Skocz do zawartości

Wkrętarkę polećcie bateryjną


mar00ha_

Rekomendowane odpowiedzi

Tanią. 

Wymagania: sprzęgło, dwa kierunki obrotów, siły na tyle, żeby dało się wiercić w drewnie i wkręty w drewno wkręcać, bateria żeby choć z 3 godziny pochodziła.

 

Tanią, bo przy moim używaniu, zanim będę potrzebował kolejny raz (akurat teraz do skręcania mebli), to baterie padną na amen - tak mam z poprzednią wkrętarką.

 

 

 

mar00ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tanią. 

Wymagania: sprzęgło, dwa kierunki obrotów, siły na tyle, żeby dało się wiercić w drewnie i wkręty w drewno wkręcać, bateria żeby choć z 3 godziny pochodziła.

 

Tanią, bo przy moim używaniu, zanim będę potrzebował kolejny raz (akurat teraz do skręcania mebli), to baterie padną na amen - tak mam z poprzednią wkrętarką.

 

 

 

mar00ha

 

Obawiam się, że 3 godziny pracy to ma raczej wkrętarka sieciowa. Teraz są chyba w lidlu lub w biedrze za 80 zł.

No chyba, że będzie to praca bardzo przerywana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tanią. 

Wymagania: sprzęgło, dwa kierunki obrotów, siły na tyle, żeby dało się wiercić w drewnie i wkręty w drewno wkręcać, bateria żeby choć z 3 godziny pochodziła.

 

Tanią, bo przy moim używaniu, zanim będę potrzebował kolejny raz (akurat teraz do skręcania mebli), to baterie padną na amen - tak mam z poprzednią wkrętarką.

 

 

 

mar00ha

Nie wiem, co znaczy tania.

Poprzednio tez miałem tak, że bateria z nudów umarła.

Teraz używam Bosch'a PSR 1080 LI

Mała, w miarę mocna, w komplecie dwa AQ LI

Dałem coś ok 350 zł w jakiejś promocji w OBI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, co znaczy tania.

Poprzednio tez miałem tak, że bateria z nudów umarła.

Teraz używam Bosch'a PSR 1080 LI

Mała, w miarę mocna, w komplecie dwa AQ LI

Dałem coś ok 350 zł w jakiejś promocji w OBI

Dobrą cenę dałeś. Patrzę na Ceneo, a tam 500 lub 620 (jeszcze nie wiem czym się różnią).

mar00ha

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrą cenę dałeś. Patrzę na Ceneo, a tam 500 lub 620 (jeszcze nie wiem czym się różnią).

mar00ha

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Na allegro ok 350. Większośc widze z jednym AQ

Tu masz z dwoma: http://allegro.pl/wkretarka-wiertarka-bosch-psr-1080-li-2-2x-bateria-i6090561732.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tanią.

Wymagania: sprzęgło, dwa kierunki obrotów, siły na tyle, żeby dało się wiercić w drewnie i wkręty w drewno wkręcać, bateria żeby choć z 3 godziny pochodziła.

Tanią, bo przy moim używaniu, zanim będę potrzebował kolejny raz (akurat teraz do skręcania mebli), to baterie padną na amen - tak mam z poprzednią wkrętarką.

mar00ha

Kupiłem wczoraj tacie w Juli. 18V Li. Z jednym aku jest teraz w promocji za 199. W ręku wygląda nieźle. Nie jest to bosch ale i cena nie ta. Sam używam Boscha 10.8 Li niebieskiego. Inny pieniądz ale Wwarta każdej złotówki. Działa bez zarzutu od 4 lat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo polecam black decker z Casto, najtańszy model co miał 2 baterie obroty prawo lewo i 2 prędkości obrotowe (wiercenie, wkrecanie), działa dużo lepiej niż służbowa hitachi, jedną i drugą mamy 3 lata już

nieraz sprzęt leży nieużywany przez 2 miesiące i baterie nie padają, podczas pracy takiej jak np. skręcanie mebli to napewno znacznie dłużej pochodzi niż 3 godziny

cena chyba kolo 300 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tanią. 

