Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK - spam wątek


Iron

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj rano było -0.5 za oknem , a dzisiaj +14 w cieniu , może będzie jednak jeszcze polska złota jesień :oki:

Może ... czas zmienić oponki na zimowe  :phi:  tym bardziej, że nowe z kompletem felg-alu od SABA 9-3 czekają  ;].

 

PS... czy tylko mi przestała działać antena GPS w Fiacie? .... nie może odnaleźć satelitów :facepalm:

Edytowane przez Lisek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to podsumowali nam Cromę, w wadach "spora awaryjność". Uwielbiam takie sformułowania, co wam się ostatnio popsuło? 

 

http://www.auto-swiat.pl/uzywane/gdy-licza-sie-wiek-i-cena-przeglad-aut-klasy-sredniej-za-15-tys-zl/28edn5

w ciągu 5 lat i 100k km

zamek tylnej klapy, 1x silniczek wycieraczki, zamek tylnych drzwi, 2x klamki wewnętrzne, utleniła się farba z relingów, 2x kompresor klimy wymieniałem, regenerowałem wtryskiwacze. 4x wymieniałem wąż od IC bo jakiś sierściuch go sobie upodobał i mimo kostek wc i sierści psa pod maską z pasją jedn wąż i wygłuszenie maski obżera :]

 

w tej chwili ok 150k km i jak croma wróci z niemiec idzie do serwisu bo znów rzuca palenie wiec pewnie wtryskiwacze znów.

 

Z zawieszenia łaczniki stabilizatorów, gumy stabilizatora >>obie części błedna diagnoza bo tłukło się łożysko amortyzatora albo poduszka, po wymianie kpl stukanie ustało, jakieś 20k km temu coś z tyłu było wymienione, ale nie dogadałem się z mechanikiem jaka część dokładnie, a że kosztowało to grosze to olałem dociekanie.

Edytowane przez kox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ostatnim czasie: wahacz poprzeczny tył, łączniki stabilizatorów po raz 2 .

chłodnica klimy.

 

Szykują się hamulce z tyłu.

 

Silnik - odpukać - cisza.

 

Za czasów gwarancji trochę było. Ale tym się nie martwiłem.

 

A co do tekstu - ciężka odsprzedaż. Z tego co pisali nasi koledzy -  większych problemów  ze zbytem nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Szykują się hamulce z tyłu.

o eksploatacji nie piszemy, bo klocki przód juz chyba 2x robiłem, tył też wymieniany.

Z jednej strony, niby drobne a mega wkurzające awarie, a z drugiej, jezdzie miesiąc Leonem II ojca i się nie odnajduję w tym aucie i czekam aż do mnie Croma wróci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na mrozie ( których ostatnio brak ) - zaczyna palić jakby na 3 gary - ale to od nowości. Ale to kilku z nas opisywało.

na mega mrozach - ok 5 se6 sek i już OK.

ALe zawsze odpalał.

 

Dymi tylko podczas odpalania - ale to losowo - raz na błękitno  raz  wcale.

Czasem się zakrztusi przy odpalaniu

 

To moje objawy praktycznie od początku.

 

PS

wyrazy połączone w opisie - a w edycji wszystko w porządku.

Jakieś problemy z forum?

Edytowane przez Bzyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:ksiadz: przeglądając ogłoszenia: Śliczny Opel Astra z bardzo dynamicznym silnikiem 1,9 o mocy 150KM!!! 

Auto sprowadzone z Niemiec

Najlepsza jednostka napędowa 1.9 Diesel 150 PS niezawodna jednostka idealnie sprawdza się do instalacji LPG

 

chyba będę montował :lol:

tu odnośnik http://otomoto.pl/oferta/opel-astra-opc-niemcy-150km-1-9-diesel-sport-ID6yAKGB.html

 

wczytując się w ogłoszenie gość zapętlił się z przebiegiem powiększając zdjęcie można odczytać ponad 212tyś

Edytowane przez jaro190
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnie - problemy z odpalaniem, dymienie, wzrost spalania to takie najczęstsze przypadki.

 

U mnie 210 tysięc i czuje że sie powoli kończą - zaczął dymić pod obciążeniem. 

 

Ile taka regeneracja kosztuje? Lub może konkretniej - ile Ciebie kosztowała? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.