Skocz do zawartości

używane części fiat uno 1.4


adam0729

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,jako że z końcem stycznia 2017r będę zmuszony oddać swoje Uno na złom postanowiłem poratować potrzebujących kolegów.

jeśli ktoś coś by potrzebował z uno 1.4 np:

drzwi kolor niebieski morski bez dziur kompletne z szybami owiewkami ,parapetami 4 szt za 200 zł

silnik 1.4 z przebiegiem ok 150 tyś km za 300 zł 

licznik SX 100 zł dostępny od razu

kanapa dzielona SX 50 zł dostępna od razu

komplet progi i plastikowe nadkola {sierpy}  z wersji SX 100 zł dostępne po 15 stycznia

wszystkie szyby oprócz przedniej po 10 zł ,tylna 20 zł -dostępne od razu

lusterka oryginalne lewe i prawe po 20 zł

 

Auto chcę oddać do stacji demontażu kompletne więc masa tylna klapa czy drzwi na wymianę stan obojętny

jeśli chodzi o silnik to po 15 stycznia bez wymiany -mam stary

będzie też do sprzedania kompletna wiązka LPG Bingo II generacji za 100 zł 

 

więcej info na priv lub telefon 504 286 905

post-152395-0-50486500-1476644355_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,jako że z końcem stycznia 2017r będę zmuszony oddać swoje Uno na złom postanowiłem poratować potrzebujących kolegów.

jeśli ktoś coś by potrzebował z uno 1.4 np:

drzwi kolor niebieski morski bez dziur kompletne z szybami owiewkami ,parapetami 4 szt za 200 zł

silnik 1.4 z przebiegiem ok 150 tyś km za 300 zł 

licznik SX 100 zł dostępny od razu

kanapa dzielona SX 50 zł dostępna od razu

komplet progi i plastikowe nadkola {sierpy}  z wersji SX 100 zł dostępne po 15 stycznia

wszystkie szyby oprócz przedniej po 10 zł ,tylna 20 zł -dostępne od razu

lusterka oryginalne lewe i prawe po 20 zł

 

Auto chcę oddać do stacji demontażu kompletne więc masa tylna klapa czy drzwi na wymianę stan obojętny

jeśli chodzi o silnik to po 15 stycznia bez wymiany -mam stary

będzie też do sprzedania kompletna wiązka LPG Bingo II generacji za 100 zł 

 

więcej info na priv lub telefon 504 286 905

 

uuuuuułlłaaaaa... wyczuwam interes życia do zrobienia...

 

;l:hehe:;l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już widzę dłuuugą kolejkę chętnych po te zacne, unikatowe i w okazyjnych cenach fanty ;] ;] ;]

 

powiem Ci że ceny są super, aż nie wiedziałem ile mam kasy na strychu - graty po dwóch uniakach...

 

rozpórka, zderzak do turbo ori włoski z hologramem (tak - SienKa) ;]

 

szyby przyciemniane, szyberdach, ze 4 fotele już pogryzione przez myszy ze dwie kanapy, 3 nagrzewnice...

 

normalnie bogacz... który potyka się tylko o to i zastanawia się co z tym zrobić bo spalić się nie da, do lasu wywieźć też nie... :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja muszę go wyzłomować ,wiem że 5 lat temu by coś poszło -dziś nie koniecznie.

Drzwi kompletne bez rdzy na wymiankę to nic takiego sam swoje jak widać musiałem zmienić bo mi wiało ;l

Nie widzę tu nic dziwnego ale jak się już jakaś złośliwo mynda znajdzie to zawsze szuka dziury w całym :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja muszę go wyzłomować ,wiem że 5 lat temu by coś poszło -dziś nie koniecznie.

 

Jest w aż tak agonalnym stanie że trzeba go złomować? Może lepiej opchnąć w całości zamiast się bujać z częściami? Zdjąć ewentualnie jakieś dokładki SX, włącznik halogenów czy inne drobiazgi, na które może ktoś się znajdzie, a miejsca nie zajmują za wiele. Na złomie dostaniesz ile - 5 stów? A może ktoś kupi za trochę więcej, zwłaszcza że jest tam LPG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest w aż tak agonalnym stanie że trzeba go złomować? Może lepiej opchnąć w całości zamiast się bujać z częściami? Zdjąć ewentualnie jakieś dokładki SX, włącznik halogenów czy inne drobiazgi, na które może ktoś się znajdzie, a miejsca nie zajmują za wiele. Na złomie dostaniesz ile - 5 stów? A może ktoś kupi za trochę więcej, zwłaszcza że jest tam LPG.

progi ma tylko te z SX te metalowe znikły- reszta w miarę ale szkoda babrania

nie chcę się dorabiać ale za te SX też płaciłem i to więcej a reszta się zmieli :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.