Wymagania: sprzęgło, dwa kierunki obrotów, siły na tyle, żeby dało się wiercić w drewnie i wkręty w drewno wkręcać, bateria żeby choć z 3 godziny pochodziła.

Tanią, bo przy moim używaniu, zanim będę potrzebował kolejny raz (akurat teraz do skręcania mebli), to baterie padną na amen - tak mam z poprzednią wkrętarką

 

jesli na raz, to lepiej pozyczyc. zakladam, ze nie zapsujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tanią. 

Wymagania: sprzęgło, dwa kierunki obrotów, siły na tyle, żeby dało się wiercić w drewnie i wkręty w drewno wkręcać, bateria żeby choć z 3 godziny pochodziła.

 

Tanią, bo przy moim używaniu, zanim będę potrzebował kolejny raz (akurat teraz do skręcania mebli), to baterie padną na amen - tak mam z poprzednią wkrętarką.

 

 

 

mar00ha

Taka jest najlepsza     ;]

http://allegro.pl/skil-wiertarko-wkretarka-sieciowa-6221-energy-i6525938753.html

Zawsze naładowana i działa do wyczerpania operatora     ;]    Najlepszy zakup do domu, mam polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka jest najlepsza     ;]

http://allegro.pl/skil-wiertarko-wkretarka-sieciowa-6221-energy-i6525938753.html

Zawsze naładowana i działa do wyczerpania operatora     ;]    Najlepszy zakup do domu, mam polecam.

 

mielismy Skilla sieciowego w firmie i padla po kilku dniach - wymieniona od reki na inna. no i ta druga rowniez padla bardzo szybko. oddana do sklepu i zwrot siana, bo nie mieli juz wiecej sztuk. ale to chyba byl jakis tanimodel, bo byla wyjatkowo slaba, a ta co pokazales jest ok - mocna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mielismy Skilla sieciowego w firmie i padla po kilku dniach - wymieniona od reki na inna. no i ta druga rowniez padla bardzo szybko. oddana do sklepu i zwrot siana, bo nie mieli juz wiecej sztuk. ale to chyba byl jakis tanimodel, bo byla wyjatkowo slaba, a ta co pokazales jest ok - mocna.

Moja ma ze 2-3 lata i działa. Ostatnio lekko nie miała wkręcałem 10 cm wkręty w belki     ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to BOSCH to jakiś bóg?

Taka sobie marka, robi dużo i różnych jakościowo rzeczy. I porządne i chłamu totalnego też się nie brzydzi produkować.

Skrót myślowy do niebieskiego boscha, którego używam. W porównaniu do budżetówki z Juli jest to co najmniej biskup :) Na pewno przyzwoity sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do skrecania mebli to nie lepszy bylby elektryczny wkretak-srubokret zamiast wkretarki-wiertarki?

Tapatalked

Jakoś nie mam zaufania do mocy tych małych wkrętaków.

mar00ha

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie mam zaufania do mocy tych małych wkrętaków.

mar00ha

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Powiem Tobie, ze takie cos naprawde ma sporo pary i jest wygodne w uzyciu.

 

i-bosch-ixo-v-06039a8020.jpg?=9c9a1

http://www.ceneo.pl/37841629#mh=D5i5OaSZ52005bosch2bivf6gPstnzb5jSSUXRcyEkyhOQpTqyMneQmHCoBJvUqmQ3LFnZ8moG5mEMcA5gjfE1PGu1r15gW1jUsV-i4fk9XSHc7lpnqSXfXH2Aa311v1LkAu-PCNdYGbIhEMt6zPeq7Htm82lYEYrJVCqVhamsIiyvlAo2eki_xc6EZqdALE0khFnSew2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może przypadek. Mojemu ojcu nagminnie wysiadają elektrosprzety parkside z Lidla, z kolei kumpel z pracy tylko takie posiada i zachwala ;]

 

Gość który montował u mnie drzwi od 3 lat używa wkrętarki Parkside, poza zdechniętą baterią wszystko bangla jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość który montował u mnie drzwi od 3 lat używa wkrętarki Parkside, poza zdechniętą baterią wszystko bangla jak należy.

