Skocz do zawartości

uszczelki szyb tylnych bocznych Uno 3D


mouk

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za pomoc.

 

nie ma za co...

 

zadajesz pytanie o uszczelki do uno, wiedząc, że to samochód starej daty i że z częściami będzie trudno.

Więc sam dobrze wiesz, że pozostają Ci portale aukcyjne oraz szroty...

 

liczysz, że gdzieś nowe kupisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to też fakt niestety. Gdzie Ci ludzie się przenoszą?

 

może nie tyle co przenoszą, co dorośleją, życie coraz bardziej absorbuje i wreszcie zmieniają samochody na inne niż uno.

Szkoda tylko, że - tak bynajmniej wynika z sytuacji - wielu łączyły tylko problemy i przygody z samochodami a nie znajomości z ludźmi...

 

ale niestety takie życie ;) zmienia się a my razem z nim ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można kupić?

 

Zapomnij, że kupisz gdzieś nowe albo używki w dobrym stanie. Jak miałem Uno i potrzebowałem takich uszczelek (około roku 2004/05) to ich cena wyrywała z butów - jeśli dobrze pamiętam to ok 500/700zł za sztukę.

Kolega sprzedał mi wtedy patent ;) Poradził kupić nowe uszczelki do drzwi z Fiata CC. Koszta takiej uszczelki wynosił wtedy ok 30zł. Uszczelkę trzeba było przeciąć i założyć - dało się ją spasować idealnie. Łączenie z tego co pamiętam robiłem w rogu przy drzwiach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, czyli szukam uszczelek od cc

 

Tak, ale z drzwi, bo z uchylnych szyb będą za małe. Musisz mieć dwie sztuki bo jedna z tego co pamiętam nie wystarczy na dwie strony do Uno. Mając dwie można wykorzystać ich profil i nie męczyć się na rogach itp. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A tak nieco schodząc z tematu. Czy na podstawie vin dowiem się gdzieś w jakim roku wyprodukowano mojego fiata? Bo przy rejestrowaniu auta chyba mi je nieco odmłodzili niechcący :)

Sprawdzałem w kilku miejscach w necie mój vin i jest nieco informacji, ale daty produkcji nie znalazlem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak nieco schodząc z tematu. Czy na podstawie vin dowiem się gdzieś w jakim roku wyprodukowano mojego fiata? Bo przy rejestrowaniu auta chyba mi je nieco odmłodzili niechcący :)

Sprawdzałem w kilku miejscach w necie mój vin i jest nieco informacji, ale daty produkcji nie znalazlem.

możesz spróbować w jakimś salonie fiata - mi wyczytali, że mam auto z października-listopada 1993r. a w dowodzie rejestracyjnym jest 1994 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.