Skocz do zawartości

Po czym rozpoznac skrzynie biegów?


arturo07

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar zmienic skrzynie biegów na palio/abarth, po czym ją rozpoznać - oczywiscie chodzi mi o wygląd zewnętrzny - Czy kazda skrzynia ma jakiś nr po którym dojdę jaka to czy mam "jakieś zeby policzyć". Bo nie chciałbym się nabrac i znowu kupic np ski, A moze nie ma metody rozpoznania skrzyni po wyglądzie zewnetrznym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam zamiar zmienic skrzynie biegów na palio/abarth, po czym ją rozpoznać - oczywiscie chodzi mi o wygląd zewnętrzny - Czy kazda skrzynia ma jakiś

> nr po którym dojdę jaka to czy mam "jakieś zeby policzyć". Bo nie chciałbym się nabrac i znowu kupic np ski, A moze nie ma metody rozpoznania

> skrzyni po wyglądzie zewnetrznym?

raczej nie...

zidentyfikowac mozesz tylko po przeliczeniu przelozenia piatego biegu , sciagasz dekielek piatki i liczysz zeby na kolach , potem dzielisz mniejsza liczbe przez wieksza i masz przelozenie , potem sprawdzasz w Instrukcji Obslugi od SC jakie przelozenie ma SC Abarth ( zestawa sportowy )

i juz wiesz czy to ta

np.od Palio sa wieksze kielkichy i inny wybierak , po prostu przekladasz to ze starej skrzynki.

1057095191957_smokem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.