Skocz do zawartości

Nie za mało za tego Scenika?


szklasty

Rekomendowane odpowiedzi

http://otomoto.pl/oferta/renault-scenic-renault-scenic-iv-genaracji-z-2014roku-1-2-tce-wersia-bose-z-gwarancja-ID6yBc01.html

 

Jak myślicie,warto sobie zawracać głowę?Na Mobile de w sumie za tyle nie znalazłem auta z takim wyposażeniem,z tego roku i cenie...Ale podoba mi się  :jem:

 

Jest VIN może kto sprawdzi?VF1JZ160651011862

Edytowane przez szklasty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to skoro nie znalazłeś to chyba o czymś świadczy.

Poszedłem kiedyś do znajomego koleżanki, żeby mi sprowadził auto. Powiedział zaraz na początku. Auta dobre (czyli nie bite i z nieskręconym licznikiem) kosztują tyle samo za granicą co i w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/oferta/renault-scenic-renault-scenic-iv-genaracji-z-2014roku-1-2-tce-wersia-bose-z-gwarancja-ID6yBc01.html

 

Jak myślicie,warto sobie zawracać głowę?Na Mobile de w sumie za tyle nie znalazłem auta z takim wyposażeniem,z tego roku i cenie...Ale podoba mi się  :jem:

 

Załóż sobie konto na myrenault , poproś kolesia o VIN i datę pierwszej rejestracji.

Dostaniesz przebieg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to skoro nie znalazłeś to chyba o czymś świadczy.

Poszedłem kiedyś do znajomego koleżanki, żeby mi sprowadził auto. Powiedział zaraz na początku. Auta dobre (czyli nie bite i z nieskręconym licznikiem) kosztują tyle samo za granicą co i w Polsce.

 

Tylko o tym że trzeba to auto dokładnie prześwietlić :)

Mój C4GP II też był tańszy niż podobne na Mobile.de :) o jakieś 2000-3000€, bo był z aukcji ......

Nie mam pojęcia ile kosztują Reno :) ale to może być taki poLeasing....

Edytowane przez jedrocha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko o tym że trzeba to auto dokładnie prześwietlić :)

Mój C4GP II też był tańszy niż podobne na Mobile.de :) o jakieś 2000-3000€, bo był z aukcji ......

Nie mam pojęcia ile kosztują Reno :) ale to może być taki poLeasing....

Info od sprzedawcy że kupiony przy okazji pracy we Francji-nie handlarz :hmm: .

Coś było robione przy progu,auto sprawdzane w Renault w Gorzowie Wlkp. tam do wglądu diagnoza (wszystko niby ok)...jakby bliżej był to bym podleciał zobaczyć.VIN VF1JZ160651011862

ps.po co po sprowadzeniu wieźć auto do serwisu na przegląd skoro chce się go sprzedać?

Edytowane przez szklasty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Załóż sobie konto na myrenault , poproś kolesia o VIN i datę pierwszej rejestracji.
Dostaniesz przebieg.

NIe ma potrzeby nic zakładać, bo nic tam już nie ma. Potwierdzenie przebiegu można dostać nawet telefonicznie w każdym salonie renault.

 

Historia tylko za potwierdzeniem własności, max 5 lat wstecz.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle, że SCENIC IV dopiero będzie sprzedawany :)
http://autokult.pl/27256,renault-sc-nic-2016-familijna-nowosc-po-francusku

http://www.motofakty.pl/artykul/renault-grand-scenic-nowej-generacji-kiedy-w-sprzedazy.html

 

kiepsko się ogląda auto z kroplami na lakierze :no:

wyposażenie standardowe + trochę bajerów BOSE, ładny teraz wyświetlacz jest w tych "czwórkach"

 

widzę, że brak mu jednego kapsla na prawej wycieraczce :hmm: samo nie odpadło, a po co było ściągane?

brak osłony na silnik, brak ruchomej zaślepki na tylnej wycieraczce

Edytowane przez mrarek
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle, że SCENIC IV dopiero będzie sprzedawany :)

http://autokult.pl/27256,renault-sc-nic-2016-familijna-nowosc-po-francusku

http://www.motofakty.pl/artykul/renault-grand-scenic-nowej-generacji-kiedy-w-sprzedazy.html

kiepsko się ogląda auto z kroplami na lakierze :no:

wyposażenie standardowe + trochę bajerów BOSE, ładny teraz wyświetlacz jest w tych "czwórkach"

widzę, że brak mu jednego kapsla na prawej wycieraczce :hmm: samo nie odpadło, a po co było ściągane?

brak osłony na silnik, brak ruchomej zaślepki na tylnej wycieraczce

Widziałem te kapsle...ten silnik ma osłonę w standardzie?Można przypuszczać że jakaś kombinacja bo niekompletne detale :-\

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info od sprzedawcy że kupiony przy okazji pracy we Francji-nie handlarz :hmm: .

Coś było robione przy progu,auto sprawdzane w Renault w Gorzowie Wlkp. tam do wglądu diagnoza (wszystko niby ok)...jakby bliżej był to bym podleciał zobaczyć.VIN VF1JZ160651011862

Wszystkie to sa przy okazji, po szwagrze itp.. a co do ASO tez trzeba być ostrożnym. Tesciu mojego kumpla kupił merca S od piekarza. Oczywiscie sprawdził w ASO w jego mieście. Wszystko cacy, igiełka że hoho. Co sie okazało, auto po totalnym dzwonie, a ASO, to znajomi piekarza :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie to sa przy okazji, po szwagrze itp.. a co do ASO tez trzeba być ostrożnym. Tesciu mojego kumpla kupił merca S od piekarza. Oczywiscie sprawdził w ASO w jego mieście. Wszystko cacy, igiełka że hoho. Co sie okazało, auto po totalnym dzwonie, a ASO, to znajomi piekarza :hehe:

Dlatego podchodzę do tego jak do jeża  :palacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje się to dosyć dziwne (wszak to nie daciorstwo), ale możesz mieć rację :ok:

przewaliłem kilka stron zagramanicznych i tylko to znalazłem:

suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=233866968&scopeId=C&isSearchRequest=true&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&minFirstRegistrationDate=2013-01-01&makeModelVariant1.makeId=20700&makeModelVariant1.modelId=34&makeModelVariant1.modelDescription=tce&pageNumber=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.