takim spotkał i podpowie gdzie szukać przyczyny problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Kolega odkupił od rodziny malucha po długoletnim postoju. Po wstępnym ogarnięciu mechaniki (silnik, hamulce) zauważyliśmy problem ze światłami. Po włączeniu pozycyjnych wszystko jest jak powinno. Włączenie świateł mijania wyłącza wszystko co powinno świecić na pozycyjnych (są tylko same mijania) Nie zaglądałem jeszcze w kable, bo już było późno. W książce obsługi mam schematy, więc zacznę po kolei sprawdzać instalację. Może ktoś już się z czymś takim spotkał i podpowie gdzie szukać przyczyny problemu?

 

Miałem to samo, z tym że w trasie, bez schematów, więc musiałem działać na miejscu. Zacząłem od bezpieczników - ok, później tylne lampy i tutaj bingo, jeden kabelek się lekko obluzował i powodował takie spięcie, po oczyszczeniu i dokręceniu wszystko wróciło do normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.