 

Nie widziałem nigdy wkrętarki w której padł by napęd. Padają akumulatory, obudowy, ale napędy - nie zdarza się. Doskonale to widać na złomach sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem nigdy wkrętarki w której padł by napęd. Padają akumulatory, obudowy, ale napędy - nie zdarza się. Doskonale to widać na złomach sprzętu.

 

4ry takie same wkretarki. maja 10, 8, 5, 4 lata. uzywane w warsztacie slusarskim. kreca lacznie po 1-2h na dobe. wiercenie w INOXie, alu, gwintowanie, itp. zeby to jakos policzyc, to razem pracowaly 23 lata.w tym czasie wymienione bylo: 13 silniczkow (wypada, ze co ~1,5 roku trzeba wymienic), 5 przyciskow-regulatorow obrotow (wypada, ze co 4 lata wymiana), 2 przekladnie, 2 uchwyty-futerka i padlo 7 akumulatorow - zakladam, ze te najstarsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrą cenę dałeś. Patrzę na Ceneo, a tam 500 lub 620 (jeszcze nie wiem czym się różnią).

mar00ha

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Specjalnie dla Ciebie, promocja w OBI do 13 października 5e6365f29c9d93600c039f379efa0642.jpg

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem nigdy wkrętarki w której padł by napęd. Padają akumulatory, obudowy, ale napędy - nie zdarza się. Doskonale to widać na złomach sprzętu.

To musze mieć zdolnego sąsiada bo niedawno zerwał sprzęgło podczas wiercenia w metalu w Makicie, wiertło chyba 6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tanią. 

Wymagania: sprzęgło, dwa kierunki obrotów, siły na tyle, żeby dało się wiercić w drewnie i wkręty w drewno wkręcać, bateria żeby choć z 3 godziny pochodziła.

 

Tanią, bo przy moim używaniu, zanim będę potrzebował kolejny raz (akurat teraz do skręcania mebli), to baterie padną na amen - tak mam z poprzednią wkrętarką.

 

 

 

mar00ha

 

 

Idz do Biedry, za 79,99 jest wkrętarka sieciowa 280W. Kabel 6m.

Taka wkrętarka jest lekka (bo nie ma akumulatora), ma moc 5X większą od akumulatorowej i nigdy się nie wyczerpie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem.Faktycznie lekka.

Jedyne co mnie zastanowiło/powstrzymało przed zakupem to napis na niej - moment 25Nm .I nie wiem czy wystarczy to do wkręcanie większych śrób.Dodatkowo jeden bieg tylko.

A moze jestem w błedzie i powinienem sobie zafundowac takie cos do sporadycznej dłubaniny.Mam prąd na działce wiec mobilnośc schodzi na drugi plan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem.Faktycznie lekka.

Jedyne co mnie zastanowiło/powstrzymało przed zakupem to napis na niej - moment 25Nm .I nie wiem czy wystarczy to do wkręcanie większych śrób.Dodatkowo jeden bieg tylko.

A moze jestem w błedzie i powinienem sobie zafundowac takie cos do sporadycznej dłubaniny.Mam prąd na działce wiec mobilnośc schodzi na drugi plan

 

Mój Bosch ma 38Nm i 2 biegi, ale do większości mebli ustawiam połowę na pierwszym biegu, bo przy pracy na maksa potrafi z rozpędu przewiercić płytę meblową konfirmatą na wylot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tanią.

Wymagania: sprzęgło, dwa kierunki obrotów, siły na tyle, żeby dało się wiercić w drewnie i wkręty w drewno wkręcać, bateria żeby choć z 3 godziny pochodziła.

