Skocz do zawartości

Fiat Bravo 1.4tjet 2010r Sosnowiec


steyr

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

byłem ostatnio oglądać nw. Bravo w ogłoszeniu:

 

https://www.olx.pl/oferta/fiat-bravo-CID5-IDhTCrD.html#be932356ca

 

auto oglądałem późną porą, miernikiem nie mierzyłem. Przez telefon sprzedający powiedział że był malowany przedni zderzak, jak przybyliśmy na miejsce przypomniał sobie że ktoś zaparkował im w tył jak stali na światłach w 2013r. Na pytanie co było wymieniane, powiedział że zderzak i coś pod nim. Podniosłem wykładzine, ukazała mi się piękna nie fabryczna konserwacja. Nie wtajemniczałem się w szczegóły, bo raz że nie było warunków a dwa że jak kumpel usłyszał że było "walone" w tył to od razu mu zeszła z niego "para" zachwytu i itp ;l  Sprzedający stwierdził, jak zaczęliśmy się dopytywać o tą kolizje że jak by nam nie powiedział to byśmy tego i tak nie zauważyli :skromny: , w opisie że auto bezwypadkowe. Przy przebiegu 15kkm auto miało wymienianą skrzynie biegów na gwarancji, wyrzucało 1 bieg podobno znany problem w skrzyni PCC635. Reszty szczegółów nie ustalaliśmy, auto miało być wstępnie oglądnięte a na drugi dzień mieliśmy dopełnić resztę szczegółów. Aha książka serwisowa pokryła się z historią z ASO. Tutaj podziękowania dla pewnego użytkownika z AK :piwko:   pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.