Tanią, bo przy moim używaniu, zanim będę potrzebował kolejny raz (akurat teraz do skręcania mebli), to baterie padną na amen - tak mam z poprzednią wkrętarką.

mar00ha

jak tanią i na meble, to wystarczy Ci coś w rodzaju 10.8V parkside'a za 150zl. U mnie taka robi (sporadycznie, choć nie ma lekko, jak już zaczynam) od jakichś 3-3.5 lat i nie chce się zepsuć. Momentu ma aż nadto - prędzej łeb zerwiesz (nie dotyczy większych ciesielskich imbusów/torxów), niż zabraknie. No chyba, że lubisz wydawać kasę na bosche i makity - ja też czasem lubię, ale zależy na co. Dziś np. frezarka górnowrzecionowa parkside'a zaliczyła pół dnia frezowania w buku, aż się zagrzała. Wciąż działa. To są proste narzędzia - do użytku domowego z reguły nie trzeba nic lepszego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mogę potwierdzić. Mam pierwsze IXO, kupione na wyprzedaży... Kręci jak głupia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah wykrakalem. Wkretarka siadła. W zwiazku z tym pytanie: czy taki zestaw jest warty te 700zl:

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6500004332

Zastosowanie domowe.

 

RYOBI do domu na bank wystarczy z nawiązką :) Ta wkrętarka ma specyfikację bardzo dobrą, ale chyba tylko jedna bateria w zestawie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RYOBI do domu na bank wystarczy z nawiązką :) Ta wkrętarka ma specyfikację bardzo dobrą, ale chyba tylko jedna bateria w zestawie?

no to teraz zerknij jak z serwisem ;)

jeśli to ten sam shit co kosiarki....to masz jeden serwis na całą Polskę....

 

ogólnie jak widzę nazwę firmy - to już mnie na wymioty bierze

za tą cenę popatrz np na Boscha

do domowego użytku aż nadto....

 

ja osobiście posiadam dwie wkrętary - jedna Makita 18v z udarem (do prac cieżejszych), druga Hitachi 10V która służy mi do prac wykończeniowych i typowo domowych, mała. lekka - co prawda była już trzy razy na serwisie ale lekko nie ma....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Specjalnie dla Ciebie, promocja w OBI do 13 października

 

Jeszcze raz dzięki. Kupiłem i sprawdza się sprzęcik. Mocna jest [ok]

Oprócz zwykłego kręcenia wkrętami ogarnąłem już odkręcanie i przykręcanie kół i wiercenie w glazurze. Sprawdza się doskonale.

 

 

mar00ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz dzięki. Kupiłem i sprawdza się sprzęcik. Mocna jest [ok]

Oprócz zwykłego kręcenia wkrętami ogarnąłem już odkręcanie i przykręcanie kół i wiercenie w glazurze. Sprawdza się doskonale.

 

 

mar00ha

Polecam się na przyszłość   ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź lepiej moment dokręcenia kół...

 

Moment dokręcenia leży w moich rękach i kluczu do kół typu fajka. ;]

Bez przesady - zdaję sobie sprawę z ograniczeń sprzętu - wyeliminowałem tylko czynność durnego kręcenia kluczem. ;]

 

 

mar00ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz dzięki. Kupiłem i sprawdza się sprzęcik. Mocna jest [ok]

Oprócz zwykłego kręcenia wkrętami ogarnąłem już odkręcanie i przykręcanie kół i wiercenie w glazurze. Sprawdza się doskonale.

 

 

mar00ha

 

Mówisz, że ok? Bo własnie mam szansę taką nabyć w rozsądnej cenie...

Do tej pory mam małego Boscha IXO, swoje już lata ma. Do normalnego wiercenia mam też młot udarowy z SDSem.

Zadaniem tej byłoby wypełnienie dziury pomiędzy zwykłą wkrętarką, a młotem...

Czyli wiercenie chociażby normalnymi wiertłami, tam gdzie SDS nie podejdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.